Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.281
Cevap
27
Favori
109.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 395
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 263
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 27
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eP_362 (263 mesaj) burak_1998 (168 mesaj) sucuklukahve (162 mesaj) krkmz1666 (124 mesaj) Manchester United (99 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (169 mesaj) Mobil (917 mesaj) Tablet (257 mesaj) (6 mesaj) Mini (246 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    428 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

Arkadaşlar ben de teslim aldım telefonu ilk izlenimlerim oldukça iyi. Ama şu an için pek test edemedim. İlerleyen günlerde incelemelerimi yazarım.

bekliyoruz arkadaşlar incelemeleri bende almayı düşünüyorum yorumlarınız önemli
  • Binbaşı
    1159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VincentCorleone

quote:

Arkadaşlar ben de teslim aldım telefonu ilk izlenimlerim oldukça iyi. Ama şu an için pek test edemedim. İlerleyen günlerde incelemelerimi yazarım.

bekliyoruz arkadaşlar incelemeleri bende almayı düşünüyorum yorumlarınız önemli

Merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz bizlere, yardımcı olmaya çalışırım, çalışırız.
    |
    |
  • Çavuş
    69 Mesaj

bende seni takip ediyorum hocam gelişmeleri aktarırmısın
    |
    |
    eP_362 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Teknosa.com'dan kargo takibi yapılmıyor mu? Sadece "Siparişiniz Yola Çıkmıştır." yazıyor

Oraya biraz geç işliyor. Mailinize bir bilgi gelmiş olması lazım. Ordan takip yapabilirsiniz.

Sağolun hocam.

Önemli değil, UPS diye bir takip sistemi vardı sanırım.
    |
    |
  • Yarbay
    7510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kaxux

bende seni takip ediyorum hocam gelişmeleri aktarırmısın

Windows Phone hakkında mı hocam, sipariş mi?
  • Çavuş
    69 Mesaj

evet sipariş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaxux -- 2 Şubat 2014; 0:27:09 >
    |
    |
    eP_362 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    866 Mesaj
    5 aydır l925 kullanıyorum. bunu 499'a bulunca düşünmeden babama aldım. akıllı telefon düşünen kaçırmasın. l925 kadar hızlı çalışıyor androidin amiralleri bile şişerken bu canavar bu fiyata harikalar yaratıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    7510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kaxux

evet sipariş :)

Yazacağım daha gelişmeleri
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    quote:

Dostum yukarıdaki mesajlarda benim telefonda olan bir ekran probleminin fotoğrafını attım, sende var mı böyle bir şey kontrol et bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

quote:

Dostum yukarıdaki mesajlarda benim telefonda olan bir ekran probleminin fotoğrafını attım, sende var mı böyle bir şey kontrol et bence.

Evet fark ettim onu. Telefon açılırken gözüme çarpmıştı. Şimdi karanlık ortamda yeniden baktım siyah arka plan üzerinde benimki dikkatli bakmıyınca fark edilmiyor bile. Rahatsız edici bir durum değil. Uğraşmaya değmez. Ama sizinki biraz daha büyük gibi geldi bana. Teknosa'dan mı aldınız siz de ?

• Yarbay
    2188 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Evet fark ettim onu. Telefon açılırken gözüme çarpmıştı. Şimdi karanlık ortamda yeniden baktım siyah arka plan üzerinde benimki dikkatli bakmıyınca fark edilmiyor bile. Rahatsız edici bir durum değil. Uğraşmaya değmez. Ama sizinki biraz daha büyük gibi geldi bana. Teknosa'dan mı aldınız siz de ?

Evet teknosa'dan. Moral bozucu bir şey, bir sürü uğraşacağım iade idi değişim idi. Sizde olmadığına sevindim.

• Binbaşı
    1159 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Evet teknosa'dan. Moral bozucu bir şey, bir sürü uğraşacağım iade idi değişim idi. Sizde olmadığına sevindim.

Sağ olun, teşekkür ederim. Umarım kolayca halledebilirsiniz. Kolayca değişim yaparlar bence, çünkü fark edilir bir durum.

• Yarbay
    2188 Mesaj
    quote:

Sağ olun, teşekkür ederim. Umarım kolayca halledebilirsiniz. Kolayca değişim yaparlar bence, çünkü fark edilir bir durum.

Az önce müşteri hizmetlerini aradım, 7gün içinde iade veya değişim isteyebileceğimi söyledi. İade için kargo ile geri yollamam gerektiğini, değişim için ise mağazaya gidip birebir değişim yapabileceğimi söyledi.
    Yarın değişim için mağazaya gidip kontrol edip cihazı değiştirteceğim. Problem çıkaracaklarını sanmıyorum ki zaten değişim için problem çıkarırlarsa direk kargo ile iadesini yapar paramı alırım.
  • Onbaşı
    33 Mesaj

Android zaten allahlık :D

iOs'ta 20 gb civarı yüklüydü, hiç bir takılma vs olmuyordu.
    |
    |
    kaxux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1159 Mesaj

Sorun çıkacağını zannetmiyorum. Biraz uğraştırır sadece sizi
    |
    |
    Bir Rind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2188 Mesaj

Yarın akşam üzeri gider hallederim, gezmiş olurum ne zamandır gitmiyorum alışveriş merkezine gezmek için. Cevaplar için teşekkürler.İyi geceler.
    |
    |
    Bahsedilenler: sucuklukahve
  • Teğmen
    232 Mesaj
    Arkadaşlar ücretli uygulamalar için illaki Developer hesabı mı gerekiyor ücretsiz indirmek için ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    69 Mesaj

ios telefonun dahili hafızasındaydı sanırım 20 gb'nin tamamı?
    |
    |
    VolkanOzcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2127 Mesaj
    Cihazı alan arkadaşlar incelemelerinizi bekliyoruz
    |
    |
  • Yarbay
    3446 Mesaj
    Ana sayfa konusu olsa bu keşke. Millet giriş seviye androidlerle kanser olmaktan kurtulurdu. Bi nevi amme hizmeti insanlara L525 i tavsiye etmek
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.