Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
94
Cevap
2
Favori
2.330
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Nokia Lumia 1320 Video İnceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2699 Mesaj

Bu videomuzda Nokia'nın 6" boyutundaki uygun fiyatlı Windows Phone 8 telefonu Lumia 1320'yi inceliyoruz.

|
    |
  • Forumun yarısından fazlası '' Çocuk Ve Ergenlerden'' oluşuyor. Milletin görüşü ne acaba ? diyerek yorumlara da bakamıyoruz artık. O ona sözde '' Laf Geçiriyor '' o ona '' Haddini Bildiriyor... Vs. Şu nadide platformuda kreş'e çevirdiniz ;((

Galaxy S3'ten 1320'ye geçtim.

Sistem gayet harika o kadar eksiklerden bahsedilmesine rağmen. Bazı yerel uygulamalardan eksikler var mağazada ama cidden işletim sistemi ben beğendim.

Ayın 14'ünde geliştirici önizleme sürümünü yükleyeceğim. Bir de 2 adet GDR güncellemesi gelecekmiş 8.1'den sonra.

İşletim sistemi 8.1 ile -bence- Android gecekondu mahallesinden ziyade düzenli bir şehir halini iyice alacak. Uygulamalar da Android'deki gibi olamayabiliyor bazen, o da popüleriteyle ilgili ama S2 ve S3'te yaşadığım gibi çökmeler falan yok, sanırım işletim sisteminin sayesinde o da.

Gidin Note 3 yerine 1520 ya da 1320 alın diyemem, ama orta ve alt seviye için Windows Phone'u rahatlıkla tavsiye ederim. Zaten MS'in açıklaması en düşük donanım için düzenlenmiş bir sistem olduğu, 520'nin nasıl çalıştığı da zaten ortada.

Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    @Gaydurugububak demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ekmeğine göre köftesi az geliyor. Sonra istenen satış rakamlarına ulaşamayınca hayretler içerisinde kalınmasın.

Kaz gelecek yerden tavuk esirgemek denir buna.

1320'nin arkasına 8Mp, önüne 1.2Mp kamera koysa ne olur? 1520 rakibi mi olur? Olmaz. Büyük bir maliyet farkı mı yaratır? Belki 3-5$ en fazla...

Şikayet edenlerin neden ettiği belli. Elindeki ekmek ile en çok köfteyi alabilmek için. Kendi ekmeğinin peşinde.

Peki siz laf sokmaya çalışırken neyin peşindesiniz? Nokia'nın çıkarlarını mı savunuyorsunuz? Kendi çıkarlarınızı mı savunuyorsunuz?

Burda Nokia sevenlerden, Windows Phone sevenlerden, Lumia 1320 satın alanlardan veya almak isteyenlerden kim istemezdi bu konuda biraz daha iyisini? 1320'si olan veya almayı düşünenlerden her kim aynı fiyata 8Mp bir kamera istemezse çıksın delikanlı gibi söylesin. Niye istemediğini de açıklasın. Var mı böyle bir babayiğit?

Laf hazır, o zaman 1520 al... Arada 2 kattan fazla fiyat farkı var. Sizin yaptığınızın adı kraldan fazla kralcılıktır.

Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    @Gaydurugububak demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Hangi diğer modelin satışını etkileyecek? En üstte beğenmeyen 1520 alsın demiştiniz. Bu telefona 8Mp kamera koysa 1520'nin satışını mı etkileyecek? Arada dağlar kadar fark var, hem özellik hem de fiyat açısından...

Çok doğru, şirketler kendi karlarını düşünürler. Tüketiciler de en iyi fiyata en iyi ürünü almayı düşünürler. İyi de siz bir tüketici olarak bir şirketin tüketici aleyhine olan politikasını niye savunuyorsunuz?

Segment farkı yaratacağım diye Snapdragon 400'lü telefona flash ve ön kamera koymuyor Nokia. Ne dengesi?

1520'de yapıp 1320'de yapamadığın tek şey daha güzel fotoğraflar çekmek herhalde.Windows Phone işletim sistemi bu yüzden gelişemiyor üst seviyede hiç mantıklı değil.Ne oyun var ne uygulama.Menülerde gezmek içinde 2000 lira verilmez 500 liralık Lumialar bile akıyor menüde.

• Yarbay
    3373 Mesaj
    Nasıl bir Mağarasınız yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • Binbaşı
    1894 Mesaj
    Keşke Videoyuda yükleyebilseydik.

Leonard Cohen Hayranları
    ... yemin olsun ki köle olmayacağız.
    Aliya İzzetbegoviç
  • ADMİN
    11845 Mesaj
    telefon mağara video yok forum silinebilir

|
    |
  • Teğmen
    179 Mesaj
    Bu hafta içi almayı düşünüyorum, kamerası harici fiyatına göre çok iyi bir telefon ve ben sadece facebook için ayda yılda 2-3 fotoğraf çekiyorum, sanırım bana yeterli olacaktır.
    |
    |
  • Yarbay
    2402 Mesaj
    Nokia son yıllarda Windows Phone olarak satın alındığından beri yükselişe geçti fakat şuanda hala sıralama olarak Apple ve Samsung tan sonra geliyor. Ne zaman ki mağazasını genişletirse o zaman daha fazla rağbet göreceğine inanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

DH Çevreciler ve Doğaseverler Kulübü
  • Çavuş
    74 Mesaj
    2 Milyon Kişi sırf 'DayZ'nın gelişmesi için betası bile çıkmamış oyunu satın aldı!

Demek istediğim Nokia da gelişmekte olan bir sistemi kullanıyor ilerde çok daha başarılı olacaktır !

Fiyatıyla güzelliği ayrı bir yerde 1320 alınır be...
    |
    |
  • Binbaşı
    1027 Mesaj
    Server Error in '/Video' Application.
    |
    |

Sistem gayet harika o kadar eksiklerden bahsedilmesine rağmen. Bazı yerel uygulamalardan eksikler var mağazada ama cidden işletim sistemi ben beğendim.

Ayın 14'ünde geliştirici önizleme sürümünü yükleyeceğim. Bir de 2 adet GDR güncellemesi gelecekmiş 8.1'den sonra.

İşletim sistemi 8.1 ile -bence- Android gecekondu mahallesinden ziyade düzenli bir şehir halini iyice alacak. Uygulamalar da Android'deki gibi olamayabiliyor bazen, o da popüleriteyle ilgili ama S2 ve S3'te yaşadığım gibi çökmeler falan yok, sanırım işletim sisteminin sayesinde o da.

Gidin Note 3 yerine 1520 ya da 1320 alın diyemem, ama orta ve alt seviye için Windows Phone'u rahatlıkla tavsiye ederim. Zaten MS'in açıklaması en düşük donanım için düzenlenmiş bir sistem olduğu, 520'nin nasıl çalıştığı da zaten ortada.
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    Forumun yarısından fazlası '' Çocuk Ve Ergenlerden'' oluşuyor. Milletin görüşü ne acaba ? diyerek yorumlara da bakamıyoruz artık. O ona sözde '' Laf Geçiriyor '' o ona '' Haddini Bildiriyor... Vs. Şu nadide platformuda kreş'e çevirdiniz ;((
  • Teğmen
    164 Mesaj
    n97 den sonra Nokia allaha yakın bana uzak olsun

not : Donanımhaberın reklamsız sağ taraftaki turuncu boşlukları görünce geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enternet -- 12 Nisan 2014; 20:21:20 >

• Yüzbaşı
    264 Mesaj
    5 mp nedir
    quote:

Orijinalden alıntı: _BruceWayne_

5 mp nedir

ne kadar ekmek o kadar köfte, git 1520 al o zaman

yok almayım nokia düşman başına.
    Jracool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Abi videonun kaç dk olduğunu gösteren o videonun üstündeki şey 00:00:00 var.
    Ender abi
    |
    |
  • Binbaşı
    1133 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _BruceWayne_

yok almayım nokia düşman başına.

86 Mesaj
    Bu telefonun fiyatı 919 tl bunun android karşılığı s4 mini yani giriş seviyesi bir telefon. Nokia microsoft tarafından satın alınmayıp istediği işletim sistemiyle bir telefon çıkarbilecek özgürlüğü olsaydı diğer telefonlara rakip olabilirdi benim microsoft surface tabletim var aldığıma pişmanım windows8 güzel bir işletim sistemi değil fakat donanım konusunda bir şeyler vaat ediyor eğer ben 1000 tl altı oyun oynatabilecek bir telefon alsaydım bunu değil android alırdım.
  • Yarbay
    4088 Mesaj
    DH Video çalışmıyor yine. DH Tüp ile deneyin
    |
    |
Reklamlar
google reklamları
son dakika
SEO
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,495
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.