Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunlar kısmında xbox oyun yüklerken doğum tarihini sordu. oraya laf olsun diye 2005 dedik.
    Tabii hata yaptık oyun yüklemedi ebeveyin falan demeye başladı.

Bu nasıl değişir bilen varmı?

Bir dahaki yüklemelerde doğum tarihi çıkmıyor uyarı çıkıyor. İnternetten ebeveyn mail ekleyin diyor.

edit: xbox sitesinden girince sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanbey34 -- 10 Mayıs 2014; 23:01:29 >
  • İyi akşamlar.

Cihaza gün itibariyle sahip oldum ve şöyle bir sıkıntım var.

Markette arama yapınca aradığım uygulamalar bazen sonuç olarak çıkmıyor ekrana.

Mesela 6snap yazıyorum market aramasına, alakasız profile book diye bir uygulama gösteriyor. Google'dan aratıp WP markete yönlendirince sorunsuz bir şekilde yüklüyor ama. Sebebini anlamadım.

8.0 yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzeybudenizi -- 10 Mayıs 2014; 21:32:59 >
  • 75tl hediye çekini alamadım. Biri yardım etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kk1907

75tl hediye çekini alamadım. Biri yardım etsin

Buradan

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/hediye-kuponu/18bca550-bf7a-42e4-a2e1-1501b4863f74
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanbey34

quote:

Orijinalden alıntı: Kk1907

75tl hediye çekini alamadım. Biri yardım etsin

Buradan

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/hediye-kuponu/18bca550-bf7a-42e4-a2e1-1501b4863f74

Teşekkürler

• Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ama oyun konusunda tereddütteyim.Bu oyunlarda kasma var mı? Asphalt8,subway surfers,modern combat4.

• Beyler yeri burası değil belki ama yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Bu sabah gmail hesabım ne olduysa artık devre dışı bırakılmış. Ben de Android'den, 1320'ye göç etmiş biri olarak kişiler kısmını Google ile senkronize etmiştim. Şimdi gelelim soruya, Gmail hesabım uçtuğuna göre rehberdeki numaralarda uçar mı? Şu an yok ama diyelim telefonu sıfırladım sonrasında bu kişiler gelir mi? Telefon uygulamarı falan yedekliyor ama kişileride yedekliyor mu bilmiyorum. Aklıma gelen en garanti yol ise kişileri direkt olarak hotmail hesabıma yedeklemek ama nasıl olacak bulamadım? Bilen varsa ve yardımcı olursa memnun olurum.
  • hitfree H kullanıcısına yanıt
    Hotmail hesabı da oluşturduysanız otomatikmen kaydediyor herhalde windows hesabına. Ben geçen gün format attım, gmaili eklemeden windows live hesabını ekleyince kişiler bölümüne bütün eski numaralar da eklenmişti. Yine de garantiye almak için live hesabınıza bilgisayardan girip kişiler bölümüne bakın bütün numaralarınız orada mı diye...
  • https://people.live.com/ adresinden baktım ama maalesef yok. Gmail'den içe aktar seçeneğide hesap askıda olduğu için işe yaramıyor.
  • Yok hocam, hicbir kasma, donma ile karsilasmadim been suana kadar. Iciniz rahat olsun. Oyun performansida guzel cihazin, biraz isinma oluyor oynarken baskada bir syi yok. Zaten her telefon isiniyor oynarken.
  • Arkadaşlar zil sesi telefonun bana düşük geliyor. Belki çalıştığım ortamdandır, o yüzden olabilir. Zaten titreşimide seçtiğim müziklerde sık bir titreşim yok, yani 10sn de bir bi titriyor o kadar :) . Bu yüzden bazen çağrıları göremiyorum. Bunun için birşey tavsiye edermisiniz?
  • @GRİNG0

http://m.teknokulis.com/Incelemeler/AkilliTelefon/2014/03/21/nokia-lumia-1320
    Burada kastıgını söylüyor ama

• bertan1907 B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım demekki oynadıkki söylüyoruz kasma yok görende kasa kasa oynuyoruz sanar zaten telefon oyun makinesi değil.

• bertan1907 B kullanıcısına yanıt
    buraya kullanıcıya soru sorup bir de burada kastığını söylüyor diyecekseniz neden sordunuz o zaman.
  • Hocam dediginiz oyunlar telefonumda yuklu. Ayni zamanda samsung note 2014 tabletimde de yuklu. Karsilastirma yaptim ikisininde performansi ayni. Hatta 3 gb ram + 8 cekirdekli bir tablette bile giris ekrani donuyor, oyunda bazen takilma oluyor. Bunlar olagan seyler. Ben suana kadar wp sisteminde donmaya rastlamadim. Eger şüpeye düşuyorsanız, en iyisi cihazi yakindan inceleyin. Butceniz ne kadar bilmiyorum ama bir ust modele de bakabilirsiniz. L1520
  • Arkadaşlar cihaza elden kılıf bulabileceğim bir yer biliyor musunuz acaba? İnternet üzerinden almak istemiyorum.

İki tane teknosa'ya sordum bugün yok dediler.

Bimeks'te ya da Vatan Bilgisayar'da var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzeybudenizi -- 12 Mayıs 2014; 0:01:29 >
  • Bimekste 920 TL ye düşmüş telefon bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35alper88 -- 12 Mayıs 2014; 0:14:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

Bimekste 920 TL ye düşmüş telefon bilginiz olsun

Acaba kılıf bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?

• ben de yeni aldım kılıf kullanmayı düşünmüyorum ekran jelatini aldım şeffaf olanlardan

orjinal kapak bulabilsem 2 tane orjinal kapak almayı düşünüyorum zaten arka kapak jelatinin olmadığı böyleye kadar telefonu koruyor

arka kapak eskidi mi yenisini takarım. fakat şimdiye kadar orjinal kapak satan hiç bir yer bulamadım. bilen varsa arayıştayım turuncu istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeybudenizi

quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

Bimekste 920 TL ye düşmüş telefon bilginiz olsun

Acaba kılıf bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?

ben pek araştırmadım ama izmirde çankayada satılıyordur ama internet üzerinden nerede vardır açıkcası bilmiyorum telefon yeni çıktığından pek yaygın değil.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.