Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.868
Cevap
51
Favori
240.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapak bir acayip zaten, cikartmasi bile dert. Birde hocam kamera tarafinda asiri isinma oluyor, oyun oynayinca, net de fazla dolasinca. Islemcisi o kisimda diye mi aceba.

@35alper88

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRİNG0 -- 9 Mayıs 2014; 15:44:29 >
  • Dün çektiğim örnek fotoğraflar güneş ışığı altında bir sorun yok
     Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tozyet -- 9 Mayıs 2014; 16:23:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Kapak bir acayip zaten, cikartmasi bile dert. Birde hocam kamera tarafinda asiri isinma oluyor, oyun oynayinca, net de fazla dolasinca. Islemcisi o kisimda diye mi aceba.

@35alper88

Ben fazlaca internet üzerinden video izliyorum ama pek telefonun ısındığını görmedim belki oyun oynayınca fazla ısınıyor alabilir ama ben daha telefonda hiç oyun oynamadım açıkcası .Arka kapağı açmaya gelince de çok kolay bi yolu var hiç tırnak falan kullanmıyorsun tarif edeyim;

Telefonun ekranını sana doğru ceçirip ekranı baş aşağı tutuyorsun şarj girişi yukarıda oluyor ve her iki elinin baş parmaklarıyla her iki köşesinden ileri doğru itiyosun ve kapak kendini pıt diye bırakıyor dene çok kolay olduğunu göreceksin

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35alper88 -- 9 Mayıs 2014; 16:32:43 >

• Kapak nasıl açılmıyor yahu kapak çok kolay açılıyor hatta bu bir sorun bence. Kapak biraz boşluk oluşturuyor. Arkaya dokununca kapağın tam oturmadığı anlaşılıyor.
  • 35alper88 kullanıcısına yanıt
    Vay be bu kadar kolaymış meğerse. Hocam çok sağ ol!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Explorerin yazı boyutu nasıl küçülüyor. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Arkadaşlar Explorerin yazı boyutu nasıl küçülüyor. ?

Ayarlar/Erisim Kolayligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRİNG0 -- 9 Mayıs 2014; 21:06:08 >
  • Arkadaşlar data sense sıfırlanıyor mu? Aylık sıfırlamayı düşünüyorum. Bir de takvimdeki etkinlikleri gösterdiğinde örneğin anneler gününü "mothers day" diye gösteriyor. Bunu Türkçe yapma yolu var mı?

• Dostlar nihayet Windows Phone 8.1 i?letim sisteminin ömrü belirlendi.

Microsoft'un konu ile ilgili açyklama metni;
    ''Microsoft, ya?am döngüsünün ba?langyç tarihinden itibaren en az 36 ay boyunca Y?letim Sistemi için güvenlik güncelle?tirmeleri de dahil olmak üzere kullanylabilir güncelle?tirmeler sunar.
    Bu güncelle?tirmeler artymly olur ve her güncelle?tirme kendisinden önceki güncelle?tirmeye dayanyr.
    Mü?terilerin destek almaya devam edebilmeleri için her güncelle?tirmeyi yüklemeleri gerekir.
    Bu artymly güncelle?tirmelerin da?ytymy cep telefonu operatörü veya telefonunuzu satyn aldy?ynyz üretici tarafyndan denetlenebilir ve yükleme için telefonunuzdaki önceki tüm güncelle?tirmelerin bulunmasy gerekir. Güncelle?tirmelerin kullanylabilirli?i ayryca ülke, bölge ve donanym özelliklerine göre de?i?ir.''
     Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• arkadaşlar jelatin ile hassasiyet değişiyor mu?

samsung telefonlarda en kötü jelatin kullanınca dahi hassasiyeti çok etkilemiyor.

aslında kılıfsız ve jelatinsiz kullanmak istiyorum fakat ekran önemli sonuçta ekranda jelatin kullanacağım ama kılıf kullanmayacağım, arkada kapak eskidi mi farklı renkte orjinal kapak alacağım.

önerdiğiniz jelatin var mı? ekran hassasiyetini etkilemesin ve parmak izi bırakmasın ben bunları istiyorum fiyat önemli değil.

ttec, microsonic, dafoni gibi markalar var, hepsi ort 20tl civarında kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrnobody -- 10 Mayıs 2014; 2:25:31 >
  • emrnobody E kullanıcısına yanıt
    Ben şeffaf jelatin yaptırdım normal telefoncuda 15 Tl verdim tavsiye ederim dokunmatikte aksama yok.
  • En dandik de kullansan etkilemez hocam. Iciniz rahat olsun. Buff jelatinleri vardi onlar baya saglam ama henuz bizim model icin cikmadi. Biraz daha bekleyip onu almak daha mantikli.
  • Arkadaşlar tlf aldıgımdan beri 4-5 defa donma yaşadım telefonun ekranı kilitleniyor ne açabiliyorum nede kapatabiliyorum pilde sabit oldugu için çıkaramıyorum en son bu sabah dondu uyanmak için zili ayarlamıştım telefon dondugu için yarım saat kesintisiz çaldı ne yaptıysam kapatamadım sonunda duvar fırlattım kapandı. ve şimdi düzgün çalışıyor ama toplantıda veya bir iş görüşmesindeyken böyle bir sorunla karşılaşmak çok can sıkar onun için alacak kişiler bunu göz önüne alarak alsınlar telefonu ben aldıgıma donmadan dolayı pilin çıkarılmamasından dolayı pişmanım şu saatden sonra sabit pilli bir telefon almam.
  • UfukVural kullanıcısına yanıt
    Bizde sıkıntı yok.

• UfukVural kullanıcısına yanıt
    soft reset diye bir şey duymamışsınız ya da sabit pilli telefon nasıl yeniden başlatılır araştırmamışsınız hemen burada telefona sallamaya başlamışsınız. ha şayet bunu yapıp da sonuç alamadıysanız eyvallah , size servis yolu gözükmüş.
  • Arkadaşlar microsoft hesabını değiştiremiyorum ne yapmam lazım?

• tek çözümü telefonu sıfırlamak
  • ultraşeffaf vs bir model var onu sipariş edeceğim
    teşekkür ediyorum

kullandıktan sonra nasıl olduğunu yazarım
  • 8.1 e geçiş yapanlardan pişman olan varmı? tamamen ne zaman geçilecek yani beta sürümü ne zaman bitecek.

birde ses olayı tek mi.

radyo vs. tüm ses ayarı tek mi?
  • aslanbey34 A kullanıcısına yanıt
    hocam niye hiç araştırmadan geliyorsunuz anlamıyorum valla. 8.1 sayfasına baksanız hepsi orada yazıyor.
    8.1den şarj problemi nedeniyle dönen bir kaç kişi oldu. ama kullanıcıların geneli memnun. ses ayarı zil+bildirimler ve medya+uygulamalar olmak üzere ikiye ayrıldı.
    kararlı 8.1 versiyonu haziran sonunda dağıtılmaya başlanacak muhtemelen. kesin bilgi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WestSyde4Lyfe -- 10 Mayıs 2014; 19:59:11 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.