Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rehberinizi gmail veya outlook hesabiniza senkron edin daha sonra 1320 cihazinizdan gmail ise google outlook ise hotmail hesabinizi girip tekrar senkron edin herhangi bir uygulamaya gerek yok olmasi lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kk1907

quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Hocam bende 8 saat sarj ettim, sabah cikardim sarjdan % 100 u gorunce, pil tasarrufu filan her sey acik 1 gun 1 saat 15 dk gosteriyor. Ben 2 kusur gun bekliyordum burda arkadaslarin yorumlarini okiyinca. Bu normal mi?

%100 şarj az veya normal kullanımla 2 gün gitmesi gerekir.

Siz orada yazana bakmayın 2 gün çıkarmassa tekrar konuşalım.

Hocam ekranın 4-5 saat açık kaldığı ve internete girildiği bir zaman %kaç olur

Yine 2 günü çıkarması gerekir eğer 3G açık kullanmıyorsanız. Tabii 4-5 saat az bir süre değil.

Ben telefonu çözdüm az kullanırsanız kokluyor ancak elinize aldığınız zaman hızla düşüyor.

Ben İphone dan geçtim bu telefona İphone kullan kullanma 1 günden fazla gitmiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Bir foto da benden...

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Flood olacak ama İzmir mi

• ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Evet İzmir...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 8 Mayıs 2014; 7:16:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a Arkadaşlar Benide ekleyin bu listeye, hali hazırda dün aldım Turkcell'den, valla ne yalan söyliğim çok memnunum ne kadar uzun süredir android kullanıcı olsam da hoşuma gitti vallaha. Hatta şimdi Htc yi satmaya karar verdim fazlasıyla yeter.. :)
  • 81. kullanıcısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Kendi Cihazım Lumia 1320yi Bugün LG Nexus 5 ile Takas Ettim.

Şuan Kardeşimin Kullandığı Siyah Lumia 1320 var. 20 Gün Önce Alındı. 800 TL ye Satılıktır. İlgilenenler iletişime geçebilir veya LG G2, Huawei Cihazlarla Takas Olur.

Bu cihazıda satarak windows phone deneyimimi sonlandırmak istiyorum :)
  • Aynen hocam, telefonu ele alinca gidiyor sarj. Uyku modunda cok iyi, hic gitmiyor masallan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suyunaksi

Bu arada kullanıcı arkadaşlara bir sorum olacak. yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

ben rehber aktarma olayını bir türlü tam yapamadım. bizim 1320 nin kendi içindeki veri aktarımı yolu ile note 3 cihazdan rehberi alımancak sadece isimleri gösteriyor. soyadları ya da isimin ilk kelimesinde sonraki kelimeler ise ikinci ad olarak görünüyor ve çağrı sırasında ekranda çıkmıyor.bazı numaraları ise hiç kopyalamıyor maalesef.

rehber yedekleme programından aktarmatı ise başaramadım bir türlü. Bilinmeyen dosya filan gibi bir şey söylüyor.

Yardımcı olabilen olursa çok sevinirim.

önce note3'teki numaraları google hesabına senkronize et, gmail kişilerine kaydolacak.
    ihtimalle hepsi uygun formatta upload olacaktır. devamında gmailden dışarı aktar, google kişiler ya da outlook kişiler olarak aktarabiliyorsun.
    Sonra o dosyayı hotmail/msn/outlook.com hesabına import et. telefona da otomatik geçecektir.

ben android'den önceki zamanlardan beri google kişileri kullanıyorum bir çok telefonumla.
    en iyisi kişileri bu şekilde saklamak. telefonda saklamak böyle format/biçim problemleri olabiliyor...

Bu arada arkadaşlar burada 114 kişi, Lumia Kullanıcıları Facebook grubunda da 60 kişi olduk

https://www.facebook.com/groups/647032251998475/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 8 Mayıs 2014; 15:54:30 >

• Benim minik coştu yine %97 şarj 21 gün 3 saat pil ömrü.Böyle şarj ömrü olan telefon istiyorum çok mu

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35alper88 -- 8 Mayıs 2014; 21:34:05 >
  • Beyler beni de yazın demiştim ama görmediniz sanırım.

• Arkadaşlar bir şey sorucam. Benim cihazin kapaginda citirti sesi geliyor, elimle bastirinca. Ses acma kisma, kamera ve kilit uyandirma tuslarinin oldugu kisimdan. Sanki kapagin o kismi yerine tam oturmamis. Sizde de boyle bir sey var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kk1907

Beyler beni de yazın demiştim ama görmediniz sanırım.

ne acelen var hocam, burdayız ya kaçmıyoruz sonuçta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar arka kapak satan var mı. Telefonun sarısını aldım da hep de sarı kullanmak istemem. Siyah veya beyaz kapak satan varsa pm atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: suyunaksi

Bu arada kullanıcı arkadaşlara bir sorum olacak. yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

ben rehber aktarma olayını bir türlü tam yapamadım. bizim 1320 nin kendi içindeki veri aktarımı yolu ile note 3 cihazdan rehberi alımancak sadece isimleri gösteriyor. soyadları ya da isimin ilk kelimesinde sonraki kelimeler ise ikinci ad olarak görünüyor ve çağrı sırasında ekranda çıkmıyor.bazı numaraları ise hiç kopyalamıyor maalesef.

rehber yedekleme programından aktarmatı ise başaramadım bir türlü. Bilinmeyen dosya filan gibi bir şey söylüyor.

Yardımcı olabilen olursa çok sevinirim.

hocam bende çok uğraşmıştım note 2 den bir türlü alamadım. outlook senk işe yaramadı. en sonunda rehberi iki seferde olmak üzere sim karta kopyalaım öyle aktardım. uğraşmaya değmez benim 2 günümü aldı ve bir türlü senkron edemedir. sime kopyalayıp nokia tel. kopyalamanı tavsiye ederim

• Kardeş bence beyaz kapağı telefonun üstünde gör ondan sonra almaya karar ver bence çok çirkin duruyo haberin olsun
  • 35alper88 kullanıcısına yanıt
    Beyaz gayet güzel duruyor erkeğe sarı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

Kardeş bence beyaz kapağı telefonun üstünde gör ondan sonra almaya karar ver bence çok çirkin duruyo haberin olsun

Benim kapağım beyaz gayet güzel. Tavsiye ederim.

• GRİNG0 kullanıcısına yanıt
    Ben de turuncu rengi var beyaz da elbette güzeldir ama ben pek beğenmedim telefon çok büyük olduğundan biraz garip geldi.Ayrıca sarı rengi de çok güzel turuncudan sıkılayım ben de sarıya geçicem.Ayrıca telefon biraz ünlensin telefonculara ne renk seçenekleri gelir daha güzel olur
  • Ben turuncu hariç her rengi beğendim :D 1320nin sarısı 1520ninki ile aynı olsaydı en çok satan renk olması içten değil.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.