Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teleservice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satan varsa max 250 ye kadar alırım. tabi kutusu vs yoksa fiyatta oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

satan varsa max 250 ye kadar alırım. tabi kutusu vs yoksa fiyatta oynar.

https://forum.donanimhaber.com/m_119054326//tm.htm#119054326
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakemzsr

quote:

bütçemi aşıyor hocam 250tl dersen alabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakemzsr

quote:

bütçemi aşıyor hocam 250tl dersen alabilirim

valla cihaz çok temiz 250 çok ölü olur bu cihaza
    sıfır ayarında bir telefon
    biraz çıkabilirsen ben de gerekli indirimi zaten yaparım

• bu tarz ölücülere vermeyin olmadık fiyatlara cihazlarınızı, 300 ben vereyim o halde bana satın..

• Gidin Vodafone verin 360 tl sayiyorlar.

• bütçeyi 300e çıkattım arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 3 Ağustos 2016; 12:06:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

bu tarz ölücülere vermeyin olmadık fiyatlara cihazlarınızı, 300 ben vereyim o halde bana satın..

ölücü olarak nitelemiyorum arkadası fakat şu telefon iiçin 250 gerçekten ölü fiyat oluyor
    kargosunu siz karsılarsanız 300e verebilirim
  • Şu an note 3 kullanıyorum ve ikinci bir telefon olarak lunia 1320 almayı düşünüyorum ya da 925 lararsız kaldım.

1320'de 4g desteği var mı? Windows 10 deneyimleriniz nasıl? En son 2014 haziran ayında kullandım o zamanlar 8 miydi 8.1 miydi yeni çıkmıştı, memnundum cihazdan.

Büyük bir telefon istiyorum o yüzdrn 1320'ye yöneldim. Ayroca alt kasada yer alan tuşlar ekranda değil o da hoşuöa gidiyor.

Önerileriniz nelerdir?

• ben 1320 yi alalı 2 yılı aşkın bir süre oldu. sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. telefondan o kadar memnunum ki olaki başına bişey gelse yine gider aynısını bulmaya çalışırım. o kadar çok seviyorum telefonu. şarj mükemmel son derece stabil ve hızlı daha ne olsun...
  • 200 tl gibi bir fiyata tertemiz bir cihaz aldım yaklaşık 1 senelikte garantisi var cihazın ilk 1 saatlik deneyimi yazıyorum.Ben ıphone 4 kullanıyodum 1 yıldır artık bıkkınlık gelmişti.Uygulamaları kontrol etmedım ama gayet akıcı ve seri telefon yalnız biraz büyük :) eğer 2 sene once yasadıgım güncelleme hatasıda almazsam tadından yenmez.Bakalım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

Şu an note 3 kullanıyorum ve ikinci bir telefon olarak lunia 1320 almayı düşünüyorum ya da 925 lararsız kaldım.

1320'de 4g desteği var mı? Windows 10 deneyimleriniz nasıl? En son 2014 haziran ayında kullandım o zamanlar 8 miydi 8.1 miydi yeni çıkmıştı, memnundum cihazdan.

Büyük bir telefon istiyorum o yüzdrn 1320'ye yöneldim. Ayroca alt kasada yer alan tuşlar ekranda değil o da hoşuöa gidiyor.

Önerileriniz nelerdir?

Evet 4g desteği var ama wm10 güncellemesinde telefon sapıtabiliyor (kendi kendine reset atma,dokunmatik kilitlenmesi,ekran kararmaları vs.)bu telefon için en iyi güncelleme bence 8.1 denim.Kamera sıkıntısı var ama batarya bu sıkıntıyı kapatıyor.Zaten kamerayla işiniz olmayacağını zannediyorum çünkü note 3'ün 13 mp kamerası gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.t001 -- 6 Ağustos 2016; 20:01:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• burak.t001 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. Nasıl bir dönüş yaptıysam artık kardeşimin gazı ile 6s plus alıyorum yarın hayırlısı ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. Nasıl bir dönüş yaptıysam artık kardeşimin gazı ile 6s plus alıyorum yarın hayırlısı ile :)

Rica ederim hocam.Hayırlı olsun bu arada

• Arkadaşlar herkese merhaba

NOKİA 1320 telefonum için akıllı saat arıyorum bir bilgisi olan var mı hep android ve ios için bulabildim .
  • bence wp platformuna daha fazla yatırım yapıp paranı boşa harcama. adamlar 3-5 seneye yapamadık deyip kapatacaklar gibi duruyor.
  • Olabilir hocam fakat kullandığın işletim sistemi bitmediği sürece bu telefon olayını bitiremezler tam senk. olarak yani hem telefon hem pc kontrolü açısından yapabilirse güzel adım atarlar. Bununla ilgili google adımlar atmaya başlamış hayırlısı...

Neyse var mı saat dostlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

quote:

Orijinalden alıntı: Maedhros Cutleth

1320'yi geçen gün sararma yapan ekrandan dolayı teleservice'e götürdüm.
    7-8 gün sonra geri aldım.
    640 XL verme ihtimalleri de vardı ama ekran değiştirilebiliyor olmalı ki gerek kalmamış.

Eşimin 640 XL'ını da vermiştim, hardbrick gibi birşey oldu telefona.
    Onda tamamen cihaz değişimi yapacaklarmış.
    Bakalım bekliyoruz. Bugün 10. günü.

Ben de servise ekran sararması için gönderdim, ekranı değiştirip göndermişler.

Şimdi de sim kartı görmüyor, bugün tekrar kargoya verdim.

Bu arada kendime önce Moto X Pure Edition aldım; 1-2 hafta kullanıp sattım. 1320'nin 2 günü çıkarttığı koşulda 1 günü bile çıkartamayan bir cihaz çekilmiyor. Şimdi 1320'ye benzer bir cihaz olan Samsung Galaxy A9 aldım; oldukça iyi bir cihaz ama WP'un bazı yönlerini özlemiyor değilim...

Bu arada "pure" Android yani modifiye edilmemiş Android kullandığı halde Moto X ile kullandığım dönemde 2-3 kez kilitlenme, yeniden başlama, "com.google.xxxx process stopped" hataları aldım. Araç teybine ve evdeki BT hoparlöre bağlantıda da her gün ayrı bir sürpriz yapıyordu. WP başlıklarına dadanıp kirleten Android fanatiği çoluk çocuğa kulak asmayın, WP aslında uygulama sıkıntısı dışında mükemmel bir işletim sistemi. Tek sıkıntı Microsoft'un cihazları; şu anda en üst model bile plastik bir kasa kullanıyor ve fiyatı ederinden çok yüksek; mevcut cihazlara en az %30-40 indirim yapmaları lazım ama yapmıyorlar. Böyle olunca işletim sistemi ne kadar iyi olursa olsun kullanıcılar yeni cihaz alacakları zaman mecburen Android veya IOS'a geçiyor.

Eski ekranları ne yapıyorlar acaba. Sarı falan ben kullanırdım. Dokunmatik çatlamıştı. Bugün itibariyle LCD de gitti. Telefonu tekrar diriltmem lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan
    Eski ekranları ne yapıyorlar acaba. Sarı falan ben kullanırdım. Dokunmatik çatlamıştı. Bugün itibariyle LCD de gitti. Telefonu tekrar diriltmem lazım.

Maalesef hiç bir fikrim yok. Aslında benim ekrandaki sarılık yok denecek kadar azdı, ben başka telefona geçtiğim için garantisi bitmeden yapılsın diye gönderdim. Keşke eski ekranı göndermiş olsalardı ...
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.