Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam sadece kilitlenme olsa yine iyi soft reset atılıp açılabiliyor(gerçi benim için de en can sıkıcı olay bu) bazı uygulama ve oyunlardaki kararsızlık var, ağırlık var, sürekli uyuglama veya oyundan atıp tutma var yani bana göre sıkıntılı durumlar ama yine de duruyorum ironik bir şekilde
  • sürekli güncellemeler yeni versiyonlar yayınlanıyor. bunlar stabiliteyi artırmıyor mu?
  • Güncellemeler 1320 üzerinde test edilmiyor, o yüzden sorunlar olması muhtemel.
  • ApacheKinQ kullanıcısına yanıt
    sürdürülüyor yazısını görünce cinnet geçirecek gibi oluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende iknci el bir 1320 aldm 150 tl ye sizce fiyatı uygun mu ? Cihazımın hiçbir sıkıntısı yok ve adam yanında sadece ekranı kırık lumia 620 verdi oda çalışıyor sizce 150 TL ye uygun mu ?
  • ozan649 O kullanıcısına yanıt
    Bence 150 tl ye bedava almışsınız. ben sıfır 900 tl ye almıştım zamanında. hala keyifle kullanıyorum. eğer telin başına bişey gelirse yine gider 1320 bulur alırım. o kadar seviyorum telefonu...
  • 8.1'e döndüm huzura erdim mytube aboneliklerimi göstermiyor ama

• İnsider'ın son sürümü 420 ve bir önceki (sanırım 380) sürümünde donma yaşayan oldu mu hiç ? Arkadaşım 380 ve 420de donmaların tamamen çözüldüğünü ve telefonun 2 aydır hiç kilitlenmediğini söyledi ?
  • Bende zaten bayyldym telefona çok güzel dev ekranly hemde... Önceden lumia 920 vardy ekran kyrykty ?ymdi doyasyya büyük ekranda windows 10 keyfi ya?yyorum bu arada benim cihazymda win 10 la ilgili hiçbir sykynty yok gerek ?arj olsun gerek ba?ka bir ?ey... ?arjy aktif kullansam bile 2 gün gidiyor
  • Arkada?lar bende win 8.1 e geçmek istiyorum nasyl yapabilirim plss sizce win 10 mu yoksa win 8.1 mi daha iyi cevaplarynyzy bekliyorum..
  • ozan649 O kullanıcısına yanıt
    win 10 tabiki daha güzel ama resmi olarak lumia 1320 ye verilmediği için stabil değil. ben win 8 ile kullanıyorum. win 8 e dönmek için nokia recovery tool diye bir program var. yedeklerinizi aldıktan sonra bu program ile teli win 8 e döndürebilirsiniz..
  • Teşekkürler fatih şimdi değil ama daha sonra deniyeceğim

• 1320'yi geçen gün sararma yapan ekrandan dolayı teleservice'e götürdüm.
    7-8 gün sonra geri aldım.
    640 XL verme ihtimalleri de vardı ama ekran değiştirilebiliyor olmalı ki gerek kalmamış.

Eşimin 640 XL'ını da vermiştim, hardbrick gibi birşey oldu telefona.
    Onda tamamen cihaz değişimi yapacaklarmış.
    Bakalım bekliyoruz. Bugün 10. günü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maedhros Cutleth

1320'yi geçen gün sararma yapan ekrandan dolayı teleservice'e götürdüm.
    7-8 gün sonra geri aldım.
    640 XL verme ihtimalleri de vardı ama ekran değiştirilebiliyor olmalı ki gerek kalmamış.

Eşimin 640 XL'ını da vermiştim, hardbrick gibi birşey oldu telefona.
    Onda tamamen cihaz değişimi yapacaklarmış.
    Bakalım bekliyoruz. Bugün 10. günü.

Ben de servise ekran sararması için gönderdim, ekranı değiştirip göndermişler.

Şimdi de sim kartı görmüyor, bugün tekrar kargoya verdim.

Bu arada kendime önce Moto X Pure Edition aldım; 1-2 hafta kullanıp sattım. 1320'nin 2 günü çıkarttığı koşulda 1 günü bile çıkartamayan bir cihaz çekilmiyor. Şimdi 1320'ye benzer bir cihaz olan Samsung Galaxy A9 aldım; oldukça iyi bir cihaz ama WP'un bazı yönlerini özlemiyor değilim...

Bu arada "pure" Android yani modifiye edilmemiş Android kullandığı halde Moto X ile kullandığım dönemde 2-3 kez kilitlenme, yeniden başlama, "com.google.xxxx process stopped" hataları aldım. Araç teybine ve evdeki BT hoparlöre bağlantıda da her gün ayrı bir sürpriz yapıyordu. WP başlıklarına dadanıp kirleten Android fanatiği çoluk çocuğa kulak asmayın, WP aslında uygulama sıkıntısı dışında mükemmel bir işletim sistemi. Tek sıkıntı Microsoft'un cihazları; şu anda en üst model bile plastik bir kasa kullanıyor ve fiyatı ederinden çok yüksek; mevcut cihazlara en az %30-40 indirim yapmaları lazım ama yapmıyorlar. Böyle olunca işletim sistemi ne kadar iyi olursa olsun kullanıcılar yeni cihaz alacakları zaman mecburen Android veya IOS'a geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 23 Haziran 2016; 14:35:33 >

• istediğin bir zil sesini nasıl alarm sesi yapıyorsun , ben bulamadım ???
  • BlindGuardianNN kullanıcısına yanıt
    telefonu bilgisayara bağlayın. istediğiniz melodiyi telefonun içindeki "ringtones' klasörünün içine yapıştırın. bu klasör içindeki melodileri ister telefon melodisi olarak isterseniz alarm tonu olarak kullanabilirsiniz..
  • 1aydır kullanıyorum 8.1ike çok memnunum uygulama eksiği dışında telefon hem pil performansı hem de internet performansı bakımından muazzam.
    Yıllarca android cihaz kullandım buna vesile olan dostuma buradan teşekkürler

• Telefonun hafızasındaki rehberi sim kartıma aktarmak istiyorum yada oluyorsa hafıza kartına yedeklemek istiyorum telefon arızalandı ve şarjı bitince birdaha açılmayacak
  • BlindGuardianNN kullanıcısına yanıt
    Öncelikle rehberiniz telefonda değil, hesabınızda yedekleniyor. İlla hafıza kartına aktarmak isterseniz Verilerimi aktar uygulamasını açın ...'ya basın ve SD karta aktar deyiniz.

• Merhaba arkadaşlar a101 den zamanında bu telefonu aldım kullanmaktaım çok memnunum fakat şarj soketinde bi kaç sıkıntı olmaya başladı ama nokia servis olarak telefonu nereye vermem gerektiğini bulamadım garanti süresi içinde olan telefonumu hangi servise vermem gerekiyor NOT: trabzonda yaşamaktayım
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.