Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışı olmasa düşünmeden geçin derdim. Ama iphone bozulsa garantisiz servis işleri biraz pahalı.
  • garantisi olmayan cihaz sıkıntı yaratabilir...
  • Arkadaşlar telefonunuzdan memnun musunuz? Asus Zenfone 6 ile karşılaştırdığınızda tercihiniz ne olurdu? Objektif bir şekilde yorumlarınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar telefonu ilk alıp kullananlardanım. Şu ana kadar gayet memnundum. Ancak cyan sonrası aşırı pil tüketimi ve ısınma sorunu oluştu.
    İnternette 10 dakika dolaş yada facebook'da biraz takıl telefon ateş. Batarya hissedilir derecede hızla tükeniyor. arka plan uygulamaları kapattım.
    Ayrıca kamerayı v.b. uygulamaları açınca telefon reset atıyor bazen. Umarım bu sorunu çözerler. Çünkü yazılımsal sorunlar var gibi geliyor.Benzer sorunlar sizlerde de varmı?
  • Arkadaşlar bazen dokunmatik algılamıyor ekranı kilitleyip açınca duzeliyor size de oluyor mu acaba 8.1 guncellemesinden sonra karşılaşmaya başladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candarli

Arkadaşlar telefonu ilk alıp kullananlardanım. Şu ana kadar gayet memnundum. Ancak cyan sonrası aşırı pil tüketimi ve ısınma sorunu oluştu.
    İnternette 10 dakika dolaş yada facebook'da biraz takıl telefon ateş. Batarya hissedilir derecede hızla tükeniyor. arka plan uygulamaları kapattım.
    Ayrıca kamerayı v.b. uygulamaları açınca telefon reset atıyor bazen. Umarım bu sorunu çözerler. Çünkü yazılımsal sorunlar var gibi geliyor.Benzer sorunlar sizlerde de varmı?

Bazı oyunlarda reset sorunu var bende de. Yazılımsal sorun var cyan'da. Orası kesin. Ancak ortam sıcaklığından da etkileniyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fling

Arkadaşlar telefonunuzdan memnun musunuz? Asus Zenfone 6 ile karşılaştırdığınızda tercihiniz ne olurdu? Objektif bir şekilde yorumlarınızı bekliyorum.

Zenfone 6 alırsan 6 ay sonra güncelleme almamaya, ROM da bulamamaya hazır ol

Cihazın malzeme kalitesi de yerlerde

Sırf Android için Zenfone 6 almam.

• Android'e de çilesine de çok katlandım yine katlanırım gibi. Kamera gibi etkenler beni daha çok Zenfone'a çekiyor sanki. Hala tam bir kararım yok Lumia çok daha tarz bir telefon ama..
  • Candarli C kullanıcısına yanıt
    Bende cyandan sonra daha az ısınır oldu telefonu sıfırladınız mı acaba ? birde arka planda çalışan uygulamalara bakın pil bende fazla farketmedi hala 2 gün gidiyor.
  • Beyler telefon ilk sarjda ısınma gibi bir problem gostermemisti simi şarj anında adaptor 42derecenin üstünde sıcaklık veriyor telefon az da olsa ısınıyor ilk basta böyle bır sorun yoktu simdi bu huzursuz oldum 4-5 gün oldu alalı adaptorun usb sadece usb kablosunu tabletımı şarj etmek ıcın kullandım ısınmaya o sebep olurmu cunku tabletı sarjdan cıkarırken kablonun uc kısmının fazla ısındıgını farkettim

• utkukalem35 U kullanıcısına yanıt
    hocam telefon şarj sırasında hepimizin ısınıyor. şarj aleti ısınır telefonunda üst tarafı ısınıyor. kafaya takmaya gerek yok rahat rahat kullanın..
  • Wifi de bazen sknırlı erısım sorunu oluo sızdede varmı

yok sınırlı erişim sorunu bana hiç denk gelmedi bende şöyle bir sorun var bana arama geldiğinde yada msj geldiğinte tel çalmıyor aynı sessiz modda gibi..
    Şarj esnasında kamera bölgesi ısınıyor, bu şarj halinde olduğu için normal. Ama kendini kapatcak derecede ısınıyorsa bir servise göster derim..
  • telefonun arayüzünü değiştirme şansımız var mı, yani bu kutu kutu pense olayından kurtulmanın bir yolu var mı :))
  • yakyel Y kullanıcısına yanıt
    maalesef yok....! @yakyel
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Banada gelmiyodu bildirim sorun sim kart değil mobil veriyi kapatınca bildirimler anında geliyor internet paketi yapmadığınız zaman gelmiyor mesela wifi işe bağlandığınızda mobil veriyi kapatmanız lazım bildirimler için ama net paketi varsa gerek kalmaz.

SINIRLI ERİŞİM SORUNU telefondan kaynaklı değildir.....

bilginize..!
  • fling kullanıcısına yanıt
    asus marka zenfone 6 telefonun kamerası çok iddalı değil....tabi 1320 den iyidir ama olay gece çekimlerine gelince ikiside aynı kefeye düşer....

iddaalı fotolar çekeceksen kesinlikle 1020 z2 htc one ya da 925 alacaksın....paranı çöpe atma bunları almayacaksan...!

Kaynak TECHNOPAT...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

asus marka zenfone 6 telefonun kamerası çok iddalı değil....tabi 1320 den iyidir ama olay gece çekimlerine gelince ikiside aynı kefeye düşer....

iddaalı fotolar çekeceksen kesinlikle 1020 z2 htc one ya da 925 alacaksın....paranı çöpe atma bunları almayacaksan...!

Kaynak TECHNOPAT...!

O dediğiniz telefonların fiyatları da kameralarıyla aynı doğrultuda yükseliyor. Yukarıdaki telefonların paralarıyla iki tane Zenfone 6 alınır hatta zorlarsak bazılarının parasıyla üç tane alınır. Yani demek istediğim bu fiyat bandında hangisi daha iyidir. Yoksa Z2'ler 925'ler gereksiz masraf gözümde.
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.