Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dediğiniz şey cyan ön hazırlık güncellemesi. 2 aşamadan oluşuyor zaten cyan güncellemesi. GDR 1 cyanın üstüne geldi , WP 8.1'in 2 ana güncellemesinden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestSyde4Lyfe

dediğiniz şey cyan ön hazırlık güncellemesi. 2 aşamadan oluşuyor zaten cyan güncellemesi. GDR 1 cyanın üstüne geldi , WP 8.1'in 2 ana güncellemesinden biri.

Hocam ben simdi bugun yarin kismetsw lumia 1320 alacagim.bu cyani ve gdr1 i nasil kurabilirim.direk ayarlardan guncelleme taratsam cihaz gorurmu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrebo kullanıcısına yanıt
    telefonu alır almaz ayarlardan güncelleme yaparsanız cyan'ı kuracaktır zaten telefon hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: VThorne

telefonu alır almaz ayarlardan güncelleme yaparsanız cyan'ı kuracaktır zaten telefon hemen

Tesekkur ederim dostum sagolasin

Cyan arkadaşın dediği gibi , GDR 1 için de Preview for Developers programına kaydolmanız gerekiyor.
  • Arkadaşlar cyan resmi güncelleme olduğu için daha kaliteli bir güncelleme gdr1 dense cyan yükleyin memnun kaalırsınıZ

• Peki GDR1 ile cyan arasındaki farklar neymiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

Peki GDR1 ile cyan arasındaki farklar neymiş?

Gdr1 hiç kullanmadım ama güzel yönleri var onun da ama bence cyan kullanmak en iyisi su durumda ben 2 haftadır kullanıyorum bir iki sıkıntı dışında akıyor telefon şükür ki

• quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden04

quote:

Peki GDR1 ile cyan arasındaki farklar neymiş?

Gdr1 hiç kullanmadım ama güzel yönleri var onun da ama bence cyan kullanmak en iyisi su durumda ben 2 haftadır kullanıyorum bir iki sıkıntı dışında akıyor telefon şükür ki

Mesela farklarindan bahsedermisiniz hocam

• Arkadaşlar abimin telefonu 1320 ve hiç bildirim alamıyor. Whatsapp, instagram, foursqare hiçbirinden. Tasarruf modunda değil telefon. Bi kaç şey denedik ama yok. Bütün güncellemeleri de tam. Az önce tuhaf bi şey oldu telefon sim i reddetti ve bütün bildirimler gelmeye, çalışmaya başladı. Acaba sim le ilgili bir problem olabilir mi ? değiştirelim mi ?
  • Telefonu almayı düşünenler için daha önce de paylaştığım 1320 incelemesi.http://www.incelestir.com/2014/06/nokia-lumia-1320-incelemesi/
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Aynı duruma benzerini bende yaşadım.. Simi elinizle mi kestiniz yoksa orijinalden Micro sim miydi..

• utkukalem35 U kullanıcısına yanıt
    Hocam kutudan çıkan şarj aleti 2000mah gücünde.. Batarya 3400mah. Yani şarj suresi normal. Ben yüzde yüz. Olduktan sonra şarj aletini dokunuyorum şarj aleti sıcaksa bekliyorum soğuyunca şarj tam manasıyla bitmiştir. Ozaman çıkartıyorum. Vaktin yoksa yüzde yüz olunca 5dk dursun sonra çıkart..

• Elimde 2 adet 0 TURUNCU kapak mevcut almak isteyen varsa dükkanıma bakabilir / pm atabilir. Ankara'dan alacak olan olursa indirim mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkani

Aynı duruma benzerini bende yaşadım.. Simi elinizle mi kestiniz yoksa orijinalden Micro sim miydi..

Orijinalinden micro sim di hocam.
  • Arkadaşlar bende bugün itibariyle siyah 1320 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.Listeye benide eklerseniz sevinirim.

Bir kaç sorum olacak,

1)Alt ışıklar yanmıyor.Işıkmı yok yoksa tasarruf için gündüzlerimi yanmıyor?
    2)Yeni birisini kaydederken telefona değilde sim karta nasıl kaydederiz?
    Işık yok hiçbir şekilde açılmıyor

Bildiğim kadarı ile mail adresine kaydediliyor sadece (bana yeterliği olduğu için pek kurcalamadım o bölümü)
  • quote:

Arkadaşlar bende bugün itibariyle siyah 1320 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.Listeye benide eklerseniz sevinirim.

Bir kaç sorum olacak,

1)Alt ışıklar yanmıyor.Işıkmı yok yoksa tasarruf için gündüzlerimi yanmıyor?
    2)Yeni birisini kaydederken telefona değilde sim karta nasıl kaydederiz?

1) Tuş ışığı yok
    2) Sadece hesabınıza kaydoluyor.http://people.live.com adresinden bakabilirsiniz.
  • Yurt dışı iphone 5 ile takas teklifi geldi ne yapsam bilemiyorum.
    Şarjı ve stabilitesi beni geri çeviriyor ama kafam takasa gitmiyor değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

Yurt dışı iphone 5 ile takas teklifi geldi ne yapsam bilemiyorum.
    Şarjı ve stabilitesi beni geri çeviriyor ama kafam takasa gitmiyor değil.

Bu ekrandan sonra 4" tat vermez.bence hiç geçmeyin derim

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.