Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sagolasin, daha cok varmis. Dursun o para kosede, onemli bir uygulama cikarsa onu alirim.
  • Arkadaşlar bende lumia 1320 sarı aldım telefonun kabı boşta duruyomuş etkisi yarattı ama sorun olacağını sanmıyorum wp8 de yeniyim telefonunda kesin olsun dediğiniz uygulama var mı acaba bide 8.1 beta kurmayı düşünüyorum Bi sıkıntısı olmaz sanırım 8.1 guncellemesı geldıgınde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestSyde4Lyfe

920/925 düşünülebilir veya mümkünse 1020

Amacım ekran büyüklüğü. 5,5 cihazım var, bundan aşağısına geçmek istemem açıkçası. Gene de sağol hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Arkadaşlar bende lumia 1320 sarı aldım telefonun kabı boşta duruyomuş etkisi yarattı ama sorun olacağını sanmıyorum wp8 de yeniyim telefonunda kesin olsun dediğiniz uygulama var mı acaba bide 8.1 beta kurmayı düşünüyorum Bi sıkıntısı olmaz sanırım 8.1 guncellemesı geldıgınde

Hicbir sorun teskil etmez. Gecmenizi tavsiye ederim. 8.1 baya saglamm, guncellemeyi normal bir sekilde alirsiniz o konuda endiseniz olmasin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Sagolasin, daha cok varmis. Dursun o para kosede, onemli bir uygulama cikarsa onu alirim.

Çok dediğiniz 30 haziran değil mi ? Ben mağazada satın alabilecek bir uygulama bulamadım ama madem 30 haziran harcarım ve geliştiricilere destek olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Sagolasin, daha cok varmis. Dursun o para kosede, onemli bir uygulama cikarsa onu alirim.

Çok dediğiniz 30 haziran değil mi ? Ben mağazada satın alabilecek bir uygulama bulamadım ama madem 30 haziran harcarım ve geliştiricilere destek olurum.

30 haziran katilim icin son gun. Parayi aldigin zaman 120 gun kullanilma suresi varmis. Ben oyle okudum, yanlis mi okudum yoksa. Bir ton yazi yazmislar.
  • Telefonun ekranına dokunduğum zaman tuş kilidinin ordaki kapak yerinden tık tık sesleri çıkıyor kapakda soru mu var acaba ne yapmalıyım

• 1 hafta önce telefonu aldım. Benide kulube ekleyebilirsiniz.

Windows phone uygulama geliştirme üzerine çalışmaktayım, Windows developer olma hedefinde olduğum için windows işletim sistemine alışma amacı ile bu telefonu tercih ettim. telefona android(S2) den geçtim.
    şu anda WP8 kurulu 8.1 e geçme yada geçmeme konusunda kararsızım.

Artılarını geçiyorum. eksilerinden bahsedeyim.
    1- Öncelikle tek tuş ile Wi-fi açma kapama şebeke verisi açma kapama işlemlerini yapamıyoruz.

2- Aldığım günden beri telefonu kurcalıyorum. ekran parlaklığını en alt kademede kullanıyorum. Zaten gözlük takan biriyim. gözlerimde parlaklıktan dolayı (ekran büyüklüğüde etki etmiş olabilir) biraz rahatsızlık oluştu.(son günlerde)

3- Markette İos ve android e göre az uygulama olduğunu biliyordum. ama bu denli büyük bir fark beklemiyordum açıkçası . Google ürünlerini ile ilgili uygulamaların markette olmaması çok büyük sıkıntı. Google Drive, Crome ve en önemlisi Analytics mevcut değil.

4- Telefonu aldığım gun Sıla konserine gittim. Sıla sahneye çıktığında önümde onlerce kişi telefonları ile kayıt yapmaya başladı. Anlık olarak karşılaştırdığımda bir çok telefonun gece çekiminin çok çok daha iyi olduğunu gördüm. Kamera benim için pek önemli değildi ama bu kadar kötü bir gece çekimi beklemiyordum.

5- Kutunun içinden çıkan kulaklık berbat. Bana hem ergonomik gelmedi hem ses kalitesini beğenmedim.

Fiyatına! Ekrana! Şarjına! diyecek söz yok . zaten 835 TL ye aldığım telefondan daha ne bekleyebilirim ki.

Şu an için memnunum .telefona alışma sürecindeyim. Umarım bir kaç App yapıp markete atabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wartexy -- 24 Haziran 2014; 23:58:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wartexy

1 hafta önce telefonu aldım. Benide kulube ekleyebilirsiniz.

Windows phone uygulama geliştirme üzerine çalışmaktayım, Windows developer olma hedefinde olduğum için windows işletim sistemine alışma amacı ile bu telefonu tercih ettim. ....

WP kulllanıcıları arasına hoşgeldiniz.

Umarız, geliştireceğiniz uygulamalar 512 ram bulunduran sistemlerde çalıştırılabilir.

çalışmalarınızı ve güzel haberlerinizi bekliyoruz.

başarılar.. iyi çalışmalar..
  • 8.1 e gecin. 8.1 de bahsetmis oldugunuz butun olumsuzluklar giderildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

Dostlar bu hafta 1320 almayı düşünüyorum, nereden almalıyım ?

Turkcell de---- 999tl
    Media markt, bimeks gibi mağazalarda -----930tl.

Garanti açısından sıkıntı olurmu media markt? Riske girmeyip turkcelldenmi almalıyım ?

Teşekkürler,

Saygılar.

Bimekste 888 tl su an fiyatlar baya dustu
  • bende an itibari ile lumia 1320 almış bulunmaktayım
  • Arkadaşlar ben büyük ekran şarj ve kamera özellikleri olan bir telefon istiyorum

1320 bu açıdan en azından 2 sini karşılıyor
    Elimde 920 var sizce 1320ye geçilir mi

Ön kamera 4:3 oranında vga olduğu için ancak 16:9 olmuyor mu
    İnternette ön kamera testi bulamadım ancak bu telefon sahibi olanlar ön kameradan çekilmiş fotoğraf yükleyebilirler mi acaba hem bilgi olur
  • Arka kamera bir şekilde idare ediyorda ön kamera gerçekten berbat ötesi olmasa da olurmuş kendini çeksen arkadaşlarn senin olduğunu anlar ama

• bu haber ne kadar doğru ??? 8.1 geldimi ?

Windows 8.1 güncelleme geldi
  • arkadaşlar merhaba ben de 1320 ile ilgilenitorum ve ios kullanıyorum ipad+iphone cihazlarımın yerine 1320 düşünüyorum anccak bir sorum var windows phone da note uygulamaları ve uyumlu kalemler mevcut mu bilmek isterim teşekkürler.
  • Öyle dediniz de efektle falan toparlayamaz mıyız ya
    Ayrıca şimdi baktım iPhone 4s 'in de ön kamerası vga mış nasıl bu kadar güzel çekiyor?
  • İşin komiği kız arkadaşımda 4s var evet vga kameraya sahip ama çekiyor bende anlamadım gitti dedim acaba büyük ekran küçük ekran bizim gözümüz mü yanlış algılıyor ona yolladım fotoğrafı benim telefonumdan çektiğim ondada kötü gözüküyor onun çektiği ise bende de iyi gözüküyor ben olayı anlamadım yani ben açıkcası çok beğenmedim ön kamera ile birşeyler çekip atarım sen karar verirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: O_srp

arkadaşlar merhaba ben de 1320 ile ilgilenitorum ve ios kullanıyorum ipad+iphone cihazlarımın yerine 1320 düşünüyorum anccak bir sorum var windows phone da note uygulamaları ve uyumlu kalemler mevcut mu bilmek isterim teşekkürler.

Ben Microsoft öne note kullanıyorum :) fena bir uygulama değil ekstra olarak markette every note proğramı da var ama onu kullanmıyorum.

• 8.1 betaya yükseltiyorum telefonu inşallah sd kartın içine oyun falan yüklenme özelliği vardır betada bir de ben teledonu her açıp kapadığımda sd kart sorunu falan diyor ama sd kartı okuyor bu sorun ile karşılaşan başka kişilerde var mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.