Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler telefon kapandı mı şarja takın daha iyi gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bende 1320 kullanıcısıyım foursquare vb programlarda içeriği paylaşmak istediğim zaman sosyalde facebook çıkıyor ama twitter çıkmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim
  • alperenrey A kullanıcısına yanıt
    foursquare dilini ingilizce yapmadan twittera bağlanmıyor.ben bilgisayardan bağladım telefonda öyle gözüktü twitter
  • Bu arada arkadaş şu mağaza için veirlen 75 TL yi harcamak istiyorum varmı şöyle güzel uygulama oyun?
  • Merhaba arkadaşlar ben daha çok sosyal medya, video,müzik ara sıra oyun oynayan biriyim. Arada resim çekiyorum. Ip5s ile l1320 arasında kaldım yardımcı olur musunuz ? Ekran olarak büyük ekrana sempatizanlığım var sizce hangi telefonu almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eienns

Merhaba arkadaşlar ben daha çok sosyal medya, video,müzik ara sıra oyun oynayan biriyim. Arada resim çekiyorum. Ip5s ile l1320 arasında kaldım yardımcı olur musunuz ? Ekran olarak büyük ekrana sempatizanlığım var sizce hangi telefonu almalıyım ?

Aradaki fiyat farkını da goze alırsak 1320 derim eyvallah ios da mükemmel alet kusursuz ama ekran küçük ve şarj sıkıntısı var gün içinde 1320 seni ne yaparsan yap yarı yolda bırakmaz. Okuması rahat internet performansı güzel 8.1 ile daha bir toparlanmış olacak.

• yeah4everr kullanıcısına yanıt
    Microsoft bu hediyeyi mağazaya uygulama yazmayı cazip hale getirmek için verdi. Ama mağazada parayla alınabilecek uygulama yok tahminim 1 sene sonra falan o ücret daha kullanılabilir olurdu. Bir nevi Microsoft kar dağıtıyor.

• yeah4everr kullanıcısına yanıt
    bilgisayardan bende bağladım ama hala gozukmedi uygulamayı sildim yukledim yine olmadı
  • quote:

Merhaba arkadaşlar ben daha çok sosyal medya, video,müzik ara sıra oyun oynayan biriyim. Arada resim çekiyorum. Ip5s ile l1320 arasında kaldım yardımcı olur musunuz ? Ekran olarak büyük ekrana sempatizanlığım var sizce hangi telefonu almalıyım ?

Bence mutlaka teknolojik markette iki urunude elinize alin deneyin. L1320 buyuk+220 gram agir. Uzun sure elde tutuldugu zaman yoruyor insani. Ip5s guzel telefon, kucuk hafif ios 8 de gelicek. Boyut ve agirlik konusunda ilerde sikinti yasayabilirsin onun icin iyi karar ver.
  • quote:

İp5s fiyatı itibariyle 1320ye denk bir cihaz değil. İphone fiyatına satılan 1520, büyük ekran sevdiğiniz için çok yüksek donanımlı, kusursuz bir cihaz diyebiliriz. 1320 düşük fiyatlı büyük ekran sevenleri cezbetse de, fotoğraf kalitesi çok başarılı değil, özellikle ön kamera. Dahili hafızanın 8gb olması keza yine sıkıntı. İphone 5s bütçeniz var ise bir kere alın 1520 alın.

Tek eksiği mağaza uygulamalarının hala gelişmekte olması. Kullanacağız uygulama ve oyunları Windows marketten kontrol edin var mı diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 21 Haziran 2014; 14:28:27 >

• İlk önce ilgilendiğiniz için teşekkürler. Büyük erkan sevdiğim için l1320 bana daha cazip geliyor hem şarj konusunda ıp5s den kat kat üstün. Bende beyaz rengini almayı düşünüyorum allah kısmet ederse.
  • Eienns kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf sizin için önemliyse ip5s yada l1520 yok değil diyosan l1320 bomba hafızayıda sıkıntı değil microsd var
  • Yani bide telefona o kadar para vermek istemiyorum. Ip5s 2000+ tl vereceğime 1000 tl'ye l1320 geriye kalana da ps4 alırım. Oyunlarda en fazla asphalt 8 oynarım en fazla genellikle internet ve sosyal medya ağırlıklı olduğum için büyük ekran benim için daha iyi.
  • Eienns kullanıcısına yanıt
    Bende anroidten geçtim kamera gün ışığında iyi eğer foto senin için o kadar önemli değilse geçebilirsin güzel cihaz kasma donma yok.

• Önceki telefonum s3. Şimdi aklımda l1320 vardı ama bütün uygulamalar ıos'a çıktığı ve de çok stabil olduğu için ıp5s'de aklımı çelmiyor değil.
  • 8.1 den bir haber yok mu arkadaşlar sabır kalmadı artık

• GhosTon kullanıcısına yanıt
    Nokia türkiye sayfası 24 Haziran Salı günü için geri sayım başladı! diye paylaşım yapmıştı birde yeşil temalı birşey paylaşmışlar birde linkhttp://conversations.nokia.com/2014/06/20/green-envy-2/ sayfayı aşağı indirdinmi sayım var.

AKILLININ BİRİ EKSİ BAŞMIŞ ZEKASINA HAYRANIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 22 Haziran 2014; 9:02:22 >
  • Arkadaşlar telefonda hücresel veriyi nereden kaptıyoruz birde hücresel veri ve wireless aktif iste internet otomatikman wireless dan mı yiyor ?
  • GhosTon kullanıcısına yanıt
    haber yok
  • şimdi ben 1320 mi me 8.1 beta kurdum normal 8.1 çıktığında direk bana gelcekmi normal 8.1 ?? yoksa işlem yapmam gerekiyormu ?
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.