Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.868
Cevap
51
Favori
240.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yakyel

3 gün şarj süresini nasıl alıyonuz arkadaşlar aklım almıyor. Haftasonu gelen güncellemeden sonra 2 gün giden şarjım 1 gün zor dayanmaya başladı. Sizde de sorun var mı?

Vallahi kardeş telefonumu ilk aldığımda benimde garanti 2 gün gidiyordu şimdi kullanımımdan mı indirdiğin uygulamalardan mı yoksa güncellemelerden mi bilmiyorum ama 24 saati artık anca görebiliyorum bi de 8.0 kullanıyorum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35alper88 -- 17 Haziran 2014; 19:21:56 >
  • yakyel Y kullanıcısına yanıt
    1 gün zor dayanmadı diyecek durumdaysanız telefonu sıfırlamanız faydalı olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestSyde4Lyfe

1 gün zor dayanmadı diyecek durumdaysanız telefonu sıfırlamanız faydalı olur diye düşünüyorum.

Sifirlamada indirdigim uygulamalar ve ayarlar resimler gider demi ben hafiza karti kullanmiyorum cunku bide nasil yapiluyor sifirlama acaba
  • 35alper88 kullanıcısına yanıt
    ayarlar>hakkında>telefonu sıfırla. Telefon hafızasındaki tüm veriler ayarlar silinir. Sıfırlama önccesi verilenizi resimlerinizi onedrivea yedeklersen çok bir sorun olmaz.
  • Bu titresimi kapatmak icin bir seyi guncelliyorduk dokun diye. Markette aratiyorum cikmiyor linkini verebilicek var mi? Reset attim tele titresiyor.

Edit; tamam buldum gerek kalmadi.www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/dokun/bbc57c87-46af-4c2c-824e-ac8104cceb38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRİNG0 -- 17 Haziran 2014; 22:47:34 >
  • Arkadaslar cok fazla klasorleme sikintisi cekiyorum.ornegin fotograflar karmakarisik arac resimleriyle screen shoot lar ayni yerde kaydedilen resimlerle videolar ayni yerde sizin bildiginiz klasorleme tasima yapabilecegim ucretli ucretsiz program var midir ?
  • Arkadaşlar merhaba. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Bir iki sorum olacak. Birinci sorum, androiddeki gibi bildirim ekranı yok. Gelen face, whatsapp gibi bildirimler ekranda nasıl beliriyor ? Daha doğrusu beliriyor mu ? İkinci sorum da telefonun dışarıya verdiği ses performansı nasıl ? Yanıt veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar 8.1'den sonra batarya performansı ne oranda düştü? Ciddi ciddi almayı planlıyorum artık. Bir de Android'den geçen arkadaşlar kullanım kolaylığı açısından sıkıntı çektiler mi? Kolayca ekran görüntüsü alıp Whatsapp veya sosyal ağlarda paylaşmak gibi vs? Nexus 4'üm batarya haricinde işimi görüyor. Beni hangi konularda üzer 1320.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • distomat kullanıcısına yanıt
    8.1 güncellemesiyle bildirim ekranı geldi.
  • benim GM Discovery yi bu telefonla takas etsem mi ?
    Mağaza çeşitliliği hakkında sıkıntı çekerim diye düşünüyorum.

• arkadaşlar sistem telefonlarda aynı olduğu için buraya yazıyım dedim, babamda l720 var, onun internet explorer başlangıç sayfasını değiştirmek istiyoruz bunu nasıl yapacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

quote:

3 gün şarj süresini nasıl alıyonuz arkadaşlar aklım almıyor. Haftasonu gelen güncellemeden sonra 2 gün giden şarjım 1 gün zor dayanmaya başladı. Sizde de sorun var mı?

Vallahi kardeş telefonumu ilk aldığımda benimde garanti 2 gün gidiyordu şimdi kullanımımdan mı indirdiğin uygulamalardan mı yoksa güncellemelerden mi bilmiyorum ama 24 saati artık anca görebiliyorum bi de 8.0 kullanıyorum yani

Telefonu kardeşimden aldığımdan beri benimde genelde 20-24 saat civarı sure oluyor. Şuana kadar ki en fazla rekorum 1 gün 3 saat oldu. Yalnız burada yanıltıcı olan bu surenin şarj aletini çektikten sonra ki geçen sure olduğunu belirmek isterim. Wp bekleme ve kullanım suresi olarak 2 ye ayırmamış o yüzden 3 günü görenler genel anlamda beklemede kalanlardır. Ayrıca hatlara göre de şarj kullanım suresi değişiyor. Vodafone şarjı sömüren bir operatör Türkcell bu konuda en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

quote:

Telefonu kardeşimden aldığımdan beri benimde genelde 20-24 saat civarı sure oluyor. Şuana kadar ki en fazla rekorum 1 gün 3 saat oldu. Yalnız burada yanıltıcı olan bu surenin şarj aletini çektikten sonra ki geçen sure olduğunu belirmek isterim. Wp bekleme ve kullanım suresi olarak 2 ye ayırmamış o yüzden 3 günü görenler genel anlamda beklemede kalanlardır. Ayrıca hatlara göre de şarj kullanım suresi değişiyor. Vodafone şarjı sömüren bir operatör Türkcell bu konuda en iyisi.

Benim de hattim vodafone ayrica bu sarj olayinin kullanindan oldugunu dusunuyorum telefon surekli elimde face twitter donanim haber kullaniyorum bi de arada sirada oyin oynuyorum wifi zaten butun gun acik telefon daha ne yapsan hem de bole buyuk bir ekrana

• quote:

Şunu farkettim. Yeni güncellemeyle arka plan işlerini kapatamıyorum. Ayar yapmaya izin vermiyor. Sizde de böyle mi?

Sıfırlamayı nasıl yapıyorsunuz?
  • quote:

quote:

Şunu farkettim. Yeni güncellemeyle arka plan işlerini kapatamıyorum. Ayar yapmaya izin vermiyor. Sizde de böyle mi?

Sıfırlamayı nasıl yapıyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Benim bu haftasonuna kadar şarjım 48 saat gidiyordu. 3G herşey aktif, gun içinde aktif kullanıyorum. Haftasonu 8.1 Beta ya bir güncelleme geldi. Ondan sonra 1 gün 3 saat demeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakyel -- 18 Haziran 2014; 14:15:51 >

• yakyel Y kullanıcısına yanıt
    Pil tasarrufunu açtığınızda orada listelenen uygulamalardan istediğinize tıklayıp arka planda çalışmasını engelleme seçeneğini işaretlermeniz lazım.
    Sıfırlama da ayarlar>hakkında>telefonu sıfırla
  • Arkadaslar merhaba. Ben androidin bu ram yeme ,takilma vs olaylarindan biktim. Aradigim ozellikler soyle:
    Oyun oymamam oymasam bile angry birds falan olur,
    Kamera ve hoparlor ortalamanin ustunde olmali ve en onemlisi internette cok geziniyorum internet performansi da oldukca iyi olmali..bu telefon 2-3 sene bu ibtiyaclarimi karsilayabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: redandyellow

Arkadaslar merhaba. Ben androidin bu ram yeme ,takilma vs olaylarindan biktim. Aradigim ozellikler soyle:
    Oyun oymamam oymasam bile angry birds falan olur,
    Kamera ve hoparlor ortalamanin ustunde olmali ve en onemlisi internette cok geziniyorum internet performansi da oldukca iyi olmali..bu telefon 2-3 sene bu ibtiyaclarimi karsilayabilir mi?

Bu telefon şarj şampiyonu fakat kamerası sızı uzebilir.

Şarjı biraz kısıp kameram iyi olsun derseniz 925 e bakabilirsinz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redandyellow R kullanıcısına yanıt
    yok kardeşim ya BU TELEFONUN KAMERASI KÖTÜ. Bu konunun başına sabitlenmeli bu kamera kötü diye
  • 35alper88 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum telefon daha ne yapsın bana iphone 4s den sonra ilaç gibi geldi. Günde 3 kere şarja takıyordum aleti... Ben vodafone a 12 ay taaddüt verdim yoksa direk Avea ya geçerdim. Vodafone şarj konusunda çok sıkıntılı ama 25 liraya başka altarnetif bulamadım 500 dk 5000 sms 2 gb internet kullanıyordum. Avea dan geçmek zorunda kaldım. Forumda vodafone şarj sıkıntısı diye bir konu var ona göz atmanı isterim.

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.