Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mandepxl

bizim fakülteden bi kaç geniş alan resmi çektim.

hocam omü'desin gördüğüm kadarıyla. ben samsun'da bu cihazı hiçbir yerde bulamadım.acaba sen nerden aldın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WestSyde4Lyfe -- 9 Mart 2014; 19:53:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WestSyde4Lyfe

quote:

Orijinalden alıntı: mandepxl

bizim fakülteden bi kaç geniş alan resmi çektim.

hocam omü'desin gördüğüm kadarıyla. ben samsun'da bu cihazı hiçbir yerde bulamadım.acaba sen nerden aldın ?

Hepsiburadadan aldım,bimekse felan gelsede hepsiburada kart kampanyalarıyla iyi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mandepxl kullanıcısına yanıt
    internetten almayı tercih etmiyorum. artık bimeks veya vatanı bekleyeceğim.
  • Şu anda piyasadaki en alınası telefonlardan biri hatta belki de ilki.. Eğer windows'a karşı ön yargınız yoksa kesinlikle tercih edilmeli..
  • dün aldim sarj zaten azdı hemen bitirip şarja taktim dün gece saat 1 gibi şarjdan çektim gün içinde baya kurcalarım öğrenmeye çalıstım 3g wifi hep açık şuan %75 de bundan önceki note 2 me göre açık ara önde note 2 de 1 günü anca çıkarıyordum bu yönden çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undis06 -- 9 Mart 2014; 22:46:23 >
  • Arkadaşlar sistemin eksilerini yazan arkadaş Whatsapp'ın çok kastığını, eski mesajlara doğru kayarken programdan attığını falan yazmıştı bu cihazda da böyle mi?

Hoparlör sesi az demişler, müzik önemli değil de zil sesini duymada zorluk çekiyor musunuz?

Kulaklıkla müzik performansı başarılı bulunmuş, ne düşünüyorsunuz?

Ahizesinden az ses geliyor denmiş doğru mu?

Android telefonlardaki gibi tam şarjla ekranın ne kadar açık kalabildiği görülebiliyor mu, görülebiliyorsa tam şarjla ekran süreleriniz nasıl?

Ciddi ciddi araştırıyorum alacağım sanırım ama kafama takılanlar var. Cevaplayabilirseniz sevinirim. İnşallah kullanıcı sayısı da artar zamanla

• 1 - whatsapp kullanmıyorum onu geçiyorum

2 - haparlör arkada altta normal bir ortamda duyuluyor ama kalabalık otobüs gibi ortamlarda pek duyuldugu söylenemez

3 - kulaklık mazeme kaliteli durmuyor ama ses güzel

4 - ahize sorunu yok hatta sen konusurken 3-4 metre uzaklıktaki konusulanları duyuyor ama ses son açıkken gecerli bu seste karsıya temiz ve net gidiyor

5 - proğramla görülebiliyor tm sarj sonrası 3-4 gün arası yazmıstı dün gece üçte sarjdan cektim gün içinde baya kurcaladim ögrenmeye çalıstım suan %72
  • Arkadaslar whatsapp cok onemli benim icin duzgun calisiyorsa alacagim durum nedir acaba

• Bu mesajı heryere atıyorum bir tane cevap veren yok :D

Galaxy Mega ve Lumia 1320 arasında kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

Bu mesajı heryere atıyorum bir tane cevap veren yok :D

Galaxy Mega ve Lumia 1320 arasında kaldım

telefonlarla ilgili arada kalacak birşey yok aslında özellikleri hemen hemen ayni senin düşünmen gereken windows phonemi androidmi olmalı

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Nokia-Lumia-1320-vs-Samsung-Galaxy-Mega-6.3-I9200
    http://www.phonearena.com/phones/compare/Nokia-Lumia-1320,Samsung-Galaxy-Mega-6.3/phones/8165,7805

• İlk mesaja unboxing ve inceleme videoları eklendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

862,00 TL
    Nokia Lumia 1320 Black Cep Telefonu
    Kargo Ücretini :Satıcı öder
    http://www.sanalpazar.com/Nokia-Lumia-1320-Black-Cep-Telefonu__isp17158253&utm_source=cimri.com_pazaryeri&utm_medium=Hirabilisim&malid=SP_PYCM_0_Hirabilisim&source=pysayfasi

Bu ürünün genpa garantili olduğunu sanmıyorum.

• Şunun 5" falan olanı yok mu yahu , acayip büyük valla.
  • bugün telefoncuda kurcaladım biraz bu telefonu, hoşuma gitti açıkcası. almayı düşünüyorum ama bakalım ne olucak.
  • Ekran cozunurlugu biraz düşük geldi ama telefon fiyatina gore iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Şunun 5" falan olanı yok mu yahu , acayip büyük valla.

Aynen. Pilden biraz kissalar bile 5" ideal olurdu.

• telefon güzelde bir ekran koruyucu ile deri kapakli kılıf bulamadım nettede yok aksesuar bulan var mı arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

telefon güzelde bir ekran koruyucu ile deri kapakli kılıf bulamadım nettede yok aksesuar bulan var mı arkadaşlar

Ekran koruyucu ve arka kapak koruyucu buldum Ankara/Ulus'ta. Ekran filmi ucuz olmasına ramen çok hoşuma gitti. Hassasiyeti etkilemedeği gibi görüntüyü de bozmadı. Gök kuşağı etkiside yapmadı. Yansıma haliyelen var parlak olduğundan. Parmak izi oluyor ama çok değil. Çamur olmuyor yani.

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Arka kapak kötüye benzesede, el izi falan kalmadığı gibi o kadar iyi oturduki hayret ettim. Cihazı ters kapattığınızda da ekranın yüzeye tamasını engelleyior. 1mm den daha az bir yükseklik kalıyor cam ile zemin arasından. Daha iyi ürünler çıkana kadar idare etsin yeter. Ekran filmini kendim çektim bu arada :)

Bilginiz olsun ekran filminin 1-2 versiyonu mevcut. Markasını hatırlamıyorum ama üstünde böyle çince bir logo vardı, kesinliklen almayın, büyük geliyor cihaza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 11 Mart 2014; 9:32:01 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.