Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mandepxl

quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Birde lock screen atayım :)

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

şarj yüzdesi için hangi program hocam?

Kilit ekran için lockmix kullanıyorum, herşey içinde mevcut, hava durumuda, pilde.
  • Bugün çektim bunu, camın arkasından. Cam kirli ve hava kapalı görüldiği üzere.

Bu da PS ile az oynanmış hali. Bence gayet iyi iş yapar kamerası.

•  Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

İş görür diye düşünüyorum. Samsunglardan iyi çekiyor en azından..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 6 Mart 2014; 9:20:40 >
  • Şunları da atayım belki birilerinin canı çeker :) Pile dikkat. !!!!!! Yalandır tabikide, yine de öyle görmek güzel :)

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Şunları da atayım belki birilerinin canı çeker :) Pile dikkat. !!!!!! Yalandır tabikide, yine de öyle görmek güzel :)

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Cok iyi gercekten,benimde 3g full acik 1,5 gun gidiyor,oyunda oynuuorum,netede giriorum.sizin cihazda modern combat yads surekli net kullaniminda isiniyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an o tip bir test yapmadım, net kullanımında ısınmıyor. Pek oyun oynamadığım için bilemiyorum diğer durumu..

Şöyle bişey buldum. Burdan alış veriş yapan varmı ??

http://www.mobilcadde.com/dafoni-nokia-lumia-1320-seffaf-ekran-koruyucu-film-12619

Birde şu var

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-lumia-1320-parlak-ekran-koruyucu-3-adet-106531146

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 6 Mart 2014; 11:46:28 >
  • Cihazı dün Avea'da kurcalama fırsatım oldu. Fiyatının hakkını verebilecek, kendi fiyat aralığındaki cihazlar arasında alınabilitesi en yüksek cihazlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Çakallar 1320 ile 925'i yan yana koymuşlar 999 TL , 1099 TL.

Büyük ekran sevenler, batarya gücü iyi olsun diyenler için ideal bir cihaz. Kameradan ahım şahım bir performans beklemeyecekler için ideal bir cihaz.
  • benim cihazın kamera kısmı ısınıyor modern combat oynarken yada arka planda fazla uygulama çalışırken.gerçi ipad 4 te ısınıyo ama kııftan anlaşılmıyor bunadamı kılıf alsak?
    edit:veri bağlantısı açık arkada uygulama açıkken çok ısınıyor,benim telefondamı bişe var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandepxl -- 6 Mart 2014; 20:20:01 >
  • Beyler çinde ki fiyatları nasıldır sizce bu telefonun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu telefonda indirilen mp3 video resim gibi dosyalarimizi nereden görebiliriz

• Şimdilik göremezsin 8.1 ile dosya yöneticisi gelecek. Ancak o zaman.

• Dün kurtlar vadisinde herkesin elinde olan telefon bu mu yoksa 1520 miydi ?

• Wp yi hic dusunmeme ragmen bu telefonun tasarimi cok hosuma gitti. Su beklenen 8.1 gelsin de neler olacak gorelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan arkadaşlar cihazın oyun performansını söyleyebilir mi? Birde ekran hakkındaki görüşleriniz neler?
  • Kurtlar vadisinde 1320 de vardı 1520 de . Savcı leyla da 1320 vardı mesela. Lumia 1520 ve lumia 1320 tanıtımlarını yaptılar.
  • Arkadaşlar bende araniza katilmiş bulunmaktayım ankarada bütün telefonculari gezdim kıme sorduysam o neymiş dedıler yanı telefondan kımsenın haberı yok daha ama kızılayda soneks bılgısayarda buldum önceden arar ayırttırırsanız o gün ıcınde gıdıp beklemeden alırsınız ben gıttım 1 saat bekledim muhabbet cay derken geeldı telefon 950 ye düşünen olursa tavsıye edrım düzgün insanlar bu arda ekran fılan çok hoşuma gıttı tabletımsı bısey dar kot pantolonuma rhatca sığdı her şey dört dörtlük kamerdn bır deklendım yoktu ama 5 mp adı tm uymuş vasat anlıyacagınız vodafon cep netım var note 2 vardı bundan önce onda gırerken bıraz nazlı gırıyordu ama bunda neredeyse uçuyor kısacsı tm bır fp telefonu parasının karşılığını fazlasıyla verıyor
  • İyice ısındım bu cihaza, ciddi ciddi kafama yattı. Büyük ekran, harika batarya performansı ve uygun fiyatı iyice aklımı çeldi. Nexus 4 kullanıyorum ve batarya performansı yetmiyor bana. Yakın zamanda satıp 1320 alabilirim. Kamerası biraz daha kaliteli olsa iyi olurmuş ama napalım idare edicez artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Mega
    Lumia 1320

aklımda deli sorular
  • batarya konusunda bilgi vereyim.

Cihazı 5 martta aldım, 1 kez şarj ettim. Fişten değil usb den ettim. Şu an hala aynı şarjı kullanıyorum. pil %28 de 1 gün 18 saat yazıyor. %100 deyken 9 gün yazıyordu. Sadece 3-5 kere çektiğim resimleri aktarmak için bağladım usb ye, 3-5 dk da ne kadar şarj olursa o kadar oldu işte. Masus takmıyorum ki ne kadar dayanacağını görmek istiyorum. Hemde tam boşalsın diye bekliyorum. Ekranlan sürekli oynuyorum. İnternete giriyorum, 3-4 tane 1080p video çektim, en kötü 20-30 foto çektim. youtube' den 10 a yakın video seyrettim, ilk aldığım gün 10-15 dk denemek için oyun oynadım. (Subway, Tamplerun). 3g kullanmadım(ayarlardan 3g'yi kapadım 2g olarak kullanıyorum, dışarıda lazımsa açıyorum), wifi ile yaptım bunları. Wifi 24 saat sürekli açık bu arada. Ekran kapalıykende çalışmaya devam ediyor. Uygulama bildirimleri vs. özelliklen facebook tıkır tıkır çalışıyor.

Kısaca benim işimi fazlasıylan gördü. Hemde daha ilk şarjda. Daha da oturur bu. Çok sevdim cihazı. Yarın ekran filmi bakmaya gidecem bakalım. Sanal pazarda adam Kayseri'den satıyor, Ankara da da bulunur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 9 Mart 2014; 19:36:36 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.