Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MR. H

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/preview-for-developers/178ac8a1-6519-4a0b-960c-038393741e96
    Bu uygulamayı indirip yapabilirsiniz ancak. Bu uygulama ile cihazınızın beta güncellemelerini açıldığını ve betadan doğan sorunlardan dolayı microsoft'un bağlı tutulmadığını belirtmek isterim.
    ---------------
    egemen-e
    sizin cihazınız yanlış hatırlamıyor isem bu bahsi geçen uygulama ile erişime açıktı ve sizin güncellemeyi alma sebebiniz de bu uygulama

ben bir hafta önce aldım neredeyse. oda kontrol ettimde gördüm belki developer uygulamalı telefonlara daha önce bile gelmiş olabilir.
    şimdide normal güncelleme olarak dağıtılıyor diye düşündüm..

• Ben de Developer olarak yükledim güncellemeyi,bu akşam kafam esti Bi yokladım, bu çıktı 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

Güncelleme vaaaarrrrrr
    Microsoft Update 8.0.1.10521.155
    yükledim gözle görülür bir şey yok, 8.1 beta sandım ama nafile :)

Bu güncellemeyi yükleyeli 2 haftaya yakın bir zaman geçti
  • Merhaba arkadaşlar, benim size sormak istediğim bir sorun var şimdi bu telefonun lensi 41mp ama en fazla 34 mp gözüküyor 41 e nasıl ayarlanıyor bende de lumia 1520 var lensi 20mp ama en fazla 19 a ayarlanıyor nasıl ayarlandığını bilen varsa çok makbule geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Merhaba arkadaşlar, benim size sormak istediğim bir sorun var şimdi bu telefonun lensi 41mp ama en fazla 34 mp gözüküyor 41 e nasıl ayarlanıyor bende de lumia 1520 var lensi 20mp ama en fazla 19 a ayarlanıyor nasıl ayarlandığını bilen varsa çok makbule geçer.

Ayarlanması mümkün değil. 41mp sensörün toplam alanı, 34 ya da 38 çekmek (1520 de ise 19mp) seçtiğin fotoğraf oranı (4:3 , 16:9) formatı ile ilgili. Yani senin toplam sensör alanının bir kısmı seçtiğin fotoraf formanıtının dışında kalıyor. İleride bir güncelleme ile 16:12 ya da 4:3,7 gibi bir fotoğraf formatı çekme imkanı verirlerse tam çözünürülüğü kullanabilirsin. Bunun yanı sıra mp den ziyade 1020 yi diğer telefonlardan ayıran özellik sensör boyutu 1/1,5" ile compact makinelerden daha iyi derinlik ve ayrıntı çekimi sağlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Enclosure kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• Yanılmıyorsam 1520 kutu içeriğinde kılıf mevcut,neden 1020'ler için bu uygulama yok
    Zaten kılıf bulmak sorunlu , adam akıllı bir nillkin modeli var

• baybarut kullanıcısına yanıt
    telefon zaten kocaman. alacak ulan buna kılıf bulurmuyum ki demesin al sana kılıf artık bahanen kalmadı demek için hediye vermişlerdir.
    bizede başınızın çaresine bakın hahahaha demişler
  • Arkadaşlar Camera grip nereden alabiliriz aradım bulamadım bilen link atabilir mi ?

Kılıf kutu içerisinde değil yanında ayrı kutuda hediye olarak veriliyor ve her firma hediye olarak vermiyor misal bimeks o ayrı satıyor fiyatı 119tl

• Bu akıllı çekim denen uygulamayı 1020'ye yükleyebilen var mı?
    Yoksa bende mi sorun var...
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

zaten Nokia camera uygulaması içinde lensler kısmında Nokia Smart cam ismiyle bu uygulama mevcuttur yoksa Nokia Smart cam ismiyle mağazada bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panpalı tüfek -- 1 Mart 2014; 17:19:15 >
  • Arkadaşlar benim telefonumun mikrofonu bozuldu . voice dictation adlı özellik yani home tuşuna basılı tutunca gelen özellik ne söylersem söyleyim anlamıyor. çektiğim videoların hepsinde dışardan hiç bir ses almamış ve hışırtı var . ayrıca konuşmalarımın çoğunda karşıdaki kişi hışırtı geldiğini söylüyor. sanırım üstteki mikrofon bozuldu (gürültü engelleyici olarak düşünürsek) telefonu servisede vermek istemiyorum açıkçası internette ise gdr3 sorunu gibi bişeyler yazıyor tam araştıramadım umarım yazılımsal bir problemdir ve yeni çıkan uygulama ile telefonumu sıfırlayıp sizlere sonucu acıklayacagım
  • Hay Allah ya gece gece mutlu oldum iyimi ekrandaki yazı,rakkam,sms,mail gözüme küçük geliyordu hep bunları nasıl büyütürüm diye biraz bakındım bulamamıştım az önce maxi'deki bir yorumda Ayarlardan Erişim kolaylığından boyutu ayarlaya bildiğimizi öğrendim yaptım herşey şimdi daha iyi oldu ben niye bunu burada sormadım daha önce yaa peki başka bir şey sorayım buradaki yüksek kontrast ne işe yarar yani ana ekranda bazı kutuların renkleri falan değişiyorda başka bir yararı zararı varmıdır?
    Bakalım daha bilmediğimiz neler öğreneceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 2 Mart 2014; 1:10:35 >
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim bir olayı yok.. ekran renklerini güya ters çeviriyor.
    androiddede var. sadece eğlencesine yarar. diğerine gelirsek normal boyutta kullanıyorum ben. bie şey diyemem sormazsan buraya öyle kalırsın işte
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş'lılara hitap ediyor daha çok çoğu yer siyah beyaz
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    beşiktaşlıyım bana etmiyor ters çevirince gelen maillerde yazılarda fark olmuyor. seçilmiyor yani. saçma sapan. düzgün olsa kullanırdım ama siyah beyaz olacak diyede salak bir görüntü kullanılmaz
  • Bu konunun ilk sayfasında ana kamera sensörü için "Sensör boyutu: 1/3,81 cm" denmiş, başka bir sitede ise "Sensör boyutu: 1/1.15 inç" denmiş. Bunların hangisi doğru? Ya da ikisi de aynı değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert25 -- 2 Mart 2014; 5:51:06 >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.