Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hiç kullanmazken ısınıyordu benimki onu sordum cebimde dururken veya masada dururken
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    yok kendi kendine ısındığı hiç olmadı...birazdan eve geçicem. yeniden yazılım yükleyeceğim. ne olur ne olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

yok kendi kendine ısındığı hiç olmadı...birazdan eve geçicem. yeniden yazılım yükleyeceğim. ne olur ne olmaz.

System tiles varsa onu sil onu yüklediğim zaman şarjı çok gidiyor silince düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

%64 ile 16 saat. Son şarjdan 4 saat geçti ve 3 saat aktif kullandım. Fotoğraf çekmek internet vs. 3g açık. Pil tasarrufu ile 19 saat.

Benimki %75 1 gün 1 saat demeye başladı. bir düzelme var sanki... karar veremedim...
    Serkan Bey de nasıl 4 gün yazıyor ya?

egemen ne 4 günü yaa 14 gün yazıyor orada birde 7 saati var şarjdan sonra 9 saatte geçmiş toplam 14 gün 16 saat ediyor benim telefonda 5000'lik batarya var baştan konuştum daha aşşağısını kabul edemem dedim öyle aldım telefonu
    bu tabi o ana özgü bir durumdu daha sonra konuşmadır mesajdır foto'dur derken normal seviyelere indi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 21 Şubat 2014; 0:51:31 >

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    o gün telefonu evde unutup işe gittin akşam gelince öyle oldu değil mi

bastım sıfırdan blacki... bir oyunlara yanarım başka sorun yok. şimdilik normal gibi. bakalım %66 şuan sabaha kaça inmiş olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

yok hiç kullanmazken ısınıyordu benimki onu sordum cebimde dururken veya masada dururken

senin şarj ondan hızlı bitiyordu , telefon ısınınca çok hızlı düşüyor seviye
  • Telefonu şarj'da tuttuğunuz ortalama süre ne kadar
    Kullanma kılavuzunda min. bir saat diye hatırlıyorum
    Ben 2-3-4 saat tutuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece 1 de 66 idi pil tasarrufuna alıp yattım 7:30 da 58 idi. tasarruftan çıkarttım şuan 56. 1 gün 12 saat tahmini veriyor. gereksiz kullanmadığım uygulamaları kurmadım. şuan iyi.
    ben en fazla 1.5 saat tutuyorum. tam şarj oluyor zaten kısa sürede. sadece gece yatarken şarja takmam gerekirse tüm gece şarja takılı kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen_e -- 21 Şubat 2014; 9:00:42 >
  • Tasarruf modunda %10 kayıp çok fazla. Tasarrufa alırsam en fazla %2 gidiyor
  • dünden önce tasarrufa alıp yattığımda genelde ya hiç gitmezdi yada %1 giderdi. bu gece öyle oldu... yatana kadar çok yükleme yaptım bir şeyler kurdum belki ondandır. sürekli bu şekilde olacağını sanmıyorum. normal kullanım değerleri şuan iyi o açıdan içim rahatladı
  • GÖZ ATMA ya güncelleme geldi. kilit ekranında metin göster gibi bir şey var ama beceremedim biri yapsında açıklasın

buldum..... gece modu açıkken olmuyormuş meret.

not uygulaması gibi kullanılır yani.. ekmek al süt al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen_e -- 21 Şubat 2014; 15:58:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

Orijinalden alıntı: carybov

Telefonu alalı 1 hafta oldu daha.. İşte böyle sorunlar olunca insan güzelim telefondan soğuyor kardeş

Soğumayın derim bu elektronik cidden şans işi 1000 tanesinde sorun olmaz ama birinde olur size denk gelir servisten arızayı tespit ettirin mutlaka yenisiyle değişecektir

İnşallah kardeşim.. değişecek demişken şuan elimde beyaz var acep farklı bir renkte değiştirebilir miyiz kardeş?

• Numara engelleme bende olmuyor gibi
    Numaranın üzerine basıldı tutunca engelle gelmiyor, sorun ne olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar windows 8 kullanimi kolay mi???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fvsane F kullanıcısına yanıt
    Kolay.
  • Arkadaşlar elimde Htc One M7 var. 1020 ile takas etmeyi düşünüyorum. 1020 nasıl bir telefon, sorunları var mı, şarj nasıl gidiyor ve windows platformu uygulama zenginliği bakımından nasıl?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • telefonu şarja taktım tam doldu ve hala şarjdayken göz atma güncellemesini yaptım aktif olması için telefon resetlenecek dedi telefon resetledi ve %100 olan şarj seviyesi %27'ye düştü bu nasıl bi saçmalıktır ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panpalı tüfek -- 21 Şubat 2014; 21:06:57 >
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    rehberden yapmayacan, aranan numaralardan orjinal dialer dan yapacaksın. mesajlarda aynı şekilde.
    o şekilde denediniz mi?
  • panpalı tüfek kullanıcısına yanıt
    İlginç...

Telefonu tekrar başlatın belki düzelir?
  • telefonu tekrar başlatmadım şarja taktım tekrar ve 15 dk oldu şimdi yine full gösteriyor, anlam veremedim bu duruma
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.