Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: svideoz

o veya bu şekilde elimden geçmeyen telefon kalmamıştır gps i bu kadar güçlü ve hızlı tepki veren başka bir cihaz görmedim kapalı mekanda 10sn içinde cold start yapıyor hey maşallah

Bende l925 var ama iphone 4 gps de mi bilmiyorum yer bulma konusunda daha başarılıydı,1020 acaba 925 ten farklımı gps konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

o veya bu şekilde elimden geçmeyen telefon kalmamıştır gps i bu kadar güçlü ve hızlı tepki veren başka bir cihaz görmedim kapalı mekanda 10sn içinde cold start yapıyor hey maşallah

Bende l925 var ama iphone 4 gps de mi bilmiyorum yer bulma konusunda daha başarılıydı,1020 acaba 925 ten farklımı gps konusunda

lumia 925 ile aynımı bilemiyorum ancak iphone 4s ten açık ara daha başarılı

• arkadaslar nokıa 1020 de 2 sorunum 1. si tleefona attıgım muzıklerı zil sesi yapamıoyurm

2. side kamera çözunutluk modları var hangi ayarı kulansama acaba 5 + 34 mp ( jpg ) , 5 + 38 mg dng gıbı seyler var bir de iso ve diğer manue kamera ozellıklırnı nerden ogreenbılrırım

he bırde tango uygulaması laızm ?
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    1-ilk olarak mp3 veya herhangi bir sesi zil olarak kullanmak isterseniz telefonu pc ye baglayın ringtones klasörüne atın müzigi zil seslerinin içinde göreceksiniz
    2-5+34 np kullanabilirsiniz 5+38 de resim boyutları çok büyük ve dng formatı resmi düzenlemeniz için çekilen bir format onuda pc ye baglayıp resmin üzerindeki hataları photoshop tarzı programla giderebilirsiniz en mantıklısı çektiginiz resimleri her formatta deneyip pc den bakmanız en net hangisi görürsünüz
    3--tango henüz wp için çıkmadı ama çıkacak diye biliyorum
  • SemihBey45 S kullanıcısına yanıt
    Nillkin flip cover modeli gg'da mevcut
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-lumia-1020-kilif-nillkin-kapakli-ultra-inc-100519908

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar arkadaşlar note 3 kullanıcısıyım ve bu aralar nedendir bilmiyorum ama bi wp8 ve lumia 1020 merakı oluştu bende ama telefonun işlemci özelliklerini beğenmedim cihazda herhangi bi zorlanma takılma kasılma oluyor mu oyunlarda falan? Bir de bu lumia 1020nin bu sene bir üst modeli çıkacak mı sonbahara doğru internetten bunla ilgili bi bilgi görmedim daha belki duyanınız göreniniz vardır? İyi forumlar.

• Merhaba yeni lumia 1020 sahibi oldum bır sıkıntı yaşıyorum. Markette uygulama indirirken aile diye bir uyarı veriyor ve yükleme olmuyor bu konuda detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE4488

Merhaba yeni lumia 1020 sahibi oldum bır sıkıntı yaşıyorum. Markette uygulama indirirken aile diye bir uyarı veriyor ve yükleme olmuyor bu konuda detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim.

ben hiç görmedim böyle bir şey ama
    ayarlarda çocuk odası denen yer kapalı mı sizde? ona bakın başka aklıma bir şey gelmedi.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Markette herhangı bir uygulama indirdiğimde ailem kurulum gerekiyor diyor çocuk odası kapalı

• EMRE4488 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum benim başımada geldi hotmail hesabında doğum tarihi kısmında 2000 yazıyormuş tarihi 1978 olarak düzelttim sorun çözüldü
  • Dün telefonu sıfırladım bu sabah 9:30 da tam dolu şarjdan aldım 3g şebeke üzerinden 10 dakika görüşme, 2 saat internette sörf, 30 dakika navigasyon, mail güncelleme devamlı açık, parlaklık en yüksek seviyede şuan şarj %57 de bana göre fazlasıyla yeterli
  • Neyi yanlış yaptım bilmiyorum ama düzeldi sıkıntı yok şimdi.;);)

• enteresandır.... arka plan verilerinde kapalı olduğu halde skype den mesaj gelebiliyor. oturum kapatım çıkmamıştım ama yinede gelmesi garip. whatsapp bile zar zor gelirken skype çatır çatır gelebiliyor
  • quote:

Dün telefonu sıfırladım bu sabah 9:30 da tam dolu şarjdan aldım 3g şebeke üzerinden 10 dakika görüşme, 2 saat internette sörf, 30 dakika navigasyon, mail güncelleme devamlı açık, parlaklık en yüksek seviyede şuan şarj %57 de bana göre fazlasıyla yeterli

Maşallah çok iyi ,inşallah böyle gider

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

Dün telefonu sıfırladım bu sabah 9:30 da tam dolu şarjdan aldım 3g şebeke üzerinden 10 dakika görüşme, 2 saat internette sörf, 30 dakika navigasyon, mail güncelleme devamlı açık, parlaklık en yüksek seviyede şuan şarj %57 de bana göre fazlasıyla yeterli

Maşallah çok iyi ,inşallah böyle gider

umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

arkadaşlar konuyu devralmak isteyen varmı 1020 yi bugün satmış bulunuyorum ilgilenen pm atsın lütfen
    telefondan sogudum bayadır iyi hoş ama toparlasın kendini windows platformu belki geri dönerim

dogru durust uygulama yok dimi..?
  • assasin34 A kullanıcısına yanıt
    benim bırakmamda farklı sebepler var telefon kutudan arızalı çıktı 15 gün serviste kaldı geldi tekrar arıza yaptı kameranın arkası ateş gibi olmaya başladı pil deşarj olurcasına azalmaya başladı daha bir sürü talihsizlik geldi başıma
    cihazı kötülemiyorum gercekten harika uygulama sorun degil kullandıgım whatsapp-face- zaten gerisini pek kullanmam
    kötü şans bana denk geldi bu iş şans işi hayırlısı belki ilerki zamanda wp serüvenime dewam ederim
    iyi forumlar
  • Ya bu hızlı şarj gitmesi sorunu benim lumia 1020 kullanan birkaç arkadasimda da var.tuhaf şekilde su gibi gidiyor.

• Şu batarya konusuna bi açıklık getirelim artık ! şarjın su gibi bitmesine neden olan şey ! marketten indirdiğimiz bazı uygulamalardan kaynaklanıyor sanmıyorum ki bataryalar bozuk sorunlu . yuklediğiniz uygulamayı kaldırdığınzda bi sorun kalmıyor .ben gunde en az 2 saat oyun ve whatsapp facebook falan derken 5 saat telefon elimden düşmez. sonuç kalan şarj yuzde 40 veya 35 bence bu gayet iyi günü çıkarmak için .öyle her uygulamayıda yuklememek gerekiyor sonucta WP beta sürecinde diyelim illaki bi android yada ios market değil fazla uzattım zamanla bekleyip göreceğiz ..
  • Bu telefonu ilk alanlardanım ve bu batarya sorunu benim de başıma gelmiÅŸti,ne yaparsam yapayım hiç bir Pro yuklemesemde batarya akÅŸamı görmüyordu,saatte %12-21 arası deÅŸarj oluyordu beklemede bile,sonunda servise gitti geldi,batarya arızalı.telefonu sattım,ÅŸu an yeni 1020 aldım ve batarya sorunu yok,bu lumiaların bir kısmında batarya sorunu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.