Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vegola

Hocam acaba Windows Phone marketinde nerede güvensiz,sahtekar uygulama gördünüz? Lütfen bir söz söyleyecekseniz araştırın.

Doğrudur , eksik yazmışım windows phonelardan emin değilim , hatta genelleme yapıyorum, windows phonela ilgili donma konusu hariç hiç bir konuda emin değilim. Eğer emin gibi yazsıydam özür diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

Hocam acaba Windows Phone marketinde nerede güvensiz,sahtekar uygulama gördünüz? Lütfen bir söz söyleyecekseniz araştırın.
    @Zaknafein.
    edit : yanlışlıkla 2 yorum attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaknafein. -- 5 Ocak 2014; 0:49:24 >
  • şimdi herkes tarafını seçer

7 ay sonra telefon alacağım diyen birine bende gülerim.
    7 ay sonra 5S de eskir android galaxy S4 üstüne 2 tane alır S6 olur, en azından haberi çıkar Note 5 haberleri çıkar,
    iphone 7 sızar
    lumia 7890 duyurulur......
    imzama bakın kaç tane telefon eskitmişim ??? hepsinin neredeyse DH forumunda bulundum ne kavgalar ne sürtüşmeler ne atıp tutmalar ve ban yedikçe gelen tlefon üstatları gördüm.... bunlara ek, hatumunda arc s ve galax S4 arkadaşımdan ötürü note 2 konularını da takip ediyorum.
    bu g
    ne kadar 7 ay sonra telefon alacağım nabız yokluyorum gibi mesaj hiç görmedim.
    sahibindene girip 10 dk da hangi marka popiler hangi markanın 2.eli iyi gidiyor çözersiniz.
    F-138 üstüne gereksiz gidilmiş bence.

iphone lumiadan iyi. uygulama marketi ve sistem ayarları açısından. hız olarak aynı yada belki lumia daha iyidir ama zamanla sistemi ayarladıkça aynı hız kalır diyorum ancak.
    yinede 7 ay sonra telefon alacak birinin mesajlarını ben kaale alıp karşıma ciddi bir muhattap olarak almazdım. 7 ay telefon borsası için inanılmaz bir süre.

• @Zaknafein. Eskiden karşıt görüş oldu mu olay çıkarırlardı, şimdi yoldan gelene geçene sataşır olmuşlar.

Yorumlarınız için sağolun ama ios bütçemi aşar ve ikinci ele güvenemem. WP konusunda yanlışınız var, ios kadar stabildir, en azından şimdiye kadar herhangi bi kasma şikayeti okumadım. Zaten yorumlara göre 2 gb ramin 1 ini bile anca zorluyor şu an. Ama yaza kadar iphone un fiyatında 1020 den daha fazla düşüş olursa neden olmasın, sonuçta hepsi androidin sorunlarından uzak.
  • @egemen_e Evimde internetim yok, 7 yıldır w810i kullanıyorum ve donanımhaberden başka siteye girmiyor. İkinci olarak ben 7 ay sonranın araştırmasını yapmıyorum yukarıda da . Şu an kullanıcı yorumları vs. olsun bilgi topluyorum ama adam gelmiş ahkam kesiyor. Kimin haklı olduğunu gayet iyi biliyorsun. Neyse anladım ki burası bilgi alma başlığı değil. Herkese iyi forumlar uzamasın.
  • Zaknafein. kullanıcısına yanıt
    1-üye profilini önce kendin aç(niye kapatıyorsan)
    2-daha önce bu arkadaşa defalarca cewap verildi
    3-ortada kıvranan biri yok
    4-telefoncular çarşısı degil burası piyasa yoklayıp dursun
    5-posta koyan yok rahat ol
    6-bu konuda kimseye saygısızlık yapılmadı sende yapma
    7-üslubunu düzelt
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

şimdi herkes tarafını seçer

7 ay sonra telefon alacağım diyen birine bende gülerim.
    7 ay sonra 5S de eskir android galaxy S4 üstüne 2 tane alır S6 olur, en azından haberi çıkar Note 5 haberleri çıkar,
    iphone 7 sızar
    lumia 7890 duyurulur......
    imzama bakın kaç tane telefon eskitmişim ??? hepsinin neredeyse DH forumunda bulundum ne kavgalar ne sürtüşmeler ne atıp tutmalar ve ban yedikçe gelen tlefon üstatları gördüm.... bunlara ek, hatumunda arc s ve galax S4 arkadaşımdan ötürü note 2 konularını da takip ediyorum.
    bu g
    ne kadar 7 ay sonra telefon alacağım nabız yokluyorum gibi mesaj hiç görmedim.
    sahibindene girip 10 dk da hangi marka popiler hangi markanın 2.eli iyi gidiyor çözersiniz.
    F-138 üstüne gereksiz gidilmiş bence.

iphone lumiadan iyi. uygulama marketi ve sistem ayarları açısından. hız olarak aynı yada belki lumia daha iyidir ama zamanla sistemi ayarladıkça aynı hız kalır diyorum ancak.
    yinede 7 ay sonra telefon alacak birinin mesajlarını ben kaale alıp karşıma ciddi bir muhattap olarak almazdım. 7 ay telefon borsası için inanılmaz bir süre.

taraf seçmeyle alakası yok , kimse kimseyle taraf değil. Adam şuanki piyasayı öğrenmek istemiş belki bir değerlendirme yapacak .

Haydi diyelim ki tamamen gereksiz bir bilgi istiyor . Bu adama ;

"7 ay sonra başka telefonlar çıkar piyasa değişir o sebeple şimdiki piyasaya aldanma 7 ay sonrasını beklemeni öneririm" demek var

birde ;

"sürekli gelip sorup sorup gidiyor o yüzden öyle dedim
    bu arada 5s iyi dediysem inanmayın ben arkadaşa iyi dedim iyi degil yani
    almıcakmış zaten"

"belli zaten bir sıkıntın oldugu konuyu kirletme lütfen
    iyi forumlar"

"emmuzda alınacak bir telefon için şimdiden bukadar araştırma yapman mantıksız temmuza kadar daha çok fikrin degişir ozaman kadarda bir sürü karşılaştırma videosu izlersin -yorma kendini fazla-"

demek var..

• quote:

Orijinalden alıntı: F-138

1-üye profilini önce kendin aç(niye kapatıyorsan)
    2-daha önce bu arkadaşa defalarca cewap verildi
    3-ortada kıvranan biri yok
    4-telefoncular çarşısı degil burası piyasa yoklayıp dursun
    5-posta koyan yok rahat ol
    6-bu konuda kimseye saygısızlık yapılmadı sende yapma
    7-üslubunu düzelt

1-Üye profilimi kapatmamın sebebi seni ilgilendirmesede hesap vereyim. hangi forumlarda dolandığım , ismim soyismim, forumda olup olmadığım görünmesin diye .

2-Daha önce arkadaşa cevap "w"erilsede onu veya başkasını "iyi forumlar" diye postalamak sana düşmez.

3-Ortada senin için kıvranan biri olmayabilir ama benim okuduğuma göre adam tam 3 kere piyasa yazmış , ya ters cevap almış ya da hiç cevap almamış

4-Evet telefoncular çarşısı değil burası , burası bir forum , tartışma alanı , sorma alanı ,paylaşım alanı , bir çarşıdan daha da ötesi , adam bana "telefon satın" dememiş "telefon piyasası nedir" demiş (ki bu forumun 2.el bölümüde var onu hiç söylemiyorum bile)

5-Belli zaten bir sıkıntın olduğu cümlesini kurmak bir laf sokmadır , kavga başlangıcıdır

6"-Belli zaten bir sıkıntın olduğu , forumu kirletme iyi forumlar" kibar cümleler değildir . Ben kimseye saygısızlık yapmadım , son derece kibar bir şekilde bu forumun sizin gibi kullanıcılardan dolayı kullanılamaz hale geldiğini anlattım

7-Bir adam bana karşı nasıl tavır alıyorsa ben ona karşı öyle tavır alırım üslubum gayet normal hiç bir sıkıntı görmüyorum

İyi forumlar !!!

Bir daha da bir şey yazmayacağım.

• Zaknafein. kullanıcısına yanıt
    yolun açık olsun ergenler kapatıyor profillerini ondan sordum sana göre öyle ya
    iyi forumlar
  • çok güzel telefon
  • neyin çekişmesi bu sistemlerimi yoksa firmalarımı çekiştiriyorsunuz arkadaş her sistemin kendince eksi ve artı yönleri var tabi android özgür sistem ama virüse saldırıyada kabugu soyulmuş yumurta gibi açık gelelim ios stabil güzel hızlı magazası zengin bir işletim sistemi ancak apple'ın bencilligi bu sistemi sadece kendinde iphone denen telefon serisinde barındırması nasılda kendini ve kullanıcısını kısıtladıgının açıkça göstergesi şimdi bana windowsphone fanı diyecek arkadaş varsa kusura bakmasın lumia 1020 benim ilk windows phone cihazım 2003 te 5110 kullanarak girdim telefon dünyasına androidinde, ios'un da amiral gemilerini kullandım şimdi asıl mesele kullanıcıda bitiyor kişi var zevkleri kulladıgı uygulamaları alışkanlıgı nedeniyle iphone'u kişi var kurcalıyor ögrenmek çözmek istiyor özgür bir sistem istiyor androide koşuyor her ne kadar ram canavarı ve özgür sistem olsada bugün 100 liralık çin malı tabletlerde android işletim sistemi kullanılıyorsa harbiden de sistem bakımında oldukça açık var demekki bunu kullanıyorlar bu cihazlarda windows phone sistemine yeni geçtim ios,android cihazlarıda kullandım ama windowsphone gerçekten hem stabil hem hızlı hemde güvenlik açıgı olmayan bir sistem olarak karşıma çıktı hakkını vermek gerek gerisi kullanıcıya baglı fonksiyonlar zaten.

• bir kaç yakın çekim otomatik ayarda
    edit:resim eklenmiyor sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-138 -- 5 Ocak 2014; 12:43:13 >
  • Daha bir hafta önce kaçarak geldim 5s'ten,inanmıyorsanız profilimden kime ne kadara sattığıma bakarsınız.5s lumia 1020'den daha iyi diyene sadece bir tarafımla gülerim( bir tek marketi iyi)oda kapanacak zamanla ama oyunla uygulama ile fazla işim olmuyor benim,olursa da yeterince var ve çoğalıyor,kasasıda hiç ama hiç sağlam değil 5 ve 5s'in Silver rengi vardı bende o kadar dikkat etmeme rağmen yine de çizildi.lumia özellikle kasası ile güven veriyor bana,hava atma ile işim olmaz ama 5s'i olan arkadaşlarım hayran hayran bakıyor sarı 1020'me

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 5 Ocak 2014; 18:56:03 >
  • herkese merhaba bende sarı 1020 ile aranızdayım :)
  • ya arkadaş bu mixradio'yu tamamda anladık ben normal frekans fm radyo nerden dinleyecem magazaya baktım olanlarda wifi baglantısı ile çalışıyo direkt çalışan yokmuydu bunda :S
  • gdr3 ile fm radyo aktif olması lazımdı ? ;(
  • Tresh T kullanıcısına yanıt
    gdr3 mü :s güncellemelerde her hangi bişey bulmuyo cihaz ama ekstralar+bilgi kısmında lumia amber yazıyor yazılım sürümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psiko27

ya arkadaş bu mixradio'yu tamamda anladık ben normal frekans fm radyo nerden dinleyecem magazaya baktım olanlarda wifi baglantısı ile çalışıyo direkt çalışan yokmuydu bunda :S

mixradyoda değil.
    müziklere girecen ilk sayfada en altta radyo :)
    bende bir ara bulamamıştım
    radyonun en kötü tarafı hoparlöre veremiyoruz sesi... piknikte falan hava atamıcaz
  • quote:

quote:

ya arkadaş bu mixradio'yu tamamda anladık ben normal frekans fm radyo nerden dinleyecem magazaya baktım olanlarda wifi baglantısı ile çalışıyo direkt çalışan yokmuydu bunda :S

mixradyoda değil.
    radyonun en kötü tarafı hoparlöre veremiyoruz sesi... piknikte falan hava atamıcaz

aaa evet :) şimdi baktım çok sagol ya kusura bakmayın ilk defa wp cihaz kullanıyorum alışıncaya kadar soracam böyle işte birde reis bu 5+38 mp çekim modu seçili çektigim fotograflar telefonda görünüyor ama sadece bir tane var ben 2 tane bekliyordum :) neyse bilgisayara bagladım ordada ekstradan bir fotograf göremedim hani nedir bu işin aslı

• quote:

quote:

quote:

mixradyoda değil.

aaa evet :) şimdi baktım çok sagol ya kusura bakmayın ilk defa wp cihaz kullanıyorum alışıncaya kadar soracam böyle işte birde reis bu 5+38 mp çekim modu seçili çektigim fotograflar telefonda görünüyor ama sadece bir tane var ben 2 tane bekliyordum :) neyse bilgisayara bagladım ordada ekstradan bir fotograf göremedim hani nedir bu işin aslı

38 mp olan telefondan görünmüyor. pc ye bağlayınca klasörde var. ama tıklayıp açınca görünüyor. fotoları sıraya koy büyüklüğe göre yaklaşık 30 mb büyüklüğünde olanlar 38 mpx ile çekilenler. bende tanımsız dosya gibi görünüyor senin pc de nasıl görünür bilemem :) ama var yani

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.