Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KingdeviL

Bu tel 1080p video oynatmiyormus. O zaman kendi cektigi videoları oynatmiyor dımı ?

yoo gösteriyor. 1080 30 fps video kaydedip izleyebiliyoruz. dışardan video atıp bakmadım hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

telefonu eskişehir nokia care yolladım az önce aradım bir üst servise gitti dedi burda çözülmedi sorun dedi ne olcak şimdi bakalım

telefon istanbul teleserviste iş emri açmışlar bakalım ne sonuç çıkacak eskişehir istanbul teleservice yollamış
    özledim valla telefonu şarjı az giderdi falan ama
    degişim olursa 1 ay bekletirler beni
  • video sitelerine bakıyorum pek fazla test videosu yok 1020 ile ilgili. kamera test videoları karşılaştırmaları var ama dayanıklılık testleri görmedim... daha TR de satışa çıkmadan bir çok modelin atma kırma hunharca kullanılma videosu düşerdi. kimse 1020 ye kıyamıyor mu nedir
  • Akşam biraz yıldız fotoğrafı çekeyim dedimde

Edit: O değilde ressim.net ilk fotoğraftaki kaliteyi kabullenemedi ve bi türlü gösteremedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vegola -- 14 Aralık 2013; 20:40:43 >

• Bugün istemeye istemeye elime aldım ilk defa telefonu aynı açıdan hem benim n8 le hem bununla fotolar çektim daha bilgisayara atmadım ordan bakıp kararımı vericem ama şunu söyleyim arkası ele tam oturuyor hiç kayma yok 920 baya kayıyordu. Telefonun hızına bayıldım ip den eksiği yok fazlası var. Şu gdr3 ile dosya yöneticisi gelirse kral telefon olur o kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enola

Bugün istemeye istemeye elime aldım ilk defa telefonu aynı açıdan hem benim n8 le hem bununla fotolar çektim daha bilgisayara atmadım ordan bakıp kararımı vericem ama şunu söyleyim arkası ele tam oturuyor hiç kayma yok 920 baya kayıyordu. Telefonun hızına bayıldım ip den eksiği yok fazlası var. Şu gdr3 ile dosya yöneticisi gelirse kral telefon olur o kesin.

seni 1020 ye transfer edelim.
    hadi naz etme. N8 den daha iyi. onu karşılaştırma. sağlam adam alak konuya. bak gel al bende sen kullandığın sürece değiştirmicem söz

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

Orijinalden alıntı: Enola

Bugün istemeye istemeye elime aldım ilk defa telefonu aynı açıdan hem benim n8 le hem bununla fotolar çektim daha bilgisayara atmadım ordan bakıp kararımı vericem ama şunu söyleyim arkası ele tam oturuyor hiç kayma yok 920 baya kayıyordu. Telefonun hızına bayıldım ip den eksiği yok fazlası var. Şu gdr3 ile dosya yöneticisi gelirse kral telefon olur o kesin.

seni 1020 ye transfer edelim.
    hadi naz etme. N8 den daha iyi. onu karşılaştırma. sağlam adam alak konuya. bak gel al bende sen kullandığın sürece değiştirmicem söz

Hocam bu 50 liralık çek işini yaptım 48 saat içinde mailinize gelir dedi acaba haftasonu diyemi gelen giden yok

• _EsmeR kullanıcısına yanıt
    bana 5dk da gelmişti
  • quote:

bana 5dk da gelmişti

Bşarıyla oldu falan filan dedi 48 saat yazdı ne gelen var ne giden :) oysa imeiyide dogru yazdım hatta benim nokia hesabım vardı yıllar öncesinden zaten onla giriş yaptım sorun çıkmamıştı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

bana 5dk da gelmişti

Bşarıyla oldu falan filan dedi 48 saat yazdı ne gelen var ne giden :) oysa imeiyide dogru yazdım hatta benim nokia hesabım vardı yıllar öncesinden zaten onla giriş yaptım sorun çıkmamıştı :)

başarılı dediyse gelir herhalde. inşallah

• quote:

quote:

bana 5dk da gelmişti

Spam / junk a baktın mı?
    Bendeki mesela google'ın promotions kısmına düştü...
  • merhaba arkadaşlar bayağı uzun süredir forumda iki telefonu takip ediyorum. Biri iphone 5s , diğeri Lumia 1020..

5S gerek donanım gerek marketindeki uygulamaların kalitesi gerekse kullanılabilirk olarak bana çok cazip geliyor. 5S bütün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacsktır buna eminim. Lakin ..

1020 almamanın verdiği burukluk kalacak içimde. Elimde dandik s3 var ve bu telefonda bile 6-7 bin fotom var. Foto çekmeyi çok seviyorum ama telefonun kullanılabilirliği benim için bir tık daha önem arzediyor. 5S kullanım olsun , şarj olsun , ne bileyim lumiadan 1segment yukarda gibi. Ama kamera ve ses kayıt özellikleri , wifi hotspot olsun , lumialardaki kamerayla istediğin özelliğini değiştirebilmek ayrı bir zevk. Herşeye rağmen 5s in kamerası da yeterli benim için. Lakin asla bir 1020 değil..

Çok arada kaldım yardımmmmmmmm lazzımmmmmm ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

quote:

bana 5dk da gelmişti

Spam / junk a baktın mı?
    Bendeki mesela google'ın promotions kısmına düştü...

Herkere baktım hocam üstelik eski mailimi verdim google ile uğraşmayayım diye ama ne gelen var ne giden :))

@egemen_e

İnşallah hocam :=)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tresh

merhaba arkadaşlar bayağı uzun süredir forumda iki telefonu takip ediyorum. Biri iphone 5s , diğeri Lumia 1020..

5S gerek donanım gerek marketindeki uygulamaların kalitesi gerekse kullanılabilirk olarak bana çok cazip geliyor. 5S bütün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacsktır buna eminim. Lakin ..

1020 almamanın verdiği burukluk kalacak içimde. Elimde dandik s3 var ve bu telefonda bile 6-7 bin fotom var. Foto çekmeyi çok seviyorum ama telefonun kullanılabilirliği benim için bir tık daha önem arzediyor. 5S kullanım olsun , şarj olsun , ne bileyim lumiadan 1segment yukarda gibi. Ama kamera ve ses kayıt özellikleri , wifi hotspot olsun , lumialardaki kamerayla istediğin özelliğini değiştirebilmek ayrı bir zevk. Herşeye rağmen 5s in kamerası da yeterli benim için. Lakin asla bir 1020 değil..

kamera olarak 1020 ile 5S arasında uçurum yok. 5S inde kamerası çok iyi. ama kullanım olarak iphone daha iyi. gerekli uygulamalar olarak. ama kamerasına göre seçim yapacak olsanız 1020 derdim.

• quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bayağı uzun süredir forumda iki telefonu takip ediyorum. Biri iphone 5s , diğeri Lumia 1020..

kamera olarak 1020 ile 5S arasında uçurum yok. 5S inde kamerası çok iyi. ama kullanım olarak iphone daha iyi. gerekli uygulamalar olarak. ama kamerasına göre seçim yapacak olsanız 1020 derdim.

bence uçurum var abi , özellikle video çekiminde Lumia 925 bile 5 s den çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

quote:

bence uçurum var abi , özellikle video çekiminde Lumia 925 bile 5 s den çok iyi

video ve ses kalitesi olarak lumia lara yaklamazlar ama foto olarak yakın diye biliriz. gece ve loşu saymazsak.
    yaaa vaz geçtim lumia 5S i ezer tokatlar

• Tresh T kullanıcısına yanıt
    Siz S3 den note 3 e geçin. Düşük ışık hariç çok çok iyi kamera
    Tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tresh T kullanıcısına yanıt
    kesinlikle lumia 1020 .:D.
  • gençler 50tl hediye çeki nasıl alıcaz ? .:D.
  • Yav Bi dokunmatik tuş kilidi programı çıkarmadılar.symbian ve androidde var ios ve windowsta yok.çok lazım oluyor bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.