Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özellikle doğru manuel ayarlarla muhteşem... Otomatik mod da bile günümüzün ünlü telefonlarının çoğuna basar
  • Hocam siz lumia 830 kullanmıyor muydunuz
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Hayır bir senedir L1020 kullanmaktayım
  • Hocam olumlu ve olumsuz bir eleştiri yapar mısınız lumia ile ilgili?
    Sıradan bir kullanıcı için gayet iyi bir telefon genel olarak lumia'lar ( Benim almamdaki amaç özellikle kameraydı ) Bunun dışında aradığım özellikleri karşılıyor ama bir çok kullanıcı için yeterli değil senin ne beklediğine bağlı bir durum.
  • Pardon hocam lumia 1020 demek istemiştim, ben lumia 830 kullanıyordum kamerasından gayet memnundum ama gece iyi değildi. Lumia 1020 kullanırsam fark yaşar mıyım,
    Evet fark yaşarsın lakin tavsiye etmem bu değişimi elindeki cihaz gayet iyi kamera ile çok fazla haşır neşir değilsen gereksiz olur.
  • W10 kamerayı duzelttiler mi yada güzel bir kamera programı koydular mı acaba...!
  • ScORphY kullanıcısına yanıt
    Lumia camera 5 gelecek sanırım hdr özelliği dışında ekstra bir düzeltme olmayacak gibi duruyor en azından bir beklentim yok benim şuan.
  • lumia kamera değilde normal nokia kamera bile yetiyordu bana basit ve başarılı
    win 10a geçtiğimde onuda mahvetmişlerdi simsiyeh çekiyordu resimleri geri win 8e döndüm...!
    bu konuda bir düzeltme yok mu acaba, bana ekrana dokunduğumda foto çekecek bir uygulama lazım
    lumia kamerada kamera simgesine basmak gerekiyor...!
    Proshot, Camera 360 ve Oneshot ekrana dokunca dokunduğun yere odaklayıp çekiyor. 8.1 de böyle, 10 da nasıldır hiçbir fikrim yok
  • 10da yok bunlardan bir kaçı, proshot yoktu, one shot beğenmedim ama onu kullandım biraz en azından kendi kamera proğramından iyiydi...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Hayırlı uğurlu olsun ben de L1020'den geçiş yaptım L930'a.
    Alışamazsan benim 1 yıllık temiz sorunsuz L1020'yi Camera Griple full kutu fatura verebilirim :-)

Tavsiyem WM10 geliştirici sürümünü yükleme. Kararlı sürümü bekle birkaç haftası kaldı zaten. Kamera uygulaması iyi değil şuan o yüzden yükleme yani...

şu an durum nedir size de sorayım w10a geçtiniz mi...! =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Proshot, Camera 360 ve Oneshot ekrana dokunca dokunduğun yere odaklayıp çekiyor. 8.1 de böyle, 10 da nasıldır hiçbir fikrim yok

kamera telefonu üretiyorsun kamerasını bozuyorsun anlayamıyorum...!
    sırf lumia 1020 için kamera proğramları üretilmesi lazım
    Lumia 1020 mi yoksa lg g4 mü daha iyidir hocam kamerada?
  • Hocam sizce kamerada lg g4 mü yoksa lumia 1020 mi?
  • skayTR kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce lg g4 mü yoksa lumia 1020 mi kamerada?
    Tek mesaj olarak atsaydın keşke soruna gelirsek L1020 genel olarak daha iyi
  • Hocam lg g4 de 1.8 diyafram var, 16 mp algılayıcı ve optik sabitleme 3 eksenli. Ne açıdan lumia 1020 iyidir ,
    G4 kamera olarak bir çok cihazdan iyidir ama sensör boyutu büyük olduğu için L1020 daha iyi sonuç verir özellikle gece çekimlerinde.
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.