Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ana ekranda değişiklik yaptım kamera ön planda tabiki olmuşmu
  • Güzel olmuş, yalnız senin telefon kamera öncelikliden çok mesaj öncelikli olmuş, o mesaj tuşu ne öyle kocaman

Edit: Bazı köşeler neden yuvarlak, özel bir uygulama mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 22 Ocak 2016; 13:22:12 >
  • teleservice e 10.11.2015 tarihinde göndermiş olduğum 1020 sarı civciv im uzun bir sürenin ardından 930 ile değişerek 22.01.2016 itibari ile gelmiş bulunuyor.
  • Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan
  • Hayırlı uğurlu olsun ben de L1020'den geçiş yaptım L930'a.
    Alışamazsan benim 1 yıllık temiz sorunsuz L1020'yi Camera Griple full kutu fatura verebilirim :-)

Tavsiyem WM10 geliştirici sürümünü yükleme. Kararlı sürümü bekle birkaç haftası kaldı zaten. Kamera uygulaması iyi değil şuan o yüzden yükleme yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karlı bir akşam...

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Güzel olmuş, yalnız senin telefon kamera öncelikliden çok mesaj öncelikli olmuş, o mesaj tuşu ne öyle kocaman

Edit: Bazı köşeler neden yuvarlak, özel bir uygulama mı?

Hocam bu şekilde güzel durdu diye bıraktım onu öyle diğer türlü hep bir tanesi eksik yada fazla kalıyor :)

Köşeleri yuvarlak olan simgeleri Rounded Corners Tile Pack adlı uygulama ile yaptım tavsiye ederim benzer bir iki programı daha var ücretsiz olan aynı üreticinin, Çok fazla seçeneği yok ama ufak tefek özelleştirmeler için iyi bir seçenek

Son fotoğraf çok hoşuma gitti tebrikler güzel gidiyorsun ama fotoğrafları tek mesaj içinde atarsan daha iyi olur.

• Hayırlı olsun hocam ne renk 930

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım,dikkat edicem...
  • Sizin heyecanınız geçmiş olabilir ama,ben telefonu yeni aldım.Çektikçe göndermeye devam ediyorum ki,lumia 1020 sahipleri de aşka gelsin,yeni fotoğraflar görelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skayTR -- 23 Ocak 2016; 11:54:30 >

• skayTR kullanıcısına yanıt
    Ah Be hocam benim 1020 olacaktı buralar boş kalcakti hele ki bu karlı günlerde güzel kareler

Değişim cihazmı bekliyorum bakalım ne gelicek

• Burak** kullanıcısına yanıt
    beyaz renk gönderdiler. kutusuz olarak. Garantiye gönderdiğim 1020 kutusunda ve aksesuarlarıyla geri geldi.
  • Windows 10 mobile önizleme sürümü kullanan var mı benim telefonun bataryası 5-6 saat zor dayanıyor

• 930 unda beyazı da güzeldir Güle güle kullanin

dünden bir arkadaşım 1020 sinin yerine beyaz 930 göndermişler sizinki gibi kendi kutusuyla geldi benimde hoşuma gitti açıkçası 930 sağlam bi cihazmış elime aldım biraz inceledim de kamera tabi bir 1020 değil

Bakalim bana nezaman göndericekler cihaz hala beklemedeyim

• Her gün 2-3 kere arayın, sıkıştırın biraz

• ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    bu ayin bitmesini bekliyorum subatin ilk haftasi icinde arayip biraz servisi sikistiricam
    microsoft dusuk model teklifi yapiyo hep forumda herkez ole yaziyo bakalim biraz daha beklim diyorum
  • skayTR kullanıcısına yanıt
    Lumia 1020'nin kamera gece performansı ile ilgili ne dersiniz hocam
  • Hocam lumia 1020 nin batarya performansı nasıldır, 830'a kıyasla.
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Hocam lumia 1020'yi kaça satarsınız
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.