Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarj için istiyorsanız powerbank alın 30 tl ye günde 2 defa şarj edebilceğiniz bir powerbank alabilirsiniz
    1020mah %50 şarj salıyor
  • Evet şarj için istiyorum daha çok .powerbanktan daha çok hoşuma gitti telefona bağlı olması ...
    Bi kampanya beklemek lazım .once bi bataryayı değiştireyim de bakalım .bataryam berbat ötesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aysuasya A kullanıcısına yanıt
    Evet uğraşılırsa güzel kareler çıkıyor ortaya kesinlikle
  • Omeraydemir hocam amaç kılıf almak değil :) kılıflarım aliexpresste yolda da benim isteğim extra bataryaydı .sanırım powerbank daha mantıklı su fiyatlara bakılınca ..

• Sahibinden.com uygulaması yok hayret bir şey. Birkaç tane vardı onlar da kalkmış bir tane kalmış onu da mümkün değil kullanmak.

Ömer olaya bir el atsan bizi bu çileden kurtarsan :-)

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Bakayım abi bi sağolasın :)

• Temiz kutulu lumia 1020 arayanlar İlanıma bakabilir

• Pil performansi kotu olmasina ragmen 1020 den kopamiyorum :) sony 10000 mah powerbank alacagim. telefon en gerekli anlarda yari yolda birakiyor. Cogu zaman arac sarjiyla idare ediyorum ama tabi bu her zaman mumkun olmuyor, powerbank olmazsa olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 23 Kasım 2015; 2:29:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radyoaktifmadde

Pil performansi kotu olmasina ragmen 1020 den kopamiyorum :) sony 10000 mah powerbank alacagim. telefon en gerekli anlarda yari yolda birakiyor. Cogu zaman arac sarjiyla idare ediyorum ama tabi bu her zaman mumkun olmuyor, powerbank olmazsa olmaz.

sony ye para vermene gerek yok 10000 etiketli çin mallarıda en az 3 kere dolduruyor bu cihazı ve 2.0 A çıkışıyla çok çabuk sarj ediyor boşuna sony e para bayılmaya gerek yok
  • Hocam ilk olarak asus ve xiaomi arasında kaldım, ikisinden birini tam almaya karar vermişken n11 de hesabımdaki indirim kuponunu görünce sony'e yöneldim. Romoss'unda çok iyi olduğunu söylüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömeraydemir

Bakayım abi bi sağolasın :)

Sahibinden.com sitesinde şikayet/talep bildirimi açtım. Windows Phone için resmi uygulama yayınlayın dedim.
    Herkes böyle bildirim açarsa belki sesimizi duyarlar.

Sözde mobil siteleri var ama detaylandırma yaptığında ilan listesinin sadece ilk sayfası görüntüleniyor, Emlak ilanlarında Mahalle seçimi çıkmıyor vs vs. berbat yaa

Sonuç olarak bunların bir şey yapacağına pek aklım kesmediğinden senin de uygulama yazdığını bildiğimden belki çare olursun diye sana yazdım

Ben de açtım abi grup var face de oraya yazarım
    Buarada win10için gelecek deniyor uygulama diye

Abi uygulamayı yaptım ama şöyle bi hata var
    Her seferinde giriş yapmak gerekiyor sıkıntı olur mu

• Dünden bir iki kare, İlk defa bu şekilde fotoğraf çektim
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: ömeraydemir

Abi uygulamayı yaptım ama şöyle bi hata var
    Her seferinde giriş yapmak gerekiyor sıkıntı olur mu

Diğer sorunların yanında hiç önemli değil. Seve seve gireriz hem şifreyi unutmamış oluruz :-)

Detaylandırma yapınca sonuçlar sayfa sayfa geliyor mu? Detaylandırma yaparken il-ilçe-mahalle gibi alt seçimleri geliyor mu? Detaylandırmadan sonra geri tuşu yaptığında en geriye değil de bir önceki detaylandırma seçeneklerine gidiyor mu süs olarak da Home tuşu araba emlak kısa yolu koydun mu tamamdır. Bir de detay sayfasında ilk ve son sayfa kısa yolları da iyi olur. Reklam sürekli olmasa sadece girişte olsa süper olur zaten ekranımız kısa :-)

Eline sağlık çok güzel bir maharet uygulama yapabilmek. Obama bile mobil uygulama yazın diye nasihat veriyor Amerikalı gençlere.

Link atarsan 5 yıldızın hazır geri bildirim yaparım geliştirmen için...

il ilçe falan var detaylandırmada
    bide şöyle bi sıkıntı var geri tuşuna basınca uygulamadan çıkıyor ama uygulamada geriye basınca normal bi önceki sayfa
    araba emlak zaten ilk sayfada hemen çıkıyor
    Reklam koymuyorum zaten
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    Markette bir tane sözde uygulama var da ondaki sorunları yazdım aslında onu da indirip incele istersen, Mahalle seçimi gelmiyor onda.
    Detaylandırma fonksiyonları bu uygulamanın anahtarı çünkü detaylandırma yapamazsan hiçbir şey bulamıyorsun.
    Sırasıyla "İl-İlçe-Semt-Mahalle" olarak seçince ilanlar Sayfa Sayfa geliyorsa tamamdır.
    Geri tuşuna bastığında "Çıkmak için geri tuşuna tekrar basın" demesini sağlayabilirsen istem dışı çıkmamış oluruz ama böyle kalsa da alışırız çok önemli değil :-)

Tekrar eline sağlık
  • arkadaşlar benim telefonda bir sorun var yada bana sorunmuş gibi geliyor, sessiz bir ortamda kamerayı açın ve lensi kulağınıza yaklaştırın hışırtı geliyor hışırtı ve uğulama gibi bir ses bu sizin telefonunuzda varmı? yani arka kamera çıkıntısı yuvarlak olan yerden lensden uğultu hışırtı gibi sesler geliyor sesli ortamda duymak zor olabilir o yüzden sessiz ortamda çok bariz bir ses var, deneyip bilgi verirseniz sevinirim.

• garuda kullanıcısına yanıt
    Evet geliyor ama bu bişey değil video da falan olmaz bildiğim kadarıyla

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.