Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefon uçak modunda sabaha kadar %27 yedi sabır yarabbim sabır bu telefonda pili kalibre etmek yokmu yahu onu yapalım birde
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    senin tel flaşlamalardan sonra kafayı yedi heralde. bence orjinal yazılımda dur güncelleme gelince düzgün birşekilde kur elleşme daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

görev yöneticisinden uygulamaları sonlandırma aynı symbian daki gibi köşelerindeki çarpılardan sonlandırıcaz,bide kapalıyken şarj olma.ama en çok istediğim ses ayarlarının ayrı ayrı olması olacak.aklıma geldikçe bu mesaja ekliycem.

youtubeda 1020 gdr3 güncellemesi videosuna baktım ses ayarları aynı gibiydi.. umarım o ayar gelir çok sinir bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

senin tel flaşlamalardan sonra kafayı yedi heralde. bence orjinal yazılımda dur güncelleme gelince düzgün birşekilde kur elleşme daha

Valla ben hala Turkcell rom kullanıyorum bence bir sakıncası yok...
    Hatta neden flash da atarlar pek anlayabilmiş değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

ben aldığım gece turkcell romdan orjinal roma çevirdim bir daha ellemedim. orjinal güncellemeleri beklerim. zaten WP8 in sevdiğim yanlarından biride çok fazla flaşlama yapamıyor olmak. ben android çok kullandığım için rom root kernel manyağı olmuştum. telefonu düzgün kullanamayacak derecede rom atıp duruyordum. bakalım bu nasıl bakalım bunda ne var bu ne kadar hızlı derken bir bakmışsın telefon rom oyuncağı olmuş.
    artık elleşmiyorum kafam rahat

• quote:

quote:

quote:

ben aldığım gece turkcell romdan orjinal roma çevirdim bir daha ellemedim. orjinal güncellemeleri beklerim. zaten WP8 in sevdiğim yanlarından biride çok fazla flaşlama yapamıyor olmak. ben android çok kullandığım için rom root kernel manyağı olmuştum. telefonu düzgün kullanamayacak derecede rom atıp duruyordum. bakalım bu nasıl bakalım bunda ne var bu ne kadar hızlı derken bir bakmışsın telefon rom oyuncağı olmuş.
    artık elleşmiyorum kafam rahat

Benim HD2 de de durum aynıydı, Win mobile 6 dan sonra 6.5 kurdum (titanyum- neotitanyumu var bunun, türlü türlü M2D romlar denedim) sonra androidi keşfettim, cyanogen, coredroid sürümleriderken kur kur bitmiyor.
    Hantallık bir tarafa, telefonluk işini görmemeye başlıyor bir süre sonra.
    Sonunda WP7 yi keşfettim, rahat ettim

Orjinal romun Turkcell den farkı nedir tam olarak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 30 Kasım 2013; 11:52:01 >

• badtrip kullanıcısına yanıt
    ben hiç sevmem öyle turkcell eklentili şeyleri.
    duvar kağıdı ve bir kaç uygulama eki hariç fark yok ama genede global rom daha iyidir. belki güncellemeler dağıtılırken bir kaç gün geç gelir sizin roma. yada erken gelir belki kim bilir. ama turkcell romluyu ben kirletilmiş gibi görüyorum onun için direk değiştirdim
  • quote:

ben hiç sevmem öyle turkcell eklentili şeyleri.
    duvar kağıdı ve bir kaç uygulama eki hariç fark yok ama genede global rom daha iyidir. belki güncellemeler dağıtılırken bir kaç gün geç gelir sizin roma. yada erken gelir belki kim bilir. ama turkcell romluyu ben kirletilmiş gibi görüyorum onun için direk değiştirdim

• Arkadaşlar sizin telefonunuzun şarjı ne kadar gidiyor günlük kullanımda? Cevaplarsanız memnun olurum
  • dauw.ertan kullanıcısına yanıt
    Normal kullanımda 2 gün ekstram kullanımda günde 2 kere şarj ederim. Kullandığım telefonlardan bir farkı yok. Oyun olmadığı için daha bile çok gider. Candy crasg gelse mıçtık....
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Sarjdan cekince telefonu tam dolunca bekleme suresi kac gosteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    Hiç bakmadım ama ilk fırsatta bakayım.
  •  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bu mikroskop tr de satılırsa linkini paylaşırsan sevinirim. Denemek isterim. Bir kerede buna para bayılalım:)

Şu siteye bak. Satıyorlar sanırım. Yurtdışına gönderme nasıl olur bilmiyorum.

http://metrophone.vn/

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Siteye göz atmanızda fayda var.

http://metrophone.vn/product-category/nokia/lumia-1020/

http://metrophone.vn/

İncecikte olsa kamera kısmına koruma sağlamaSa hç bir işe yaramaz bu kılıflar

Şu var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pescicocuk

http://www.windowsphone.com/tr-tr/how-to/wp8/start/share-my-connection Burada nasıl internet bağlantısının paylaşılabileceği yazıyor.

@berat955

Modem olarak kullanmak denilince nedense aklıma hep telefonu kabloyla bağladığın bilgisayarın operatörün internetinden faydalanması geli,r aklıma

masaüstüne nasıl bağlıcaz ben onu soruyorum. Wifi ile bağlamayı zaten biliyorum :D :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.