Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu rich capture özelliğini en azından getirseler bari sizce lumia camera 5 özellikleri gelir mi dersiniz.capture özelliğini en azından getirseler bari sizce lumia camera 5 özellikleri gelir mi dersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağaza bir iki gündür çalışmıyordu en sonunda Microsoft Hizmet Sözleşmesi yenilendiği için yeni sözleşme gelip onaylayınca düzeldi.
    Telefonla uğraşıp dururken yükleniyor dedi geldi sözleşme onayı
    Saat ayarını İstanbul yapıp Mağaza'yı kurcalarken oldu sanki.
    Size de olursa aklınızda bulunsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperd82 -- 5 Kasım 2015; 9:27:19 >
  • Mağaza düzeldi ya RAWER diye bir uygulama vardı RAW dosyaları yani .DNG resimleri direkt telefonda işliyordu o güncelleme aldı ne oldu bilin bakalım Edit işlemi için Upgrade yap dedi 4,50 TL imiş, Edit yapmayacaksam niye dursun sildim ben de söverek...

Sen PC'de mi yapıyorsun hocam Lightroom ile telde çalışan uygulama var mı başka bu iş için?

• Sırf bu yüzden microsofttan soğudum. 1020 yi geri plana atması fazlasıyla morelimi bozdu. Şimdi yine iki telefona ihtiyacım var fakat bu sefer tercihim Microsoft olmayacak. Sony Xperia serisinin en son üyesini alacağım. Zaten Sony kamera konusunda da kendini yeterince kanıtlamış bir marka dolayısıyla aklım geride kalmayacak.
  •  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

zoom yapınca

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

daha ne olsun dimi

• zoom konusunda efsane. video çekerken zoom yapın millet hayranlıkla bakıyor. bu telefonu fotodan çok video performansı ile beğeniyorum.
  • Arkadaşlar yeni bir video ve fotoğraf karşılaştırması izleminizi tavsiye ederim

Yorumlarınızı eksik etmeyin

http://www.youtube.com/watch?v=ZvEfK1F-mkc

• Burak** kullanıcısına yanıt
    İphone 6S+'ı düşük ışıkta pataklamışız resmen :-)

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Pataklama ne kelime şamar manyağı yapmışız

Özellikle elemanın yüzüne videoda zoom yaptığında iphone'a daha ölmedik dercesine 1020 şamarı tersten yapıştırmış valla

• Şaka bi yanada 4k video veya hızlı focus falan hikaye bende önemli olan kaliteli ve net sonuç vermesi

İşte ordada 1020 nin farkı ortaya çıkıyor

Adamın neler dediğini pek anlamasamda düşük ışık ve fotoğraflarda L1020 çok daha iyi sonuçlar vermiş lakin gün ışığında çekilen videolarda 6S daha iyi gibi geldi bana.
  • Iphonu zoom ve resim de altüst etmiş
    Ama video da haksızlık olmuş çünkü ıphone 4k
    Bi video da 2si de ful hd iken çekselermiş o zaman anlaşılırdı kalite
    Ve lumianın farkı da burada yine geniş açısı ile çok fazla fark olmuş bence
    Bişey sorucan da 1020ye şuan 4k desteği gelir mi yoksa onun telefonla birlikte çıkması gerek mi

• Katılıyorum belli noktalarda 6s iyi sonuçlar verimiş zaten gün ışığında genel olarak sıkıntı olmaz görüntü kalıtesinde ama düşük ışıkta farklar ortaya çıkıyo

• İç mekan testinde de baya fark vardı

• ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    Malesef 4k desteği verilmiyo cihaza zaten gelse bile işlemci gücü düşük olduğundan kaldıracağını sanmıyorum ben ama gerekte yok bence full hd yeterde artar zaten çektiğin o göruntuyu aynı kalitede izlem içinde 4k ekrana ihtiyacın olacak yanı şuan için gereksiz

Bence de öyle gerek yok

Evet L1020 genel olarak daha başarılı tabi sensör boyutu ön plana çıkıyor burada
  • düşünün işte nokia zamanında ne kadar ikonik bir telefon yapmıştı tam bir konsept telefon kullanıyoruz. yıl olmuş 2015 hala yeni çıkan amiral bozuntularını fotoğraf ve videoda zor durumda bırakıyor. Elbette onlarında kendilerine göre avantajları var ancak asıl konu şu " kaç yıl önce çıkmış bir telefon nasıl olur da yeni çıkmış telefonları bile hala toz yutturuyor "

bu arada teleservice rezalet birşey telefonu göndermiştim ahizeden sesleri çok zor duyuyorum diye adamlar hiç ilgilenmemişler :( bir de ent servisi denesem mi karar veremiyorum.
  • Aynen ya destek olsa bari uygulama yapımcıları
    Nerede oturuyorsun ona göre gönder ent servis ist Bayrampaşa da

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.