Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cihazı internetten sıfır aldım üzerinde genpa yada dora gibi Bi ibare yoktu ama cihazda Türkcell rom yüklü kararsızım servise göndermekte daha kötü olursa falandiye uğraşmakta istemiyorum ya ama sesde canımı sıkıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bi'şey olmaz nokia care yerleri var oralara sor daha iyi okur tamir süresini falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek umudumuz artık Windows 10 ona göre neyle devam edeceğime karar vereceğim :)
    Arabanın modelini bilmiyorum açıkcası sabah işe giderken denk gelmiştim gerçekten çok güzel bir arabaydı
  • Merhaba;

İkinci hattım için telefon arayışındaydım.Günlük kullandığım hat htc m9 ve android olduğu için lumia cihaz bakınmaktaydım ve bugün nihayet lumia 1020 satın aldım.Cihazı çok beğendim zaten kamerası bile başlı başına tercih sebebi.Rehberimi android cihazımdan başarıyla kopyaladım ve şu an kurcalamakla meşgulüm.Gerek boyutu gerekse işlevselliği(office uygulamaları benim için önemli) ile iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz benim için önemli.Şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gOkO -- 15 Ekim 2015; 0:06:37 >
  • Arkadaşlar yeni yapıyı yükleyen varmı
    Nasıl güzel mi

• Teleservice benim cihazı Borana ulaştırmış, Mail geldi bu hafta yeni cihazı gönderiyorlar :) Mutlu sona az kaldı :D
  • oknglr O kullanıcısına yanıt
    hadi gözün aydın. üst seviyeye transferden kaç gün sonra bu kararı verdiler senin ki için ? daha göndereli 3 gün oldu ama arayıp sıkıştırmaya başlasam mı ki :) bilemedim.
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    yazdığına göre 8.1 de iken lumia camera yazılımı kurulu ise 10 a yükseltince silinmiyormuş. microsoft belli ki yaptığı hatanın farkına varmış olsa gerek ki bizimkiler için böyle bir çözüm bulmuş, tabi buna çözüm denirse. Ama 10 daki kamera yazılımı gerçekten rezalet birşey. Yeni yapıyı kuran birileri vardır umarım bize deneyimlerini paylaşır belki.
  • Şu konudan bazı bilgiler öğrenebilirsiniz
    http://forum.donanimhaber.com/m_100504514/mpage_245/f_//tm.htm
  • ben geçen ayın 4 ünde verdim 7 sinde üst seviyeye transfer oldu :) oradan hesap et işte :) sıkıştırmazsan bekletiyorlar.

Edit: Benim cihazı bugün kargoya vermiş Boran. Yarın elimde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknglr -- 15 Ekim 2015; 19:49:30 >
  • ŞİMDİLİK EFTEN PÜFTEN KARELER, İDARE EDİN

Bu baya eski bir resim, raw çekilip adope cs5 te işlendi

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

BUNLAR YENİ ÇEKİLDİ, TELEFONUN KENDİ FOTO DÜZENLECİSİNDE UFAK TEFK OYNAMALAR YAPILDI

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• flexii_87 kullanıcısına yanıt
    bence gayet güzel, papağan iyiymiş :) haliç köprüsü sanırım o resimdeki, geçen sene ilk defa istanbul'a gitmiştim bu zamanlardı, resimdeki o yerde balık ekmek yemiştim ve çok begenmiştim. :)
    iyi iyi :) beyaz güvercin mi geliyor şimdi ? bak bakalım gelecek cihaz nasıl ? allah vere de aynı sorunlar bunda olmasa bari. Bir de merak ettim acep diyelim ki değişim kararı çıktı, farkını verip üst modele geçme imkanı var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbk58 -- 16 Ekim 2015; 10:01:13 >
  • Fatura tutarı diye birşey bahsederlerse ozaman olur
  • Telefon geldi bugün sonunda kavuştum D: Beyaz göndermişler şuan şarj oluyor. Kutuyu açmadan satma gibi bi düşüncem vardı ama gelince dayanamadım açtım sanırım kullanmaya devam edicem :)

Bu arada şarjı hiç yoktu kaç saat durması gerekiyor şarjda bilen varmı ?
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknglr -- 16 Ekim 2015; 11:26:30 >
    2saat hiç eklemeden durması gerek ondan sonra kullanabilirsiniz ve telin hiç şarjı yoksa ilk 20dk açılmaz diye biliyorum
    Bide ben Nokia care ye telefonumun şarjı az gidiyor diye versem ne kadar sürede verilir

• ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    2 saat dursun ozaman şarjda. Benim servis sürecim 1,5 ay sürdü. Teleservicede , nokiacare ne ne olur durum bilemiyorum
    Bi'şey sorucam da telefonu tamamen güncelledikten sonra şarj %100 olduktan sonra ne kadar dayanacak bi bakar mısınız
    Ya 15-20dk traffic racer oynadım %10 şarj gitti
    Bi sorucam bakalım bide bunu Türkcell bayileri yapabilir mi

• Aynen, tesekkurler
    Insallah tekrar gelmen dilegiyle bekleriz 👍

Telefonu kamerasi sanki daha iyi geldi bana, yada yaniliyor olabilirim, emin degilim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sevindim :) peki test etme imkanı buldun mu sıkıntı var mı ? benim de ilk aldığımda şarjı hiç yoktu şarja takmıştım windows logosu yanıp sönmeye başlamıştı bi 10 dk sonra kendi açılmştı. Aslında o windows tuşunun ışıgını da keşke bildirim ışığı olarak ayarlama seçeneği olsaydı gerçi glance screen var ama olsun :) hemde dikkatimi çekmişti çünkü ışık çok parlak yanıp sönüyordu normal yanması dışında. test sonuçlarını bekliyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.