Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bulutları seviyorum güzel kareler sunuyorlar insana
  • Bende seviyorum, şekilli bulut oldumu hiç kaçırmam
  • oknglr O kullanıcısına yanıt
    Lumia 930 veya 1520 gelir her halde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

bu saatten sonra artık muhtemelen değişim olur bence :) (İnşallah ) :D takipteyim

1020 yok bildiğim kadarıyla piyasada neyle değiştireceklerki :) 1020 olmazsa üzülürüm açıkçası :)

Benim de telefon serviste 2 aydan fazla bekledikten sonra degişim talebi olmuştu fakat tamir etmişler.Teslim almayacaktım aslında fakat biraz da meraktan acaba yine arıza yapacak mı diye teslim aldım.Yani parça için çok uzun zaman beklendi.Yurt dışından geliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: opxito

quote:

quote:

bu saatten sonra artık muhtemelen değişim olur bence :) (İnşallah ) :D takipteyim

1020 yok bildiğim kadarıyla piyasada neyle değiştireceklerki :) 1020 olmazsa üzülürüm açıkçası :)

Benim de telefon serviste 2 aydan fazla bekledikten sonra degişim talebi olmuştu fakat tamir etmişler.Teslim almayacaktım aslında fakat biraz da meraktan acaba yine arıza yapacak mı diye teslim aldım.Yani parça için çok uzun zaman beklendi.Yurt dışından geliyormuş.

benimki daha 1 ay oldu 1 ayımız daha var ozaman :D Ben kabul etmem ama 2 ay servis süresi nedir ya. Yurt dışından parça gelmeside bahane , Sandisk clip+ konusunda yazdım değişim için cihazı istanbula gönderdim tam 1 haftada yenisi çek cumhuriyetinden Ankara ya geldi :) Yani yurt dışından parça gelmesi 2 ay sürmemesi lazım. Sadece işi takip etmiyolar biz mail atınca arayınca işlem yapılıyor gibi geldi bana :) Onun dışında kimsenin benim servisteki cihazımla ilgilendiği süreci takip ettiği yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: opxito

quote:

quote:

benimki daha 1 ay oldu 1 ayımız daha var ozaman :D Ben kabul etmem ama 2 ay servis süresi nedir ya. Yurt dışından parça gelmeside bahane , Sandisk clip+ konusunda yazdım değişim için cihazı istanbula gönderdim tam 1 haftada yenisi çek cumhuriyetinden Ankara ya geldi :) Yani yurt dışından parça gelmesi 2 ay sürmemesi lazım. Sadece işi takip etmiyolar biz mail atınca arayınca işlem yapılıyor gibi geldi bana :) Onun dışında kimsenin benim servisteki cihazımla ilgilendiği süreci takip ettiği yok

Ben telefonu bayiye verdim.Onlar da ENT servise kargolamış.Onlar da yapamayınca !!Üst seviye onarım'' a göndermiş.Yani zamanın çogu yollarda geçmiş+ bayram haftası da araya girince böyle oldu.Microsoft Türkiye ye mesajla şikayet ettigimde benim ilk başvuru tarihim tabi ki kabul edilmedi.Yani sevis giriş ve çıkş tarihleri onlara göre çok daha az.Ayrıca işgünü hesaplamasında tatiller zaten sayılmıyor.Neyse ki telefon şu an çok iyi durumda.

• opxito kullanıcısına yanıt
    tatilleri çıkınca benimde 19-20 gün oluyor. Microsofta mail attım bende ama cevap gelmedi. Siz nereden nasıl ulaştınız microsofta ?
  • quote:

tatilleri çıkınca benimde 19-20 gün oluyor. Microsofta mail attım bende ama cevap gelmedi. Siz nereden nasıl ulaştınız microsofta ?

sikayet@microsoft.com buraya yazmıştım.Sonra mesaj geldi telefon hattınız gizli aramaya açık mı diye.Ondan sonra sesli aramayla arandım.Derdimi anlattım.
    https://www.microsoft.com/tr-tr/mobil/destek/iletisim/email-us/
    Bu da resmi siteleri buraya da yazabilirsin.
  • opxito kullanıcısına yanıt
    Bende buradan yazmıştım ama daha cevap gelmedi. Bekleyelim bakalım. Sağolasın
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Bende kaçırmamaya çalışırım genelde benim vakit kısıtlı işten dolayı pek fotoğraflık şeyler yakalayamıyorum :)
  • sizin cihazınızın sorunu neydi ?

acaba stokları mı erittiler ? sonuçta artık nokia oldu microsoft. belki nokia ya ait ürünlerin stoklarını bitirmişlerdir.
  • Benim telefon sapıtmaya başlamıştı.Başka bir işlemde arama yapıyordu başka bir vakit internete giriyor veya kendi kendine seri bir şekilde foto çekiyordu.Megersem ekran kartı bozulmuş o degişti.Servi,ste suya düşürme oldu mu diye sordular veya darbe aldı mı diye.Hiç öyle bir şey olmadı ve onlar da kabul ettiler garantiden yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pybs148

Arkadaşlar lumia 1020 alınır satan var mi

Aslında ben satmayı düşünüyorum, ürün sıfır diyebilirim, dün jelatinli kutusundan yeni açtım, beyaz renk ve elden nakit satmayı düşünüyorum, istanbul avrupa yakasında oturuyorum, ilgilenirseniz pm den konuşabiliriz
  • Bunlarda benden gelsin yağmur sonrası bir kaç kare
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• Arkadaşlar, telefonu servisten aldıktan sonra kamera konusunda önceki haline nazaran daha memnun kalmıştım.Flaşlı çekimler renklerin dogallıgını çok bozmuyordu sarı çekme hemen hemen bitmişti.Fakat otomatik güncelleme ile indirilen son güncellemelerle yine eskisine dönüştü.
    Son güncellemeyi kaldırmak mümkün olur mu?Eski haline nasıl getirebilirim?Yoksa yine servis yollarına düşecegim.
  • Uzun süredir takip etmiyorum geldi mi w10 bizik telefonlara??
  • Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    Hayır Kasım da geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım benim 1020 değişim olacak. Bugün microsofttan arandım. Gerekli bilgileri aldılar. Ellerinde 1020 varmış. Siyah yada beyaz olarak seçenek sundular siyahı seçtim. Teleservice'e bildirim yapacaklar. sanırım önümüz hafta içi çözülmüş olur :)
    Edit: Değişim onaylanmış, bir belge gönderdiler onu imzalayıp göndericem. Siyah renk 1020 ile değişim yapılacak :)
    @hayatibebek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknglr -- 9 Ekim 2015; 12:34:50 >
    güzel sıra bende o zaman :) bakalım benimkine ne yapacaklar :) gönderirken nasıl gönderi yaptın neresi ile iletişime geçtin. Benim ki dora a.ş. garantili. arıza olarak ne yazdın. bir de mesela sıfır ürün ile değişim yapıldı diyelim ki. Garantisi yine 2 yıl mı oluyor yoksa eski cihazın garanti süresinden devam mı ediyor ? Eğer sıfır ile değişim yapılıyorsa fatura olayı ne oluyor. (Hani faturada imei numarası yazıyor ya o bakımdan. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbk58 -- 9 Ekim 2015; 12:48:53 >
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.