Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (271. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Arkadaşlar telefonda garip bir yavaşlama oldu bu aralar sanki özellikle Whatsap'ı güncelledikten sonra sürdürülüyor ve yükleniyor yazısı çıkmaya başladı her girdiğimde

aynen sürdürülüyor sorunu var şuanda güncellemeden sonra oldu
  •  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir güncelleme yayınlıyor bunlar anlamak güç
  • Arkadaşlar uygun fiyata lumia 1020 almak isterseniz ilanıma bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_105656770/f_//tm.htm#105656770
  • Ordudan sevgiler 😊
    Bi anda ceyran etti yetisemedim 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 16 Mayıs 2015; 22:14:49 >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    İkisi'de çok güzel
  • Teşekkürler çekimlere devam sizdende bekleriz güzel görüntüler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanla olur :) O değilde şöyle durmadan sürekli olarak belirli aralıklarla fotoğraf çekebileceğimiz bir uygulama veya ayar yokmu geçen gün çok güzel fırtına çıktı burada şimşekler filan o zaman hissettiğim bunun eksikliğini symbianda timelaps var bundada aynı tarz birşey varmı?
  • Malesef yok diye biliyorum ama seri cÇekim Var oda nekadar yeterli olur bilmiyorum.
    evet eksiklik aslında o resmi çekmek için dakikalarca bekledim deklanşör süresini uzun tuttum Şimşek'in cakicagini hissettiğim an çekiim denk gelirse artık onlarca resim çektim yakalayabilmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 16 Mayıs 2015; 23:07:03 >
  • 1020 yi çok seviyorum aslında beni üzen şey bu telefona neden özel kamera uygulamalar gelistirmiyorlar wWindows 10 ile birlikte daha iyi olur umarım

Sorma hocam piyasanın en iyisi olan model'e üvey evlat muamelesi yapıyor yazık gerçekten zaten W10 ile istediğim şeyler olmaz ise son telefonum olacak bu WP sisteminde
  • Aynen hocam ama iyi gelişmeler olacağını düşünüyorum yinede internette araştırdım 1020 üzerinde teknik on izleme sürümü kullananların videolarını izledim kamera kısmında güzel gelişmelerin olacağını söyleyebilirim.
    incelediğim videolarda genel olarak video modunda kullanıyordu yenilikler sole selim video kaydı yaparken kayıt sırasında dokusu manuel olarak ayarlanabilir flash on off yapabiliyoruz ortam ışığını ayar layabiliyoruz eğer bi kısıtlama yoksa gelicek gibi umarım gelir

• https://m.youtube.com/feed?layout=tablet&tsp=1
    1020 Windows 10 on izleme sürümü videonun 19 dakikasında dikkat kameraya yeni özellikler eklenmis

Timelaps Pro var arkadaşlar, ama Türkçe değil
  • Bende bekliyorum güzel gelişmeler bakalım umarım bizi yanıltmaz microsoft.
    Hocam bu uygulamayı görmüştüm fakat direk olarak telefon hafızasına kaydetmiyor sanırım sosyal hesaplara ekliyormuş diye yorumlar var
  • bu mesaj nasıl oldu buraya geldi anlamadım futbol bölümüne yazmıştım süre verdi tekrar gönder dedim buraya gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 16 Mayıs 2015; 23:54:39 >
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Vardır belki nerden biliyorsun :)
  • Bedava versiyonda yok, 7 liraya upgrade edersen var
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağol bilgi için
  • SA ARKADASLAR LUMIA 1020 CAM DEGISIMI YAPMAKTAYIM
    EGER EKRANDA GORUNTU VAR SADECE CAMI KIRIK ISE KOMPLE EKRAN DEGISIMI YAPMADAN BANA ULASABILIRSINIZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.