Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Güzel fiyata almışsın güle güle kullan

telefon çok hoş. kullandığım tüm proğramlarda var mağazada. akıcılık ve kamera süper. bir tek note 2 min sarj süresini özlerim sanırım :)
  • eşimde note 2nin sarjı bir günü anca cıkarıyor. onu özletecekse vah ki ne vah. beyaz alacak gibiyim ama sarjı kötü degildir umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen batarya sorununu da yaz öyle gönder bence
  • lumia 1020 ye rakip geldi sanırım.. LG G4 fotoğraf çekiminde çok iddaalı.. lumia 1020 ye özenmiş tanıtım videosunda.. profesyonel bir fotoğrafçıya tanıtım yaptırmış..
    https://www.youtube.com/watch?v=4dIzvyZaN4U

bir de drone heliptor ile çekim yaptırılmış.. sadece fotoğraf video çekimine dikkat çekilmiş. artık 1030 un çıkması lazım..

https://www.youtube.com/watch?v=55gksQYYDL0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestnewyorker -- 9 Mayıs 2015; 15:10:17 >
  • bestnewyorker kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar reklam gazı, 1020'nin yarısından bile küçük bir sensörle yakınına bile yaklaşması mümkün değil. 1020 1/1,15" inch bsi sensör kullanıyor , G4 ise S6 ile aynı 1/2,6" lık bir sensör kullanıyor.
  • Bu gün çektiğim bazı fotoğraflara TV'de baktım monitörde göründüğünden çok daha güzel gösterdi sanırım fotoğraf görüntüleyici'de bir sorun var istediğim kalitede yansıtmıyor fotoğrafları
    Bu arada kılıf almak farz oldu neredeyse tamamı kırıldı kırılacak kılıfın silikon alsam terleme yapıyor deniyor ne yapıcaz bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömeraydemir

Kardeş sen batarya sorununu da yaz öyle gönder bence

Dostum zaten bataryadan başka sıkıntım yok.

• 0.3mm silikon kılıflardan yok olsa aslında harika olurdu.
    Cihazı aldığım ilk 2 ay bataryadan çok şikayetçiydim sonradan yavaş yavaş açıldı batarya bir de Denim iyi geldi bu yönden. Bekleme modunda sadece 2G açık batarya tasarruf aktif 2 günü rahat geçer şuan. Geçen az kullandım işten güçten pek bakamadım 2.gün akşam 7 sularında %43'tü hala.
    Bekleme süresine laf yok süper cidden şuan ama 2000 mAh ile tabiki saatlerce oyun oynamak veya 3G'de saatlerce nette gezinmek mümkün değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Hocam onlar reklam gazı, 1020'nin yarısından bile küçük bir sensörle yakınına bile yaklaşması mümkün değil. 1020 1/1,15" inch bsi sensör kullanıyor , G4 ise S6 ile aynı 1/2,6" lık bir sensör kullanıyor.

Guzel bilgi.. moral verdin iyi oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Cihazı aldığım ilk 2 ay bataryadan çok şikayetçiydim sonradan yavaş yavaş açıldı batarya bir de Denim iyi geldi bu yönden. Bekleme modunda sadece 2G açık batarya tasarruf aktif 2 günü rahat geçer şuan. Geçen az kullandım işten güçten pek bakamadım 2.gün akşam 7 sularında %43'tü hala.
    Bekleme süresine laf yok süper cidden şuan ama 2000 mAh ile tabiki saatlerce oyun oynamak veya 3G'de saatlerce nette gezinmek mümkün değil...

Cvp için teşekkürler kardeş. Ben hiç 2G ye almıyorum hep 3G de cihaz ama internet kapalı genelde kullanacağım zaman açıyorum.

• Lumia 1020 de ekran kilitliyken hareket algıladığında saat ve bildirinler görünüyor saatin hiç çıkmamasını sağlayabilir miyiz öyle bi ayar varmı?

Ayarlardan Göz atma'ya gir oradan göz atma ekranı seçeneğini kapalı durumuna getir
  • quote:

Ayarlardan Göz atma'ya gir oradan göz atma ekranı seçeneğini kapalı durumuna getir

Teşekkür ederim dostum çok sağol benim şarjın çabuk düşme nedeni budur belki bakalım deneyelim.

Bu özellik neredeyse hiç şarj yemiyor ama dene yinede sen :) önerim kullanmadığın zamanlarda 3G ve konum'u kapatman olur en çok şarj yiyen şeyler bunlar benim gözlemlediğim.
  • 3G aslında normal şartlarda çok şarj yemez ama bizde çoğu yerde 3G sinyali zayıf olduğu için cihaz bağlantıda kalabilmek için daha fazla enerji harcıyor. Dikkat edin, 2G de 5 birim sinyal varsa, 3G de 3'e hatta 2'ye düşer.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam çok fark oluyor sinyal gücünde ben kullanmadığım için mobil internet pek sorun olmuyor 2G'de kullanıyorum sürekli.
  • quote:

Bu özellik neredeyse hiç şarj yemiyor ama dene yinede sen :) önerim kullanmadığın zamanlarda 3G ve konum'u kapatman olur en çok şarj yiyen şeyler bunlar benim gözlemlediğim.

Konumu kapalı tutuyorum zaten ama hep 3G de kullanıyorum tmm bide 2G de deniyeyim eyvallah.
  • lumia 1020 hoşuma gitti. sarj konusuna gelince eğer bolca fotoğraf çekecekseniz foto grip diyorlar sanırım onu kullanın gerçekten işe yarıyor. hem telefonu sağlam tutuyorsunuz hemde çok rahat fotoğraf çekiyorsunuz. sarjınızda ordan gidiyor. çıkardığınızda elinizde hala %100 sarjı olan bir tel kalıyor. onsuz bol foto çekmek ise telefonun sarjını eritiyor
    şile ağva gezimden birkaç fotoğraf. hepsi otomatik çekimde. video performansınıda beğendim.
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • Arkadaslar cok ikilemde kaldim.internette cok fazla karsilastirma bulamadim.
    1020; nikon l810, panasonic lx3, canon sx230-sx260 gibi cihazlarla kamerasi katsilastirdiginda hangigisi daha iyidir. Secimimi ona gore yapacagim. Yorumlariniz cok onemli yardimlarinizi bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.