Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.567
Cevap
40
Favori
201.771
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    4306 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 3 Nisan 2015; 23:41:17 >
    |
    |
    Evet arkadaşlar, size telefonumu teleservice e yolladığımı ve maceralarını anlatacağımı yazmıştım. Sözümü tutuyorum: Cihazın 4 iş gününde tamir edilip geri gönderildiğini belirteyim. Sorunlarım hoparlörün bozulması ve kameradaki OİS sesiydi. Hoparlörü değiştirmişler sanırım, güzel. Ama kamerayı ellememişler. Aynı ses, aynı sorun.. Daha kötüleşmiş bile derdim ama bunun psikolojik olarak öyle geldiğini sanıyorum. Tam yapsaydı övecektim çok.. Ama temiz çalışmışlar, bunu söyleyeyim.
    quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz

Evet arkadaşlar, size telefonumu teleservice e yolladığımı ve maceralarını anlatacağımı yazmıştım. Sözümü tutuyorum: Cihazın 4 iş gününde tamir edilip geri gönderildiğini belirteyim. Sorunlarım hoparlörün bozulması ve kameradaki OİS sesiydi. Hoparlörü değiştirmişler sanırım, güzel. Ama kamerayı ellememişler. Aynı ses, aynı sorun.. Daha kötüleşmiş bile derdim ama bunun psikolojik olarak öyle geldiğini sanıyorum. Tam yapsaydı övecektim çok.. Ama temiz çalışmışlar, bunu söyleyeyim.

Benim 920,nin ırzına geçerek geri gondermişlerdi şansına iyi geldi seninki sevindim adına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sağlam kamerayı bozmuşlukları var, hiç göndermeyin mümkünse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaanyilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şimdi, ben bir daha yollayayım istedim aslında, büyük ihtimalle kamerayı tekrar yapmayacaklar, sonra bir daha yollayacağım vs vs. Ama bir yandan da o kadarcık zamanda bile çok özlemişim telefonumu, geri gönderemiyorum. Orijinal kamera modülünü bulabilsem aslında yedek parça olarak ben takacağım. Teleservice, kendi müdahale ettiği telefonu, içi açılmış deyip garantiden çıkarmış, tamir ettiği telefonların başka yerlerini bozmuş vb. bir sürü şikayet alan bir firma.
    |
    |
    Bu gün çektiğim bir iki fotoğraf

• Yarbay
    4306 Mesaj

Yeşil tahta firçası (sanırım tahta fırçası) çok güzel olmuş, ışık kaynağın nedir?
    |
    |
    tayfn1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bir AVM'de çektim onu bu gün portre sergileniyordu aslında bir çok portre vardı ama sadece bunu çektim arkadaşlar filan var diye oyalanmadım. Ps ile oynadım üzerinde kontrast ve parlaklık böyle oldu.
    |
    |
    ARroWCoLT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu gün bimeksde samsung s6 ve edge ile lumia 1020 kamera ile uzak yazı testi okuma denemesi yaptım.... samsung s6 lansmanda ıphone 6 ile dalga geçiyordu ama ....lumia 1020 hala dalga geçebilir amiral gemileriyle yazılar bildiğin çamur oluyor zoom yapınca lumia ile gayet güzel okunabiliyor aynı yerden aynı ortamda hatta ben denerken orda telefon inceleyenler Nokia ile kıyaslanmaz kamerası deyip teste bile gerek görmediler kamerası iyi telefon alacaklara duyurulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Binbaşı
    1473 Mesaj
    MErhaba arkadaşlar 2 gün önce 925 imi üste 40 lira vererek 1020 ile takas etmiş oldum :)
    Beni de eklerseniz sevinirim
    Siyah renk :)

Samsung Galaxy Note Fan Edition
    12MP Camera | İris Scanner | IP68 | 4/64gb Rom | 5.7" | S Pen | 4D Body | Wireless Şarj | QHD Panel
  • Uzman Mobil
    5415 Mesaj
    Arkadaşlar temiz bir 2. el cihaz alarak aranıza katıldım bende. Bilmemiz gereken bişey var mı yeni kullanıcı olarak?
    |
    |
  • Yarbay
    18618 Mesaj

Sıranı bekle bakim sen ben kaç aydır kullanıyorum ama hala eklenemedim listeye tabi diğerleride aynı şekilde
    Hayırlı olsun güle güle kullan merak ettiğin ne olursa sor mutlaka yardım eden olacaktır
    |
    |
    Bahsedilenler: tolyo , burak-82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bekleriz hocam sıramızı sorun değil :D
    Yalnız keşke adım 41. sırada olsaydı
    hani 1020 için önemli bi sayı da ondan dedim
    |
    |

Samsung Galaxy Note Fan Edition
    12MP Camera | İris Scanner | IP68 | 4/64gb Rom | 5.7" | S Pen | 4D Body | Wireless Şarj | QHD Panel
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    1020 nin ve 925 in oled ekranları zamanla renk kayması olabiliyormuş. Sizinde başınıza geldi mi ?

Sağdaki 1020 yeni paketinden çıkmış , soldaki ise 1.5 yıl kullanılmış.

• Yarbay
    18618 Mesaj

Kısmet sıradan silinenlerde olacak belki olur istediğin
    |
    |
    burak-82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oled ekranlarda olağan kabul ediliyor, renk zamanla soluyor.

|
    |
    uyedhforum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah kardeşim. O zaman ilk sorumu sorayım.

Şimdi bu sosyal medya uygulamalarının bildirimlerini sorunsuz alabilmek için ne yapmam lazım? Denım güncellemesinden sonra bu sorunun çözüldüğünü duymuştum sanki...

|
    |
  • Yarbay
    18618 Mesaj

Pil tasarrufuna gir öncelikle sonra kullanım bölümüne gel ekranı kaydırarak ondan sonra Arka planda çalışabilen uygulamaları göster de oradan uygulamaları kullanımla göster de listedeki uygulamalarıın herhangi birinin üzerine tıkla hangisini istiyorsan orada seçenekleri göreceksin zaten kullanmadığın programların arka planda çalışmasını engellersen daha iyi olur şarjın daha uzun gitmesi için umarım yardımcı olmuştur
    |
    |
    tolyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Pil tasarrufuna gir öncelikle sonra kullanım bölümüne gel ekranı kaydırarak ondan sonra Arka planda çalışabilen uygulamaları göster de oradan uygulamaları kullanımla göster de listedeki uygulamalarıın herhangi birinin üzerine tıkla hangisini istiyorsan orada seçenekleri göreceksin zaten kullanmadığın programların arka planda çalışmasını engellersen daha iyi olur şarjın daha uzun gitmesi için umarım yardımcı olmuştur

Cvp için teşekkür ederim ama benim pil tasarrufu zaten kapalı yani aktif değil. Aktif etmem mi gerekiyo?

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Paykasa
haberler
SEO
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.