Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar denim guncellemesi geldi telefona ama şuan telefondan memnunum sizce denimi yüklemelimiyim ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adieu kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgilendirmeler için.. bir dakika önce telefonla bir arkadaşla anlaştım.. telefon 1 aylık.. beyaz renk, hepsiburada.com faturalı.. nokia türkiye garantili ürünmüş.. 800 istiyordu, 750 tl ye anlaştım, sağolsun.. yarın kargoya verecek.. telefonu bir defa kullanmış, bir kere şarj edilmiş, aslında fabrika için bir müteahhit adına alınmış ama hiç kullanılmamış.. satışa konulmuş.. hikayesi buymuş..hayırlısı diyelim, hiç sorun, darbe ezik en ufak bir hatası yok, sıfır ürün sayılır diyor.. bakalım..gelince yazarım..
    galiba ben de aranıza katılacağım:)))... PİRANHA İQ sayfasından size transfer oldum:)..
  • bestnewyorker kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun, hoşgeldiniz
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    herkese teşekkürler.. ayrıca telefonumu foto grip ile kullanmak ve tripoda bağlamak istiyorum. bu yüzden foto grip satmak isteyen arkadaşlar lütfen benimle bir şekilde iletişime geçsinler..SAYGILAR

MUSTAFA ANIL
    PM VEYA 0532 212 82 76

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestnewyorker -- 8 Mart 2015; 11:59:13 >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Pek değişen birşey yok gibi ama zararı olmaz bence yükleyebilirsin veri bağlantısı kısayolu ve klasörleme işine yaraya bilir bazı kullanıcılarda batarya performansında artış oldupunu yazıp çiziyor özellikle 1520 kullanıcıları.
  • Milliyet internet sitesi ve benzer bazı sitelerdeki (Cnn vs) videoları açmıyor, birazda internette daha yavaş sanki. Aslında işin gerçeği ben pek sevmedim, yüklemesem daha iyiymiş.
  • Evet şimdi baktım sen yazında bende'de açmıyor paralı uygulama al diyor benim işim pek olmuyor ama önemli bir olay bu olmaması gerekirdi kesinlikle
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    FLİCKR sayfanızdaki fotoların hepsi lumia 1020 ile mi çekilmiştir?
  • bestnewyorker kullanıcısına yanıt
    9 fotoğraf 1020 ile , geri kalanlar Canon 700D, fotoğrafı açtığınızda çekilen kameranın bilgisini görebilirsiniz. 1020 yi alalı daha bir ay oldu, fotoğraf sayısı artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 8 Mart 2015; 16:11:43 >
  • Beyler ana ekranlarınız nasıl benimki böyle kamera odaklı bir telefon için ideal sanırım
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • Arkadaşlar son 8.1 güncellemesinden sonra Whatsapp ve diğer sosyal medya uygulamalarının bildirim sorunları düzeldimi?
    (Daha önceki sürümlerde sorun var diye biliyorum)
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    Whatsapp Cyan'de de düzgün çalışıyordu. Diğerlerini kullanmadığım için bilmiyorum.
    Bende gayet sorunsuz çalışıyor hepsi de iyi durumda

Nasıl yani sorun var derken bende fark olmadı pek aynı şekilde bildirimler geliyor.
  • Bugün sabah 8.30 da şarjdan çıkardım ,age of empires oynadım ,müzik dinledim yer yer sosyal hesaplarımı kontrol ettim(gün boyu) .Dışardayken bayağı fotoğraf çekimi ve video çektim ek olarak parlaklık yüksekteydi ama pil tasarrufu açıktı.10 dan fazlada görüşme yaptım .Şu an şarj yüzde 31.Bugün cidden iyi gitti diyebilirim bunca işe rağmen.

• meisida kullanıcısına yanıt
    Çok iyi gerçekten kullandıkça iyileşiyor sanki batarya performansı.
  • Idealden öte düzenli diyelim biz ona benim ekran epey bir kaos halinde.
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hepsini kullanıyormusun onların ben bulamam aradığımı onların içinden
  • Çoğu lazım oluyor aslında, aşağılar falan daha berbat, önde görünenler yine daha derli toplu sayılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hadi ya ben sevmiyorum karışık şeyleri ne olursa
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.