Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.567
Cevap
40
Favori
201.837
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    2082 Mesaj

Nokia Lumia 1020 Yeni Reklam:http://youtu.be/rg96FGM9d2g arkadaslar şu reklama bakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tayfn1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Yarbay
    18620 Mesaj

Evet izlemiştim onu bu şekilde bir çok video var acımamış nokia bu konuda zamanında
    |
    |
    seker1adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her cihazın farklı bir öne çıkan tarafı var, ona göre değerlendirmek lazım. Ben normal kullanımda LG G2 kullanıyorum. Arayüzü yağ gibi akıyor, ekranı çok iyi, uygulama zenginliği gayet iyi, şarjı 2 günü zorlanmadan çıkarıyor, Moto 360 ile iyi çalışıyor, her şeyiyle tamamen sorunsuz. Ancak, kamerası Lumia 1020'den geçince, eski A4Tech'in VGA webcamleri gibi kalıyor. Bu yüzden kamera kullanacağımı düşündüğüm günlerde Lumia 1020'mi yanıma alıyorum. Zaten Camera Grip ile birlikte iyice DSLR gibi bir şey oldu :)
    |
    |
    İki tane fotoğraf ekliyorum konu boş kalmasın çok
    |
    |

Bizim sınıftada her çeşit telefon sahibi var nerdeyse hepside son model telefonlar. Herkes kendisininki ile karşılaştırdı hepside bunun renkleri çok güzel kaliteli dedi. :)

|
    |

Evet ekranı 768P ama 1080P olan modellerden daha güzel gösteriyor Z2 ile karşılaştırmıştım bir markette almadan önce şaşırtmıştı beni
    |
    |
    akhee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Evet ekranı 768P ama 1080P olan modellerden daha güzel gösteriyor Z2 ile karşılaştırmıştım bir markette almadan önce şaşırtmıştı beni

Ben de ekranın En/Boy oranından çok memnunum cihaz 4.5" olduğunu hiç belli etmiyor çünkü ekran genişliği en az 4.7" olanlar kadar.

Aynen bende çok memnunum bundan özellikle ön kısmın tamamen tek parça cam oluşu çok hoşuma gidiyor
    |
    |
    alperd82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefon Tek Kelimeyle Mükemmel, Kasma, Donma, Takılma Yok. Kamera Da Zoom Yapıncada Kayıp Neredeyse Sıfır. Ama Ya Bu Sarı Çekme Olayı Gerçekten Çok Can Sıkıcı, Bi Kaç Kere Düzelir Gibi Oluyor Florosan Yaptıgımda Oda Işıgında Ama Z2 Daha Gerçekçi Resimler Sergiliyor. Nokiada Renkleri Biraz Abartma Var Çok Net Belli Bu.
    arkadaşlar telefonum yeni geldi güncellemeleri yükledim incelemeye yeni başlıyorum selamlar
    |
    |

Şu sarı çekme olayını görsel olarak yayınlasak birde örnek bir kaç fotoğraf eklermisin Birde Z2 ile aynı ortamda fotoğraf çekip koyarsan iyi olur karşılaştırma açısından şu anki en üst cihazlar bile Lumia 1020 kadar iyi ve gerçekci çekemiyor Z2 nasıl daha gerçekci çekiyor görelim diğer konularda katılıyorum çok stabil bir telefon
    Hayırlı olsun güle güle kullan telefonunu

Şu denim ile bari sürdürülüyor ve yükleniyor yazları çıkmasaydı daha güzel olurdu.
    |
    |
    Bahsedilenler: kahrosarkom , AMIRTEMUR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2082 Mesaj

sarı cekme degil o daha dinamik ve canli tonlarda cekiyor yani rejgi oldugundan daha canli veriyor bunu bilerek yapmis nokia buda resimlerin daha goz alici ve guzel cikmasina arti katiyor

|
    |
    AMIRTEMUR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Yarbay
    4310 Mesaj

Teşekkürler
    |
    |
    Adieu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 1 Mart 2015; 0:12:14 >

Çok güzel atlamaya hazır gözüne kestirmiş sanki
    |
    |
    ARroWCoLT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sarı tekir bir kediyle kavga ediyorlardı, sarı beni görünce kaçtı, bu tip herif kaldı öylece
    |
    |

:) İyi yakalamışsın ProShot değilmi bu.
    |
    |
    ARroWCoLT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Evet tabiki Proshot
    |
    |
    Hücresel veri açma-kapama kısayolu nerede oluyor, ben göremedim, Sim Hücresel yeri var orası mı?
Paykasa
Lastik Fiyatları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.