Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyan o bazı kişilerde de cyan yuklu olmasına rağmen kapatıp açtıklarında güncellenmiş buluyorlardı, sizin telefonunuzda arka planda guncellemiştir. Daha önce yazılanlara bakarsanız rom kaldırılmasına rağmen yine turkcell uygulamaları kalanlar var, sizin telefonunuz da açık rom olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkcell Rom, Vodafone Hat hala Denim gelmedi bana.
    Normal mi herkeste böyle mi, bir de kime talepte bulunmak lazım Microsoft'a mı Vodafone'a mı?

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Turkcell'e olması lazım çünkü onların cihazı ama iki tarafada mail atmak lazım.
  • denim derken telefonda denim guncellemesi mi var suan siz hangi guncellemeyi kullaniyorsunuz bende wp 8.1 yaziyor son guncelleme bumu

• korth kullanıcısına yanıt
    amoled ekrandan kaynaklaniyor 2 sene once bi yerde okumustum ekranlarla alakali bir yazida

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Adı var'da kendi yok denim güncellemesinin bizde Cyan sürümü yüklü şuan sende ayarlara girip Ekstralar + Bilgi kısmına girip bakabilirsin hangi sürümün yüklü olduğuna
  • bendede yazilim surumu lumia cyan ama microsoft sitesinde denim yayinlandi diyor bizde neden yokki

Turkcell rom varsa gelmedi henüz bu cihazlara gelir ama ne zaman belirsiz.
  • turkcell room olmayanlara geldimi ?

Teşekkürler bilgilendirme için

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Turkcell rom varsa gelmedi henüz bu cihazlara gelir ama ne zaman belirsiz.

Benim cihazda da Turkcell rom var ancak ben Denim sürümüne 2-3 ay önceydi sanırım ilk çıktığında geçmiştim.
    Sanırım başka bir sorun var.
  • Bir kaç saat önce çektiğim kareler; Proshot 12 mp çıktısı.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 23 Şubat 2015; 18:20:57 >

• Proshot 12 mp, Manuel Mod 1/30 saniye 800 iso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 23 Şubat 2015; 15:31:24 >
  • Benim de Turkcell rom ve Denim güncellemesi henüz gelmedi.
  • Orasıda karışık bir durum gelende var gelmeyende sorun ne taam olarak belli değil sanırım
    Yine başarılı fotoğraflar hocam tebrikler siyah beyaz özelliği lumia camerada'da olsa keşke.
  • Teşekkürler
  • Guzel ve gunesli bir gunden kare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 24 Şubat 2015; 9:31:45 >
  • Lumia 1020 denim güncellemesi çok iyi oldu. Canlı kutucuklar çok fazla iş görüyor ve hücresel veri seçeneği.
    Ancak bunlar gelirken bazı özellikler yanılmıyorsam gitmiş..

Güncellemeden önce "Nokia smart cam" diye bir program vardı telefonumda. Bilirsiniz, hareketli resimler çekebildiğimiz.
    Bu uygulama güncellemeden sonra uçmuş.

Mağazasındaki bağlantıyı açtığımda ise bu uygulama telefonunuzda kullanılamıyor diyor..
  • Arkadaşlar ben bu başlığı uzun bir zamandan beridir takip ediyorum ve Lumia 1020 de benim için hayallerimdeki telefon. Şu sıralar almak istiyorum ama 1000-1200 tl arası bir bütçem var ve internette baktığımda fiyatların 1400-2000 arası olduğunu gördüm. Bana aradığım fiyatlarda sıfır olarak bulabileceğim bir yer veya güvenilir bir site söyleyebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  • rassilon R kullanıcısına yanıt
    Kliksa da 1020lira ama şuan yok. Kliksa yeterince güvenilir. Bazen telefonlar dusuyor mesela ben 1100tl ue gordugum oldu iki uc gun sonra ayni sitede 1600e satılıyor. Kampanyalar oluyor böyle kacirmamak lazim

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.