Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.567
Cevap
40
Favori
201.818
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    7362 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AMIRTEMUR

Telefon Hakkımdaki Düşünceleri Yazıyorum Arkadaşlar:

1: Ön Kamera Felaket. Kötününde Kötüsü Yani Gerçekten Çok Üzüldüm İğrenç Bir Ön Kamera Mevcut Telefonda.
    2: Arka Kamera Çok Detaylı Gayet İyi Çekimler Yapabiliyor, Örneğin Kendi Fotoğrafımı Çekerken Arka Kamerayı Kullanmak Zorundayım Ön Kamera Yüzünden Ama Bu Seferde Titreme İle Karşılaşıyorum, Üstüne Birde Beyaz Ayarının Zorluğu Eklenince Çok Zorluyor İnsanı.
    3: Kullanım Gayet Güzel, Hoş, Ve Gerçekten Ne Takılma, Ne donma Var. Çok Hızlı Herşey.
    4: Herkesin Şikayetçi Oldugu Pil Konusunu Ben Yaşamadım. Çok güzel Bir Pil Ömrü Var. Wifi Dün Geceden Beri Açık, Çok Yogun Whatsap Kullanımı Ve Yogun Fotograf Çekimiyle Dün Gece 20:00 dan gece 3 E Kadar Yüzde 50'ye Düştü.
    Konumu ve gereksiz şeyleri kapattıgınızda çok daha uzun gidecektir bende konumda açıktı, ve bu arada 2g de değil 3g de kullandım telefonu ona ragmen mükemmel gitti.
    5: Bilmiyorum ama Ön Kamerayı Gördükten Sonra Keşke lg g3 Alsaydım Dedim İçimden. 1400 liralardaydı hepsi burada.

Şimdilik Gözlemlerim Bunlar. Kamera Olayı Canımı Sıktı. Manzara Fotografı Çok Güzel Çekilir, Lumia Camera İle Ama Kendinizi Çekmeye Kalktıgınızda Perişan Ediyor.
    Yada Ben Beyaz Dengesini Tutturamadım Yardımcı Olursanız Seviniciim. :)

Kendinizi çekmek için Lumia Selfie kullanabilirsiniz. Arka kamera ile tuşa basmadan otomatik çekim yapılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    18620 Mesaj

Senin batarya mükemmel resmen nazar değmesin
    |
    |
    AMIRTEMUR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: AMIRTEMUR

Telefon Hakkımdaki Düşünceleri Yazıyorum Arkadaşlar:

1: Ön Kamera Felaket. Kötününde Kötüsü Yani Gerçekten Çok Üzüldüm İğrenç Bir Ön Kamera Mevcut Telefonda.
    2: Arka Kamera Çok Detaylı Gayet İyi Çekimler Yapabiliyor, Örneğin Kendi Fotoğrafımı Çekerken Arka Kamerayı Kullanmak Zorundayım Ön Kamera Yüzünden Ama Bu Seferde Titreme İle Karşılaşıyorum, Üstüne Birde Beyaz Ayarının Zorluğu Eklenince Çok Zorluyor İnsanı.
    3: Kullanım Gayet Güzel, Hoş, Ve Gerçekten Ne Takılma, Ne donma Var. Çok Hızlı Herşey.
    4: Herkesin Şikayetçi Oldugu Pil Konusunu Ben Yaşamadım. Çok güzel Bir Pil Ömrü Var. Wifi Dün Geceden Beri Açık, Çok Yogun Whatsap Kullanımı Ve Yogun Fotograf Çekimiyle Dün Gece 20:00 dan gece 3 E Kadar Yüzde 50'ye Düştü.
    Konumu ve gereksiz şeyleri kapattıgınızda çok daha uzun gidecektir bende konumda açıktı, ve bu arada 2g de değil 3g de kullandım telefonu ona ragmen mükemmel gitti.
    5: Bilmiyorum ama Ön Kamerayı Gördükten Sonra Keşke lg g3 Alsaydım Dedim İçimden. 1400 liralardaydı hepsi burada.

Şimdilik Gözlemlerim Bunlar. Kamera Olayı Canımı Sıktı. Manzara Fotografı Çok Güzel Çekilir, Lumia Camera İle Ama Kendinizi Çekmeye Kalktıgınızda Perişan Ediyor.
    Yada Ben Beyaz Dengesini Tutturamadım Yardımcı Olursanız Seviniciim. :)

Kendinizi çekmek için Lumia Selfie kullanabilirsiniz. Arka kamera ile tuşa basmadan otomatik çekim yapılabiliyor.

Bir Çok Program Denedim Ama Sorun Programla Alakalı Değil Ön Kamera Gerçek Anlamda Berbat Replika Bi Telefon Vardı s3 O Bile Daha Güzel Çekiyor Çok ciddiyim. Ön Kamera Berbat Ötesi Ama Arka Kamera Güzel Çekiyor Tabiiki Beyaz Ayarı Biraz Sorunlu Olsada Çok Net.
    |
    |

• Çavuş
    95 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Aynen Herkes Kötü Diyordu Ama Gerçekten Çok İyiymiş Batarya O Konuda Sıkıntı Yok Da İşte Ön Kameradan Muzdaribiz

• Yarbay
    18620 Mesaj

Ön kamera benim için pek önemli değil açıkcası o yüzden sorun değil
    |
    |

Ön kamera benim için pek önemli değil açıkcası o yüzden sorun değil

Kendini Falan Çekmiyomusun Hocam

İlk defa kar yağınca çektim oda arka kamera ile arkadaşlar filan ön kamera ile iki kere çektim şimdiye kadar idare eder kalitede bence profil resmi olur
    |
    |

İlk defa kar yağınca çektim oda arka kamera ile arkadaşlar filan ön kamera ile iki kere çektim şimdiye kadar idare eder kalitede bence profil resmi olur

Benim Telefondamı Sorun Var Acaba Allah Allah

bende alirken sirf arka kamera icin aldim selfie ile pek isim olmadigi icin onemli degil :) ama telefonun dusuk isik performansi olsun flasli cekim performansi olsun harika bunu daha iyi anlamak icin elinizde diger baba telefonlardan olmasi lazim bende 1 adet lg g2 var hali hazirda arkadasimda sony xperia z2 var evin icinde dusuk isikta resim cekin malesef sony olsun lg g2 olsun resmi camur yapiyor nokia bu cihazlardan cok onde 41 megapiksel kamerasi ve pureview teknolojisi ile

|
    |
    tayfn1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Binbaşı
    1570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

arkadaslar bugun bisey farkettim bu bir sorunmudur bilmiorum ama videosunu koydum bu arada video modundayken
    ben 720 p kullaniyorum zoom yaptigim da
    sol tarafta beyaz ve onun bir kac milim uzerinda kirmizi bir nokta var bu nedir ne degldir bana bilgi verirseniz sevinirim

ama sadece videoda zoom yaptigimda goruyorum o nktayi fotografta falan gozukmuyor cok denedim cunku

daha once varmiydi hic farketmedim yeni gordum bende hemen kisa bir video cekip sizinle paylasmak isdedim
    olu piksel falan mi acaba sensorde ole bisi olsa resimlerdede gozukurdu heralde sinirimi bozdu biraz ya

videoyu koydum ama yuklememis tekrar yuklicem arkadaslar bekleyin

video burada yuksek cozunurlukte izleyin lutfen http://1drv.ms/1vl338N

Arkadaslar bugun farketmis oldugum bir durumu sizlerle paylastim ama
    paylasimima hic yorum gelmedi ben tekrar sormak istedim
    bu durum bir sorunmudur videoya bakabilirmisiniz

• Yarbay
    18620 Mesaj

Bu kadar önemlimi bu selfieee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfn1907 -- 13 Mart 2015; 23:33:47 >
    |
    |

http://youtu.be/mMB7Zi8Yz6I nokia lumia 1020 vs canon rebel dslr fotograf makinasi karsilastirmasi :)) cep telefonundan gecmis makinalarla kiyaslaniyor :)

|
    |
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Yarbay
    18620 Mesaj

Tam olarak hangi saniyede oluyor olay ben çözemedim henüz net bir şekilde kırmızı bir nokta göremiyorum
    |
    |
    Burak** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tam olarak hangi saniyede oluyor olay ben çözemedim henüz net bir şekilde kırmızı bir nokta göremiyorum

hememn ilk saniyelerde gozukuyo sol tarafta beyaz yanip sonuyo biri biride biraz ustunde krmizimsi
    kimisi pek gozukmuyoda beyaz baya bellirgin oluyo bazn

Bence bir sorun yok onda hocam normal düşük ışıkta o şekilde parıldamalar olması ölü piksel olup olmadığını merak ediyorsan simsiyah bir yerin resmini çek veya Hardware Tests uygulamasını indirip LCD colors ile bakabilirsin çok net belli olur o şekilde
    |
    |

Bence bir sorun yok onda hocam normal düşük ışıkta o şekilde parıldamalar olması ölü piksel olup olmadığını merak ediyorsan simsiyah bir yerin resmini çek veya Hardware Tests uygulamasını indirip LCD colors ile bakabilirsin çok net belli olur o şekilde

olu piksel olsa zaten resimlerde cok bariz gozukurdu denedim baya karanlik ortamlarda ama bi sorun goremedim bi dediginizi uygulicam umarim bi kalici sorun degildir

Kalıcı bir sorun olduğunu düşünmüyorum ben birde tamamen karanlık bir ortamda video çek istersen zifiri karanlık olsun.
    |
    |

hocam sanki biseyden yansima gibi duruyor o nokta....

|
    |
  • Yarbay
    2082 Mesaj

hic bir sey yok bence kamerada hocam kafana takma :)

|
    |
  • Binbaşı
    1570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

hocam sanki biseyden yansima gibi duruyor o nokta....

yok hocam ya yansima degil video modunda yakilastirdigimda sonuna kadar karanlik ortamdayken o parildama oluyo zoom out yaptigim yok zoom yaptigimda gozukuyo anlamadim
sohbet
Lastik Fiyatları
haberler
Blogio
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.