Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dawras Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denimde bir iki yenilik sunsalardı bize hiç ağzımı açmazdım ama denim geldi bir halt yok wp10 gelmedi .İyice yerin dibine soktular bizi.
  • meisida kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ah şu kamera zaafım olmasaydı
  • Gabrielin dediğine göre 1020 destekleyecekmiş ama ilk önizleme sürümünde olmayacakmış .Yani bundan sonra gelecek olan 2.sürüm bizede çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: meisida

En ufak bir fark göremedim ben kamerada ,kamera hala geç açılıyor sürdürülüyor yazısına devam .Ciddi anlamda boş bir güncelleme (hücresel veri kısayolu hariç )

Bu kadar bekle ve sonuç bumu yani üstelik piyasanın en iyi kamerasına hiçbir özellik ve geliştirme verme yazıklar olsun diyecek birşey yok bunlara hücresel veri nasıl peki tıklayınca direk internetemi bağlanıyor yoksa yine ayarlar bölümüne mi atıyor?
    Bu arada fotoğraf konusunda şunu söyleyebilirim gece çekimlerinde Lumia camera bariz üstün bence ama gündüz özellikle makro çekimlerde Proshot daha iyi benim gözlemlediğim ayrıca ProShot ile daha fazla manuel ayar yapılabiliyor keskinlik,gölge,kontrast ve canlılık gibi buda daha iyi sonuç vermesini sağlıyor önceki sayfada vermiştim sanırım ama görmeyen var ise burayada ekleyeyim fakı siz görün.Birde önceki sayfada gösterge fotoğrafı ekledim onu ProShot ile çekmek zor olur sanırım.
    Bu ProShot ile çekilen

Bu Lumia camera ile çekilen

Buda Lumia camera ile çekilen aynı fotoğrafın PS ile biraz oynanmış hali

Sanırım yine sınıfta kaldık.

1020 gibi bir telefona ayıp ediyorlar hemde çok fazla !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam proshot'a nedense alışamadım bir türlü , özellikle zoom olayına.Lumia camerada zoom yapınca bozmuyordu ya hani onu nedense başaramadım .Eğer tüyolarınız varsa dinlemek isterim proshot hakkında

Hiç zoom işlevi kullanmıyorum kırpma işlemi var onun yerine. Zaten tel de aynı şeyi yapıyor aslında zoom yapmıyor. Ayrıca Proshot'la tek çekiyorum hep, çift resim bana saçma geliyordu zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evey öyleymiş bakalım ilk yükleyen kişi pek memnun değil gerçi :) Bakalım neler olacak önümüzdeki günler
  • Parlaklık kontrolü gelmiş çok iyi olmuş o , bide müzik uygulaması güncellenir düzelirse tamam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Evey öyleymiş bakalım ilk yükleyen kişi pek memnun değil gerçi :) Bakalım neler olacak önümüzdeki günler

Denimli hali mi birde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yaşadınız parlaklık ayarı geliyor win10 ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meisida -- 12 Şubat 2015; 21:59:57 >
  • quote:

Hocam yaşadınız parlaklık ayarı geliyor win10 ile

Vallaha mı yaa şükür yaa ne diyim bilemedim böyle sevinmedim uzun zamandır
    Yazmadığım platform kalmadı Microsoftun altını üstüne getirdim isyanım büyüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

quote:

Hocam yaşadınız parlaklık ayarı geliyor win10 ile

Vallaha mı yaa şükür yaa ne diyim bilemedim böyle sevinmedim uzun zamandır
    Yazmadığım platform kalmadı Microsoftun altını üstüne getirdim isyanım büyüktü

Hakkınız vardı hocam ama dile getirmekte.Çok saçma bir şey cidden parlaklığı 3 kademede sabitlemek.O durumdan kurtulmuşlar allahtan.2 ,3 haftaya alırız win10 betayı o zaman daha ayrıntılı bakarız artık

• Klasörleme de güzel olmuş.

• Hayır W10 betadan bahsediyorum.
    Parlaklık kontrolü denimle birliktemi geldi yoksa W10 betamı?
  • w10 beta hocam .Denimde hiç bir halt yok ya tamamen sallamasyon bir güncelleme

• Arkadaşlar Microsoft hesabınızın "Sunucu" satırında ne yazıyor? Şifre değiştirdim, sunucu kısmı silindi, telefonu sıfırlamadan halletmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 13 Şubat 2015; 13:44:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Arkadaşlar Microsoft hesabınızın "Sunucu" satırında ne yazıyor? Şifre değiştirdim, sunucu kısmı silindi, telefonu sıfırlamadan halletmek istiyorum.

dub404-m.hotmail.com
  • garuda kullanıcısına yanıt
    Vallaha oldu, çok teşekkürler
  • rica ederim
  • Arkadaşlar merhabalar, 2.5 yıldır android kullanıyorum. Ama telefonum bozuldu. Windows phone düşünüyorum. Windows phone cephesine yabancı olduğum için internette araştırmaya başladım. Farklı bir model olsa da Lumia 535 modelinde dokunmatikle ilgili sıkıntılar duydum. Lumia 1020'de herhangi bir kronik sorun var mı ? Ya da güncellemeler ile telefonda sorunlar oluştu mu ? Android telefonum her yeni gelen güncellemeyle saçmalamaya başlamıştı.
  • turkcell rom dan kurtulabilen var mı nasıl yaparız acaba :((( güncellemeleri almak da sorun oluyor bu turkcell rom da
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.