Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea ya gittiğimde ellerinde sim kart kalmamıştı alamadım. Dedim fark eder mi, evet fark eder dediler. Ve internette arattırdığımda bir kaç kişi de bu konu hakkında önce sim kartınızı değiştirin yazmış. İlk fırsatta alacağım.

Bu arada WP8 sürümüne nasıl geri dönebiliriz ?
  • garuda kullanıcısına yanıt
    Daha önce iki tane 1020 kullanmıştım, birinin ahize sesi çok kısıktı, şimdi sıfır aldım, alırken ahize sesi ile baya tedirgindim fakat korktuğum gibi çıkmadı, kulaklarım biraz sorunlu olmasına rağmen ahize sesinden memnunum.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_82687654/tm.htm

bu konu 17 ekim 2013 tarihinde açılmış.

http://forum.donanimhaber.com/m_70730785/tm.htm

bu konu ise 24 ocak 2013 tarihinde açılmış.

allah allah, sonra ki açılan konuyu kilitleyeceklerine önceki açılan konuyu kilitlemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi if-then-else -- 16 Ocak 2015; 18:23:10 >
  • Bendeki seste kısık sayılır ama net duyuluyor bir kaç konuda görmüştüm micro sim işe yarıyor diye hem daha az ısınıyormuş dediklerine göre

Bu arada bir aksilik çıkmaz ise yarın akşam girip geliyor
  • merhaba arkadaslar lumia 1020 elime ulaştı uygun fıyatlı aldım sıze bır sorum olacaktı kutuda nokia 909 yazıyor ama imei tutuyor telefondaki ile kutudaki ve lumia 1020 kutusu sadece imei yazan yerde oyle yazıyor bu ne demek 909 ne yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbtekstil

merhaba arkadaslar lumia 1020 elime ulaştı uygun fıyatlı aldım sıze bır sorum olacaktı kutuda nokia 909 yazıyor ama imei tutuyor telefondaki ile kutudaki ve lumia 1020 kutusu sadece imei yazan yerde oyle yazıyor bu ne demek 909 ne yani

41 MP ilk Nokia 808 modelindeydi. O yüzden adı devam ettirmek için Nokia kendi içinde modele Nokia 909 dedi. Sıkıntı yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

merhaba arkadaslar lumia 1020 elime ulaştı uygun fıyatlı aldım sıze bır sorum olacaktı kutuda nokia 909 yazıyor ama imei tutuyor telefondaki ile kutudaki ve lumia 1020 kutusu sadece imei yazan yerde oyle yazıyor bu ne demek 909 ne yani

41 MP ilk Nokia 808 modelindeydi. O yüzden adı devam ettirmek için Nokia kendi içinde modele Nokia 909 dedi. Sıkıntı yok yani

çok teşekkür ederim hocam rahatlattın beni peki lumia 925 ile bunun arasında kalmıştım aklımda hala soru ısaretlerı var kamerasının harıkalıgına daha alısamadım yani 925 daha kıbarmıydı neyse kendı kendımı elestırmeyı bırakmalyım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

çok teşekkür ederim hocam rahatlattın beni peki lumia 925 ile bunun arasında kalmıştım aklımda hala soru ısaretlerı var kamerasının harıkalıgına daha alısamadım yani 925 daha kıbarmıydı neyse kendı kendımı elestırmeyı bırakmalyım

925 daha kibar tabii ki. Ama kamera öncelikli ise alınacak tek telefon 1020

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Kardeş nereden aldın kaça aldın bu aralar arıyorum 1020

• cadde19 kullanıcısına yanıt
    Nihayet ben de aldım Kliksadan beyaz 1020 1050 tl ye maloldu.İlk izlenimleri kamerası harika.Özellikle video performansı beni çok şaşırttı.
  • ben gittigidiyordan aldım 1089 tlye 100 tl bonus verdı kutusu acık sıfır faturalı aldım klıksada beyaz vardı ben sıyah ıstedıgımden ordan aldım 925 daha kıbardı cok dusundum bıraz farklı olsun dedım 1020 aldım ve bombayı soyluyoru bugun bulundugum sehırde bır telefoncuda ıkı tane nokia orjinal kamera tutucu aynı zamanda sarj etme ozellıklı kılıf buldum adam 35 tlye bıraktı aldım bır tane hemen satamamıs ınternette en uygun 150 tl ye goruyorum. ses evet bıraz daha az gelıyor ama bır zmanlar kullandıgım sırf ses sorunu yuzunden elımden cıkardıgım 8800 sıroccodan ıyı :)) kamerası ıle bıraz oynayacagım umarım dahada severım sarjı umarım bır gunu cıkarcak daha bugun sım kartımı taktım numaralarımı aktardım. son olarak 925 den vazgeceren bır dıger unsurda 2gb ram oldu bence onem arz edıyor.
  • fbtekstil F kullanıcısına yanıt
    35Tl camera grip vay be
  • arkadaşlar elimde 2 tane 1020 siyah renk var ikiside faturalı full kutulu bir tanesine ilan verdim linten bakabilirsiniz ikisinide alamk isteyen olursa bir güzellik yaparım

http://forum.donanimhaber.com/m_101557143/f_//tm.htm#101557143
  • Kamera tutucum dün elime ulaştı. Şöyle artıları var:

+Normalde ele oturması garip olan Lumia 1020'yi ele tam oturur bir DSLR'a çeviriyor.
    +Yanında bir de deri kayış geliyor, kamera tutucu olsa da olmasa da telefona takabiliyorsunuz.
    +Kamera tuşu çok başarılı. Tripod girişi tam olması gereken yerde.
    +Telefona güzel oturuyor, kendi kendine çıkması zor.
    +Cihaz ekstra 1000mAh pil veriyor.
    +Hafif, ayrıca güzel bir hissiyatı var.

Eksileri de şunlar:
    -Garip bir şarj olayı var. Ne zaman şarj oluyor, ne zaman olmuyor anlaması zor.
    -Telefona bir koruma sağlamıyor.
    -Çıkarırken kırılacakmış gibi hissediyorsunuz.
    -Bu kadar büyük bir pil bombesinin sadece 1000mAh veriyor olması tam bir hayal kırıklığı.
    -130-180 lira aralığında satılan bir eklenti için çok fazla iş yapmıyor.

Neticede çok ucuza bulmadıysanız, yahut Lumia'nızı benim gibi fotoğraf makinesi niyetine kullanmıyorsanız (telefon olarak G2 kullanıyorum artık) bu eklentinin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ben kısa bir yurtdışı tatili yapacağım için alma ihtiyacı hissettim, normalde bu eklentinin fiyatı 50 TL civarında olmalı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Kamera tutucum dün elime ulaştı. Şöyle artıları var:

+Normalde ele oturması garip olan Lumia 1020'yi ele tam oturur bir DSLR'a çeviriyor.
    +Yanında bir de deri kayış geliyor, kamera tutucu olsa da olmasa da telefona takabiliyorsunuz.

Eksileri de şunlar:
    -Bu kadar büyük bir pil bombesinin sadece 1000mAh veriyor olması tam bir hayal kırıklığı.

Neticede çok ucuza bulmadıysanız, yahut Lumia'nızı benim gibi fotoğraf makinesi niyetine kullanmıyorsanız (telefon olarak G2 kullanıyorum artık) bu eklentinin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ben kısa bir yurtdışı tatili yapacağım için alma ihtiyacı hissettim, normalde bu eklentinin fiyatı 50 TL civarında olmalı bence.

size çok katılıyorum bende sans eseri 35 tlye buldum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Kamera tutucum dün elime ulaştı. Şöyle artıları var:

Eksileri de şunlar:

Gripe şarj kablosu takılan yere yakın bir de küçük düğme var buna basık tutarak istediğiniz zaman telefon şarjını başlatıp/durdurabilirsiniz. Tek sefer basınca da Pil seviyesini 1-4 beyaz Led ışıkla gösterir.

Bence de 1020 mAh az. O kısmı ele iyi otursun diye büyük yapmış olabilirler hepsi batarya değil sanırım.
    Grip tam doluyken telefonu %40 kadar şarj ediyor.
    Ayrıca Tripod olmasa bile grip sayesinde dik veya yan şekilde masa vb. üstüne koyabiliyoruz.
    Biraz pahalı ama bence oldukça işlevsel bir ürün. Günlük kullanmasan bile seyahat ve özel günlerde (düğün dernek vb.) çok işe yarar...

• Lumia 1020 hala piyasadaki en iyi fotoğraf çeken telefon mu arkadaşlar?

Örneğin yeni nesil Samsung Galaxy Note 4 Lumia 1020'yi geçti mi sizce?
  • semioli S kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz daha sonra çıkan telefonların sensörleri küçük haliyle 1020'ye rakip olmaları zor. Tamam daha güncel bir yazılım olabilir ama yazılımda donanım olmadan anlamsız kalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    ben de merak ettim buradan baktım.İnceleme sitesi note 4 'e torpil yapmadıysa(Bana biraz kuşkulu geldi) biraz daha iyi gibi.
    http://fortheloveoftech.com/2014/10/24/samsung-galaxy-note-4-vs-nokia-lumia-1020-camera-comparison-the-gold-standard-test/#jp-carousel-4100
    Note 4 kullanmadım ama 1020'yi alt edebileceğini hiç sanmıyorum.
    Otomatik modda çekilen resimlere telefondan bakınca yarışabilir ama 1020'deki manuel ayarlar varken bir yere kadar baş edebilir. Zenon flaş farkımız da var.
    16 MP Sony'den alınma sensörü ve OIS desteği varmış fena değil diyelim.

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.