Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: T|G

quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Samsung'un koca sensörlü hat takılmış fotoğraf makinalarının kalitesini görmedim fakat kamera konusunda iddialı kompakt yapıda tüm telefonlar arasında açık ara birinci. Ayrıca iyi fotoğraflar için Camera grip almanız gerekebilir, titreme konusunda hassas.

İlgin için teşekkür ederim dostum, sırf fotoğraf özelliği için bu telefonu almaya değer mi peki birde windows 10 update alacak dimi ?

Windows 10 güncellemesinin tüm WP Lumialara verileceği duyuruldu.

Kamera konusunda rakipsiz bence. Otomatik ayarda çekip şu şu telefon L1020'den iyi çekiyor diyenlere bakmayın.

1 hafta kaldı fazla değil, 1 hafta telefonsuz idare edebilirsiniz diye düşünüyorum

Windows 10 gelmesine mi 1 hafta kaldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araya girivereyim

Siyah Camera Grip - Kamera tutucu satan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Samsung'un koca sensörlü hat takılmış fotoğraf makinalarının kalitesini görmedim fakat kamera konusunda iddialı kompakt yapıda tüm telefonlar arasında açık ara birinci. Ayrıca iyi fotoğraflar için Camera grip almanız gerekebilir, titreme konusunda hassas.

İlgin için teşekkür ederim dostum, sırf fotoğraf özelliği için bu telefonu almaya değer mi peki birde windows 10 update alacak dimi ?

Windows 10 güncellemesinin tüm WP Lumialara verileceği duyuruldu.

Kamera konusunda rakipsiz bence. Otomatik ayarda çekip şu şu telefon L1020'den iyi çekiyor diyenlere bakmayın.

1 hafta kaldı fazla değil, 1 hafta telefonsuz idare edebilirsiniz diye düşünüyorum

Windows 10 gelmesine mi 1 hafta kaldı?

Keşke öyle olsa :) Ocak 21'de Windows 10 etkinliği var. Muhtemelen Lumia için Windows 10 bu etkinlikte tanıtılır. Söylentilere göre Windows 10 beta'sı dağıtılacakmış etkinlikten sonra.

• tarzanabi T kullanıcısına yanıt
    Bulursanız renk farkına bakmayın bence şu ana kadar gördüğüm en ucuz Camera grip 138 tl idi, ki genelde 150-180 arası geziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Kafaya taktım önümüzdeki hafta Grip şiparişini vereceğim bir aksilik çıkmaz ise kesinlikle şart özellikle gece çekimleri için

Fotoğraf konusunda memnun musunuz ?

Açıkcası gayet memnunum kamerayı açıp kimin eline versem telefonu daha fotoğraf çekmeden söylüyorlar gerçekten çok iyi diye birde şöyle bir uyarım var bu telefonu alıp sakın otomatik modda kullanmayın kesinlikle manuel ayar ile çok iyi fotoğraflar çıkıyor
    138Tl neredeki iyiymiş o fiyat

• Adieu kullanıcısına yanıt
    Evet bunu görmü?tüm geçenlerde acaba site güvenilirmi pek bilgim yok bu site ile ilgili bu arada forumda sorun var yine bildirim gelmiyor
  • 1020 nin en son yazılım sürümü ne? benim de geliştirici sürüm hesabım var, fakat denim henüz gelmedi.
  • Geliştirici sürüm yüklü bende.

HAKKINDA ya girdiğimde
    İS sürümü ( OS VERSION) : 8.10.14219.341 yükü ve bu numara aslında DENIM sürümüne ait ama EKSTRALAR+BİLGi ye girdiğimde ise Lumia Cyan yüklü gözüküyor.

En son güncellememde ise DENIMe hoş geldiniz yazıyor du =)))

Bu arada beyler telefonu satacağım için kamera gripi 100tl ye isteyene satabilirim. Sahibindene koyarım bugün.
  • rehberi nasıl senkronize ediyorsunuz bunun acaba
    ve kamera ayarı paylaşan bir yer var mı bu telefonun...!
  • ScORphY kullanıcısına yanıt
    @sariertan tarafından iki sayfa geride (65. sayfada) kamera ayarları ile ilgili bir bilgi paylaşılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariertan

Geliştirici sürüm yüklü bende.

HAKKINDA ya girdiğimde
    İS sürümü ( OS VERSION) : 8.10.14219.341 yükü ve bu numara aslında DENIM sürümüne ait ama EKSTRALAR+BİLGi ye girdiğimde ise Lumia Cyan yüklü gözüküyor.

En son güncellememde ise DENIMe hoş geldiniz yazıyor du =)))

Bu arada beyler telefonu satacağım için kamera gripi 100tl ye isteyene satabilirim. Sahibindene koyarım bugün.

ist.daysanız hemen gelip elden alabilirim, 2 haftadır bu ürünü arıyorum, pm attım
  • Merhaba ben de aranıza katılmak için Kliksa'dan sipariş verdim.Ürün elime ulaşınca ilk yapmam gereken dikkat etmem gereken nelerdir?Geçmiş sayfalarda belki vardır tümüne bakamadım şu anda.İlk defa bu tür bir telefon da kullanacagımdan baya bir acemiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: opxito

Merhaba ben de aranıza katılmak için Kliksa'dan sipariş verdim.Ürün elime ulaşınca ilk yapmam gereken dikkat etmem gereken nelerdir?Geçmiş sayfalarda belki vardır tümüne bakamadım şu anda.İlk defa bu tür bir telefon da kullanacagımdan baya bir acemiyim.

Ürün elinize ulaştı mı ?
  • Dayanamadım, sıfır kamera tutucu aldım hızlıal'dan :)

İncelemelerde fiyat-performans oranının çok iyi olmadığı söyleniyor, ancak benim hem bir tripod bağlantısına, hem de fazladan bataryaya ihtiyacım olduğu için almış bulundum. Hayırlısı bakalım.
  • merhaba arkadaşlar bende siyah renk lumia 1020 baya aradım ve gittigidiyordan aldım umarım sıkıntısız şekilde elime ulaşır beyaz istemedim yoksa kliksadan alcaktım. gg de 100 tlde bonus olması cezbetti şarjlı kılıfı tavsiye ediyormusuunzuz
  • T|G kullanıcısına yanıt
    Yok beklemedeyim ben de.Henüz ulaşmadı.
  • ahize sesi ne alemde arkadaşlar? telefonda konuşurken çok kısık geliyormu karşıdan ses?
  • Bendeki çok kısık. Nokia servis kesik sim ile kullanmayın gidin micro sim kart alın o zaman düzelir dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariertan

Bendeki çok kısık. Nokia servis kesik sim ile kullanmayın gidin micro sim kart alın o zaman düzelir dedi.

hiç ilgisi olduğunu zannetmiyorum bence baştan savma bir cevap vermişler size.
    ayrıca kamera kalitesi maalesef wp8 e göre çok geride. 8.1 yaramamış bu cihaza güncelleme sonrası ahize sesi azalmış diye düşünüyorum simkart ile alakası olduğunu düşünmüyorum. bu cihaza hiç yakışmıyor o ahize sesi
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.