Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.590
Cevap
39
Favori
207.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 524
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 71
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 46
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Glorfindel1907 (798 mesaj) egemen_e (410 mesaj) Burak** (315 mesaj) ARroWCoLT (289 mesaj) alperd82 (281 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1397 mesaj) Mobil (1642 mesaj) Tablet (480 mesaj) (7 mesaj) Mini (96 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    330 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meisida

hocam fotoğraflar gerçekten çok güzel , motorsikleti nasıl yakaladınız öyle kare kare ? onu ben yapamadım anlatırsanız sevinirim :)

Onu ben "Nokia smart cam" ile Yaptım. zaten sadece onunla Yapılıyor diğerleriyle olmuyor o. Gerçekten çok eğlenceli hızlı olan nesneler "kuş, araba, bisiklet, Koşan adam, vb" olanlarda iyi sonuç çıkıyor yoksa o kadar da güzel olmuyor. Birde klavuzu bakmayı unutmayın :))

Teşekkür ederim bu arada yorumunuz için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhee -- 14 Aralık 2014; 14:34:47 >

Fotoğraflar güzel fakat sayfayı sömürmüş resmen Simage içine koyamıyormusun
    |
    |
    akhee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Nokia smart cam ben indiremedim ya acaba bölgeyi abd mi yapmam gerekiyor ? mağazada bulamıyorum onu.
    |
    |
    akhee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nokia smart cam ben indiremedim ya acaba bölgeyi abd mi yapmam gerekiyor ? mağazada bulamıyorum onu.

Ben indirmedim telefonu aldığımda kendisinde vardı zaten :/ Bide ben aldığımda Turkcell ROM'lu idi ondan da olabilir.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/nokia-smart-cam/73e1801b-916e-4db5-87ba-65fbc8dfd8fc

Uygulama Türkçe uyumlu ama bilmiyorum.

• Yüzbaşı
    899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akhee

quote:

Ben indirmedim telefonu aldığımda kendisinde vardı zaten :/ Bide ben aldığımda Turkcell ROM'lu idi ondan da olabilir.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/nokia-smart-cam/73e1801b-916e-4db5-87ba-65fbc8dfd8fc

Benimde turkcell romlu hocam ama uygulama yayından kalkmış sanırım .Benim cihazı sıfırlarsam gelme ihtimali var sanırım baktığım kadarıyla.Herneyse sağlık olsun belki yeniden yayınlarlar güncelleyip programı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    330 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akhee

quote:

Benimde turkcell romlu hocam ama uygulama yayından kalkmış sanırım .Benim cihazı sıfırlarsam gelme ihtimali var sanırım baktığım kadarıyla.Herneyse sağlık olsun belki yeniden yayınlarlar güncelleyip programı.

Inşallah öyle yaparlar. Yabana atılıcak bi uygulama değil çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhee -- 14 Aralık 2014; 17:04:12 >

• Yarbay
    19614 Mesaj

Smart cam bende de kurulu geldi sende nasıl yokki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 14 Aralık 2014; 18:22:07 >
    |
    |
    Bahsedilenler: meisida

Sıfırlasam gelir mi acaba ya ? bayağıda şey yüklü sıfırlamakta içimden gelmiyor doğrusu
    |
    |
    Bahsedilenler: tayfn1907, akhee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sıfırlasam gelir mi acaba ya ? bayağıda şey yüklü sıfırlamakta içimden gelmiyor doğrusu

Bence sıfırlama güncellemeyi bekle istersen ama çok kullanacaksan sen bilirsin tabiki. Yada yedek al sıfırla eğer gelmezse yedeği yüklersin

|
    |
    arkadaşlar hiç viber ile sesli görüşme deneyen oldu mu ? ben birkaç sefer denedim sesim hiçbir şekilde karşıya gitmiyor oysa mikrofon ayarı falan hep açık. Birde Normal telefon görüşmelerimde sesim de karşı tarafa çok az gidiyor, karşıdaki kişi sürekli sesin az geliyor diyor. telefonun mikrofonunda mı bir problem var acaba dedim bi video kaydı yaptım onda da sorunsuz bir şekilde ses geliyor. Sizde de benzer bir sorun var mı özellikle viber i merak ediyorum! internette yabancı forumlarda 1020 de mikrofon ile ilgili çok fazla şikayetin olduğunu gördüm açıkçası biraz tedirgin etti beni ! sizde var mı bu tür mikrofon sorunları ?
    |
    |

sıfırlama yapmana gerek yok, smart cam ve pro cam, lumia camera adıyla tek uygulama oldu. smart cam de orada seçenek olarak bulunuyor.

Orijinalden alıntı: wertom

quote:

sıfırlama yapmana gerek yok, smart cam ve pro cam, lumia camera adıyla tek uygulama oldu. smart cam de orada seçenek olarak bulunuyor.

tamamdır hocam akıllı sıralama özelliği smart cam oluyormuş çok teşekkür ederim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meisida -- 14 Aralık 2014; 21:00:30 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Beyler bizde glance screen yok değilmi birde bildirim ekranına normal internet açıp kapama koyamıyormuyuz veri bağlantısını?

glance ekran var hocam bizde .Telefon kapalıyken saati filan gösteren olay glance ekran.Ayarlardan açıp kapayabilirsiniz.İnterneti açıp kapamayı eğer developer sürüm kullanıyorsanız koyabilirsiniz.Geçen hafta gelen güncelleme ile mobil veri bildirim çubuğuna konulabilir oldu.

Ben resmi sürüm kullanıyorum glance derken şu olaydan bahsediyorum birde saati nasıl kırmızı yapabiliriz bunuda bilmiyorum

|
    |
    meisida kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    899 Mesaj
    quote:

Ben resmi sürüm kullanıyorum glance derken şu olaydan bahsediyorum birde saati nasıl kırmızı yapabiliriz bunuda bilmiyorum

aynen hocam glance ekran o oluyor ve bizde var.Göz atma ekranı diye geçiyor adı.Ayarlarda sonlara doğru bulabilirsiniz..Kırmızı yapmak isterseniz gece modu kısmını açmanız gerekiyor ordan rengi ayarlayabiliyorsunuz.

• Binbaşı
    1808 Mesaj
    Resmi güncellemenin ne zaman geleceği belli mi acaba?

|
    |

İkinci resimdeki ekran yok bizde hocam en azından bende dediğin kırmızı yapmayı buldum
    |
    |
    meisida kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkinci resimdeki ekran yok bizde hocam en azından bende dediğin kırmızı yapmayı buldum

hocam glance ekrana wallpaper koyma olayı mağazadan indirebileceğiniz uygulamalarla oluyor bildiğim kadarıyla.
    |
    |
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,477
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.