Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaydurugububak -- 9 Kasım 2014; 15:41:00 >
  • Güzel olmuş foto
  • O çayı nasıl içtiniz hocam

Güzel foto
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

6-7 ay önce bi abimle samsung mağazasına gitmiştim. Telefonun hemen yanında özellikleri yazıyordu.bi arkadaş geldi ( kız) telefonun nedir özellikleri diye sorduğumda bana telefonun yanındaki yazıya bakarak bile zor söyledi.bugün nokia shop a gittim 1020 incelemesi için. Ordaki kızla daha resmi olarak gelmemiş olan gdr3 muhabbeti yaptım. Kız bana suanki gdr3un neler getirdiğini tek tek saydı. Sakın ola samsung Nokia karşılaştırması olarak algılamayın,okumayın. Bi tarafta çalıştığı işle alakası olmayan, bi tarafta işi bilen var.

Keşke tüm çalışanlar nokia shop daki kız kadar bilgili olsalar.
  • Turkcell sitesinde 1.999 tl gözüküyor ama istanbul bilişim de 1.279 tl ne kadar kazıkçı bir firma turkcell
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/nokia-lumia-1020-siyah-cep-telefonu-fiyati%2C74349.html?ref=akakce&v=1.22
    http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/nokia-lumia-1020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA9189F46 -- 10 Kasım 2014; 12:37:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

hangi ayarlarda çektiniz gerçekten çok güzel yakalamışssınız. oynama yapıldı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Montblanc 149

quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

6-7 ay önce bi abimle samsung mağazasına gitmiştim. Telefonun hemen yanında özellikleri yazıyordu.bi arkadaş geldi ( kız) telefonun nedir özellikleri diye sorduğumda bana telefonun yanındaki yazıya bakarak bile zor söyledi.bugün nokia shop a gittim 1020 incelemesi için. Ordaki kızla daha resmi olarak gelmemiş olan gdr3 muhabbeti yaptım. Kız bana suanki gdr3un neler getirdiğini tek tek saydı. Sakın ola samsung Nokia karşılaştırması olarak algılamayın,okumayın. Bi tarafta çalıştığı işle alakası olmayan, bi tarafta işi bilen var.

Keşke tüm çalışanlar nokia shop daki kız kadar bilgili olsalar.

Dostum bir hatıra foto çektin mi kızla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Montblanc 149

Turkcell sitesinde 1.999 tl gözüküyor ama istanbul bilişim de 1.279 tl ne kadar kazıkçı bir firma turkcell
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/nokia-lumia-1020-siyah-cep-telefonu-fiyati%2C74349.html?ref=akakce&v=1.22
    http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/nokia-lumia-1020

Bu telefonun tavsiye edilen fiyatı 1500 lere düştü diye biliyorum, İstanbul Bilişimin paralel ithalat yolu ile sattığını düşünecek olursak normal böyle fiyat çekmesi.
    Gerçi Turkcell de yolunacak kaz arıyor kendine...

• Ereyon'da 1200 Tl hizmetlerinden de çok memnun kalmıştım, tavsiye edebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadanın fırsatını kaçırdık bakalım bir daha gelimi öyle fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

quote:

hangi ayarlarda çektiniz gerçekten çok güzel yakalamışssınız. oynama yapıldı mı ?

İso 100, 1,6 saniye pozlama. Herhangi bir oynama yok orjinal fotoğraf hocam. Makine her geçen gün hayran bırakıyor kendine ah bide tripodum olsa neler yapacağımda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buda benden gelsin oksijen diyar ORDU :)

• Telefonu 2 ay önce aldım, genel olarak memnunum. Telefonda oyun oynayan biri değilim, ama oğlum için fifa 15 yüklemiştim, geçen bir oynayayım dedim, çoğu zaman oyun ağır çekim gibi oluyor, ipad'de aynı oyun çok akıcı oynanıyor. Acaba telefonun gücü mü yetmiyor fifa oynatmaya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide kullanicilara eklermisiniz

bugun lumia1320 Yi takasa sokup 1020 aldim

1yil once 920 kullaniyodum kamerasinla baya iyi seyler else ediyodum bakalim 1020ile neler yapacagiz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya ovası...

• Sanırım alacağım bende yakın zamanda bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Sanırım alacağım bende yakın zamanda bakalım

2. el faturası ile birlikte çok temiz,kutu içeriğiyle başka bi tel alacağım için satabilirim size. 0506 453 57 90.
  • nokia lumia 1020 fotoğraf çekiminde çektiğim fotoğrafın tarih ve saatini fotonun sağ alt kısmında göstereceği bi program var mı, eklemek istiyorum öyle bi özellik?
  • quote:

tripodsuz, 3.2 pozlama, iso 100

nokia lumia 1020 fotoğraf çekiminde çektiğim fotoğrafın tarih ve saatini fotonun sağ alt kısmında göstereceği bi program var mı, eklemek istiyorum öyle bi özellik?

• quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Öyle bir sorun yaşamdım, yaşamıyorum. Bence güvenerek alabilirsiniz. Ben yeni aldığım için geldiğinden beri 8.1 ile kullanıyorum. Dediğiniz büyük ihtimalle yazılımdan Kaynaklı bir şeydir onu da 8.1 ile düzeltmişlerdir.

nokia lumia 1020 fotoğraf çekiminde çektiğim fotoğrafın tarih ve saatini fotoların sağ alt kısmında göstereceği bi program var mı, eklemek istiyorum öyle bi özellik?
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.