Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hasgesci Daha Az
1 Kayıtlı Üye
7.567
Cevap
40
Favori
202.371
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Giriş
    315 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

GDR1 Update 1 yüklü şu anda. Misal, dün gece şarja taktığımda %37 idi şarjım. Sabah 5'te çıkarmıştım, saat 1 e kadar 20 saat yarım şarjla dayanmış görünüyor. Öyle Android'deki gibi arka plandaki programları kapatmaktır, ekran parlaklığını sıfıra düşürmektir komik şeyler yapmıyorum. Her şey açık normal kullanıyorum telefonu.

Arkadaşlar, eğer pil performansınızdan memnun değilseniz ya cihazınızın yazılımını kontrol edin, ya servise gidip batarya değişimi isteyin, ya da 40 liraya satılan harici piller var onlardan alın. Harici pil güzel bir seçenek, eski S4'üm sağolsun akşamı zor çıkardığı için tatile giderken almıştım o arada Lumia'ya geçince ona kısmet oldu. Ancak S4 kadar ihtiyacım olmuyor, S4'ün bataryası 2600 mAh, Lumia 1020'nın 2000mAh olduğu halde.

Sorduğunuz ek cihazın adı Lumia 1020 Camera Grip. 1000 mAh civarı ek bir batarya, kısmi kılıf ve tripod girişi sağlıyor.

Teşekkürler en açıklayıcı aradığım cevapları sen vermişsin :). GDR1 nedir açılımı ve nasıl indiricem onu da yazarsan sevinirim? Bi de 40 liraya bahsettiğin harici pilin örnek linkini atabilir misin nasıl bi şeymiş merak ettim o mantıklı geliyor aslında.. Çok teşekkür ederim tekrardan sağol valla...

• Teğmen
    151 Mesaj

şu an speedtestle odamda 4 kademe çekiyorken yaptığım testte 6.02 mbps down / 2.14 mbps up hızı verdi.
    |
    |
    kurtar72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GDR1 Update 1, Preview for Developers uygulaması yüklenerek alınabilen bir ön sürüm. Bir kaç sayfa önce detaylı kurulumu olması lazım, gerçi zaten çok detaylı bir iş değil. Uygulamayı yüklüyorsunuz, sitesinden Live kimliğinizle giriş yapıyorsunuz sonra telefon güncellemeleri almaya başlıyor.
    Örneğin bende şu ürün var:http://www.dr.com.tr/Elektronik/Mipow-Power-Tube-2600-Android-Siyah-SPM02-BK//Telefon/Telefon-Aksesuarlari/Sarj-Cihazlari/urunno=0000000575192
    Arzu edenler Cuma gününü bekleyip 25 liraya BİM'den alabilirler :)
    |
    |
    bukalemun_baris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1780 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aet330

şu an speedtestle odamda 4 kademe çekiyorken yaptığım testte 6.02 mbps down / 2.14 mbps up hızı verdi.

Demek ki, VINN ile aynı hızda ortalama (7,2Mbps) Benimki sınırsız olduğu için çok düşük (460,8 Kbps)
    |
    |

"Hak komaz hakkı; haksızda, mutlaka alır." Alır alır da, kulları görür mü? İşte, o bilinmez.
  • Yüzbaşı
    756 Mesaj

Dün bende aldım arkadaşlar telefonu Htc One sonrası bakalım neler yaşayacağım...
    |
    |
    Bahsedilenler: F-138
    telefonumun usb kısmı bozulmuştu bayrampaşa nokia care'e götürdüm hem bozulan parçayı yapmışlar hemde ekranı ve kasayı değiştirmişler ve 10 gün içerisinde telefonumu telsim aldım teşekkürler nokia böyle bi hizmet beklemiyordum açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panpalı tüfek -- 22 Eylül 2014; 12:48:27 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: lebron790

Dün bende aldım arkadaşlar telefonu Htc One sonrası bakalım neler yaşayacağım...

hayırlı olsun güle güle kullanın
    note 2 de çok kullandığım multiwindow özelliği 1020 de var mı yani ekranı ikiye bölüp birden fazla uygulama çalıştırabilir miyim.
    Benim için önemli
    teşekkür ederim...

Orijinalden alıntı: armydc

yaklaşık bir yıldır note 2 kullanıyorum. Çok rahatım ama kamera kalitesi yüzünden 1020 almayı düşünüyorum.
    note 2 de çok kullandığım multiwindow özelliği 1020 de var mı yani ekranı ikiye bölüp birden fazla uygulama çalıştırabilir miyim.
    Benim için önemli
    teşekkür ederim...

Maalesef bu şekilde bir imkanınız yok.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: armydc

yaklaşık bir yıldır note 2 kullanıyorum. Çok rahatım ama kamera kalitesi yüzünden 1020 almayı düşünüyorum.
    Benim için önemli
    teşekkür ederim...

Maalesef bu şekilde bir imkanınız yok.

o zaman bize note 3 göründü demek
    teşekkürler
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: panpalı tüfek

quote:

Teşekkür ederim...

2. günüm ve batarya sorunu çekmeye başladım bile :)

Acaba şarjlı kılıf vs kullanan var mı beyler aranızda ya da camera grip ?

Hayırlı olsun hocam. Nerden, kaça aldınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ne kadar gitti ilk şarj
    |
    |
    lebron790 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: powerauto

quote:

Hayırlı olsun hocam. Nerden, kaça aldınız.

Sağolun hocam 20 günlük bir telefon ile benim htc one takas ettim üste 200 lira verdim aldım..

Şarj saat 7de çektim sabah şu an yüzde 7...

Çok kötü değil ama kesinlikle iyi de değil...
    |
    |
    Bahsedilenler: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: panpalı tüfek

quote:

Teşekkür ederim...

2. günüm ve batarya sorunu çekmeye başladım bile :)

Acaba şarjlı kılıf vs kullanan var mı beyler aranızda ya da camera grip ?

ALINTIDIR: GDR1 Update 1 yüklü şu anda. Misal, dün gece şarja taktığımda %37 idi şarjım. Sabah 5'te çıkarmıştım, saat 1 e kadar 20 saat yarım şarjla dayanmış görünüyor. Öyle Android'deki gibi arka plandaki programları kapatmaktır, ekran parlaklığını sıfıra düşürmektir komik şeyler yapmıyorum. Her şey açık normal kullanıyorum telefonu.

Arkadaşlar, eğer pil performansınızdan memnun değilseniz ya cihazınızın yazılımını kontrol edin, ya servise gidip batarya değişimi isteyin, ya da 40 liraya satılan harici piller var onlardan alın. Harici pil güzel bir seçenek, eski S4'üm sağolsun akşamı zor çıkardığı için tatile giderken almıştım o arada Lumia'ya geçince ona kısmet oldu. Ancak S4 kadar ihtiyacım olmuyor, S4'ün bataryası 2600 mAh, Lumia 1020'nın 2000mAh olduğu halde.

Sorduğunuz ek cihazın adı Lumia 1020 Camera Grip. 1000 mAh civarı ek bir batarya, kısmi kılıf ve tripod girişi sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukalemun_baris -- 22 Eylül 2014; 23:16:30 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    756 Mesaj
    Ben pilde ya da yazılımda bir sorun olduğunu düşünmüyorum... Anormal bir durum yok 2000 mah maksimum çıkarabileceğini çıkarıyor ama yetersiz olduğu bir gerçek yani servisle falan bir mucize gerçekleşmeyecek yine 2000 mah takılacak...

Çözüm ekstra bataryalı kılıflar ya da harici piller dediğiniz gibi fakat benim sorduğum camera grip gibi değil de direk pilli kılıf var mı acaba ?

GDR1 Update 1, Preview for Developers uygulaması yüklenerek alınabilen bir ön sürüm. Bir kaç sayfa önce detaylı kurulumu olması lazım, gerçi zaten çok detaylı bir iş değil. Uygulamayı yüklüyorsunuz, sitesinden Live kimliğinizle giriş yapıyorsunuz sonra telefon güncellemeleri almaya başlıyor.
    Örneğin bende şu ürün var:http://www.dr.com.tr/Elektronik/Mipow-Power-Tube-2600-Android-Siyah-SPM02-BK//Telefon/Telefon-Aksesuarlari/Sarj-Cihazlari/urunno=0000000575192
    Arzu edenler Cuma gününü bekleyip 25 liraya BİM'den alabilirler :)

gmail ile giriş yapsam olur mu?
    |
    |

• Yüzbaşı
    315 Mesaj
    quote:

Ben pilde ya da yazılımda bir sorun olduğunu düşünmüyorum... Anormal bir durum yok 2000 mah maksimum çıkarabileceğini çıkarıyor ama yetersiz olduğu bir gerçek yani servisle falan bir mucize gerçekleşmeyecek yine 2000 mah takılacak...

Çözüm ekstra bataryalı kılıflar ya da harici piller dediğiniz gibi fakat benim sorduğum camera grip gibi değil de direk pilli kılıf var mı acaba ?

Onda bi bilgim yok ama aşağıdaki konuşmada yazdığım arkadaşa bi sor istersen. Nicki: tarzanabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukalemun_baris -- 22 Eylül 2014; 23:25:20 >

http://www.ebay.com/itm/Mugen-Extended-3000mAh-Battery-Case-for-Nokia-Lumia-1020-Over-2X-More-Power-/351075579877?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item51bdbc37e5 adresinden pilli bir kılıf görebilirsiniz. Çok uygun fiyatlı değiller.

@bukalemun_baris, gmail hesabı kabul edilmez zira program Microsoft Developers Preview.
    |
    |
    bukalemun_baris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
üniversite
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,368
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.