Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 megapiksel olan resim aslında tam düşük kalite değil :)
    üzerinde program otomatik oyanama yapmakta ve kalitesi yüksek resim göstermekte.
    35-38 megapiksel olan ise resmin ham hali. telefonda görmeyeceğin bilgisayarda görebilirsin. zaten boyun olarak 30-40 megabayt civarında
  • Merhaba arkadaşlar cihazın fiyatı indirime girmiş HepsiBurada'da, kafamı karıştırdı hiç aklımda yokken.

Aslına WP cihaz almayacağım demiştim araştırdıktan sonra ancak kamerası aşırı şekilde cezbetti beni, zamanında da N8 kullanmıştım, iyi kameralı cihazlara karşı büyük sempatim var.

Batarya performansı nasıl, ekran süresi gibi parametreler yok WP'da ama belki başka cihazlarla karşılaştırarak veya kullanımınızı anlatarak belirtirseniz sevinirim.

Hafıza kartı desteği olmaması kötü, OTG desteği geldi mi?

8.1 resmi olarak geldi mi bu cihaza, başka güncelleme alıp almayacağı açıklandı mı, sizce alır mı? İşlemcisi yeterli mi, performans eksikliği hissediyor musunuz? WP'dan kaynaklı sıkıntılarınız var mı?

Artısı eksisiyle objektif bir karşılaştırma yapabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar, şu sıralar telefon alacağım da yorumlarınıza cidden ihtiyacım var. Kamera performansı harika ama beni üzecek başka yanları varsa maceraya atılmayalım.

Saygılarımla.
  • Fiyat çok iyi durumda ama limit yok kartta lanet olsun kaçırmazdım yoksa bunu
  • arkadaşlar garantisi hakkında hepsiburadaya soru sordum cevap bekliyorum. Resmi distribütör mü paralel ithalat mı öğrendiğimde paylaşacağım.

garantisi hakkında ilk bilgi sahibi olan cevabı paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan5069

arkadaşlar garantisi hakkında hepsiburadaya soru sordum cevap bekliyorum. Resmi distribütör mü paralel ithalat mı öğrendiğimde paylaşacağım.

garantisi hakkında ilk bilgi sahibi olan cevabı paylaşırsa sevinirim.

netsel veya dora garantili...bunlar resmi distribitörler...dün 925 almıştım bugün arkadaşa verdim aldığım fiyata...şimdi bunu sipariş ettim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Merhaba arkadaşlar cihazın fiyatı indirime girmiş HepsiBurada'da, kafamı karıştırdı hiç aklımda yokken.

Aslına WP cihaz almayacağım demiştim araştırdıktan sonra ancak kamerası aşırı şekilde cezbetti beni, zamanında da N8 kullanmıştım, iyi kameralı cihazlara karşı büyük sempatim var.

Batarya performansı nasıl, ekran süresi gibi parametreler yok WP'da ama belki başka cihazlarla karşılaştırarak veya kullanımınızı anlatarak belirtirseniz sevinirim.

Hafıza kartı desteği olmaması kötü, OTG desteği geldi mi?

8.1 resmi olarak geldi mi bu cihaza, başka güncelleme alıp almayacağı açıklandı mı, sizce alır mı? İşlemcisi yeterli mi, performans eksikliği hissediyor musunuz? WP'dan kaynaklı sıkıntılarınız var mı?

Artısı eksisiyle objektif bir karşılaştırma yapabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar, şu sıralar telefon alacağım da yorumlarınıza cidden ihtiyacım var. Kamera performansı harika ama beni üzecek başka yanları varsa maceraya atılmayalım.

Saygılarımla.

şimdi sipariş verdim ben de ...bir karşılaştırma yapamam ama uzun bi süredir inceliyorum cihazı...özellikle gelecek güncellemeleri uzun bi süre alacağı kesin...2 gb raminden dolayı özellikle bu cihaza gelecek güncelleştirmelerden bahsediliyor...performans açısından eski telefonum 720 onda bile sıkıntı yaşamadım...wp çok sitabil...kasa yapısı 920 ile aynı olmasına ve 41 mp sensöre rağmen boyutlarında iyileştirme yapılmış...bu fiyatıyla kesinlikle maceraya atılmış sayılmazsın.....kesinlikle tavsiye ederim...
  • Lepanto kullanıcısına yanıt
    cep telefonunda önceliğin kamera ise düşünmeden alman lazım.
    facebook, twitter vb. uygulamalar var. Diğerlerine göre pek geliştirmiyorlar ama sorunsuz kullanılıyor. bir tek youtube için adam akıllı uygulama yok.
    batarya olarak ios'dan daha iyi olduğu kesin 24 saat kullanabiliyorsun. bunu 2-3 güne çıkarabiliyorsun. 7-8 saate düşürebiliyorsun.
    cihaz ekran kilidinde çok az enerji harcıyor. ekranı açtınmı gücünü mağlesef gösteriyor. Çok fazla fotoğraf çekiyorsan batarya hızlı biter.
    otg desteği bulunmuyor. gelicek deniyor ama gelmeden inanmam :)
    8.1 resmi olarak geldi.

ben fazla oyun oynamadığım için performans yorumunda bulanımıyorum.
    gt2, asphalt 8 yükleyip açtım çalışıyordu :) sorunsuz oynanabiliyor.

wp'yi hiç kullanmadıysan alışmak zaman alır :)
  • Telefon çok mu kaba duruyor. Hani cepte falan. Ayrıca rehber hızı mesaj falan. nasıldır bu.
  • Bu telefonu hepsiburada'dan alacağım. Ancak araştırma yaparken iki şey kafamı kurcaladı. Birincisi fotoğraf çekme uygulaması çok yavaş gibi. Yavaşlıktan kastım yarım saniyeden daha uzun sürüyor uygulamanın açılması. Denim güncellemesinde kamera ygulaması açılışı hızlanacak deniliyor ama Lumia 1020'ye geleceği yazmıyor. İkincisi ise cihazın internet bağlantılarıda bataryası daha hızlı tükeniyor. gsmarena'daki battery test'te böyle söylüyor en azıdan. Sizce kurulu uygulamalar bataryayı çok hızlı tüketiyor mu?

Bir de renk olarak sarı mı siyah mı? Arada kaldım.
  • naim@gop kullanıcısına yanıt
    Denediğim kadarıyla rehber ve mesajlaşma uygulamaları seri açılıyor. Ama uzun süre kulllanan insanlara sormak lazım.

Telefon çok kaba duruyor mu? Evet biraz kaba duruyor. Çok kibar değil. Ben şahsen kamerası ve fiyatı için alıyorum.
  • hasgesci H kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'da kampanya var. Şuan uygun fiyata alabilirsin.
  • kardeşim L 1020 sahibi olarak söyleyeyim dediğin tüm sorunlar mevcut. ama batarya hariç hiç biri sıkıntı etmiyor bana. Telefon çok güzel.
  • Merak ederek gelenler olacaktır, onlara söylemiş olalım :)

Şu andaki indirim ile Lumia 1020 kesinlikle alınabilir bir cihaz. Ben geçen ay 1050 TL'ye bir aylık olarak aldım ve çok, çok memnunum. 1100 liranın altına sıfır garantili bulmak büyük şans.
  • Merhaba arkadaşlar

Bugün itibariyle hepsiburada dan siparişi verdim, bu fiyatı görünce benimde aklım karıştı, alıp almamakta hep bir kararsızlık yaşıyordum.

Hayırlısı bakalım.
  • alanlar hangi renk aldıklarınıda yazsınlar arkadaşlar tekrar hayırlı olsun bana bir tane sarı bırakın hepsini bitirmeyin
  • Ben şahsen lumia 1020 yi ilk sarı renkle görmüştüm, 1020 dediğin zaman aklıma gelen ilk renk sarı.

O yüzden tercihim sarı renkten yana oldu.
  • Gençler alanlar yorumlarını esirgemesin konuyu takip ediyorum, eğer memnun kalınabilecek bir ürünse şartları zorlayıp ben de almayı düşünüyorum hazır kampanya varken.
  • Stoklarda bitmiş telefon :) Alanlar kaç paraya aldılar acaba hepsiburadada?
  • Arkadaşlar lumia 1020 için ekran koruyucu film arıyorum fakat bu konuda pek bilgili değilim ve bir sürü marka var. Hangi markayı tercih etmeliyim, yardımlarınızı bekliyorum.
  • Ben Ebay'den temperli cam ekran koruyucu satın aldım. İlk ürün kargoda zarar görmüştü, ikincisini gönderdiler. Bir saat önce elime ulaştı, ancak ekranın yanlarından açıklık veriyor. Jelatine göre geçirgenliği belirgin derecede iyi, ekran koruması da göstermelik değil. Temperli camların düşen bir telefonun dış camını kırılmaktan koruduğuna 3 defa şahit oldum. Gerçekten telefonun camını kırılmaktan koruyorlar.
    Bir tane daha temperli cam ekran koruyucu sipariş ettim. Umarım sorun Lumia 1020'nin biraz bombeli ekran tasarımı değildir.
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.