Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geliştirici sürümü kullananlar telefonlarını kontrol etsin, yeni bir güncelleme geldi :)

İlginçtir, telefonum %100 şarjda güncellemeye başlayıp beş dakika sonra bitirdiğinde %70'ten tekrar şarj olmaya başladı. Acaba bataryayı yeniden kalibre mi etti, yoksa önceden böyle bir sorun olduğundan mı şarjı gitmiyordu da bu sürümle düzeltildi bilmiyorum. Şimdilik şarjım daha iyi gidiyor gibi görünmekte, bakalım nasıl olacak :)

Bu sürümün changelog'unda yeni bir şey görünmüyor, çoğunlukla hata düzeltmeleri içeren bir güncelleme bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Geliştirici sürümü kullananlar telefonlarını kontrol etsin, yeni bir güncelleme geldi :)

İlginçtir, telefonum %100 şarjda güncellemeye başlayıp beş dakika sonra bitirdiğinde %70'ten tekrar şarj olmaya başladı. Acaba bataryayı yeniden kalibre mi etti, yoksa önceden böyle bir sorun olduğundan mı şarjı gitmiyordu da bu sürümle düzeltildi bilmiyorum. Şimdilik şarjım daha iyi gidiyor gibi görünmekte, bakalım nasıl olacak :)

Bu sürümün changelog'unda yeni bir şey görünmüyor, çoğunlukla hata düzeltmeleri içeren bir güncelleme bu.

Nerden kontrol edicez, ben de yeni bi güncelleme gözükmedi? Nasıl yapıcaz ve güncelleme ne ile ilgili?
  • Arkadaşlar telefona attığım müzikleri alarm sesi yada zil sesi yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

Nihayet becerebildim. Ancak Nokia Care Suit ile yapabildim.

Şu bilgilerden yararlanıp yaptım;
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90046236&p=1&f=612

Ben de bi şey sorucaktım.. Telefona attığım müzikleri alarm sesi yada zil sesi yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukalemun_baris

Arkadaşlar telefona attığım müzikleri alarm sesi yada zil sesi yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapıcaz?

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/zil-sesi-yarat%C4%B1c%C4%B1/5a99cbd9-e82a-4892-8264-17a64f9142e5
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Arkadaşlar telefona attığım müzikleri alarm sesi yada zil sesi yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapıcaz?

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/zil-sesi-yarat%C4%B1c%C4%B1/5a99cbd9-e82a-4892-8264-17a64f9142e5

Peki Alarm sesini nasıl yapıcam? Çok sağol bu arada. Bi de bu windows phone'da her şeyi ek program kurarak mı yapacağız,telefonun kendi ayarları bu kadar eksik olur mu ya,kendi sabit ayarları yok mudur arkadaş :S ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Peki Alarm sesini nasıl yapıcam? Çok sağol bu arada. Bi de bu windows phone'da her şeyi ek program kurarak mı yapacağız,telefonun kendi ayarları bu kadar eksik olur mu ya,kendi sabit ayarları yok mudur arkadaş :S ...

Tamam hallettim fakat müziği kesiyo bu tam yapmıyo :S

• Nokia tasarımdan anlıyor arkadaş , şu telefonun çekiciliğe bakl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bukalemun_baris B kullanıcısına yanıt
    rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana sen ihtiyacına göre eksikliğini hissettiğin kısmı burdan yaz bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım öylesi daha doğru olur sanırım hem belki diğer kullanıcılardan da farklı seçenekleri öğreniriz çeşitlilik olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panpalı tüfek -- 22 Ağustos 2014; 18:34:37 >
  • Telefonunu satmak isteyen ya da 925 le takas yapmak isteyen varsa pm atsın. Tekrar 1020 almak istiyorum.
  • applemanyagi A kullanıcısına yanıt
    Aynen gel beni al diyor resmen
  • Yeni geliştirici güncellemesinden sonra ciddi bir pil performansı artışı yaşıyorum. Günü zor çıkaran Lumia'm artık o kadar oyuna, sörfe ve konuşmaya rağmen günü yarım şarjla tamamlıyor. Umarım böyle gider
  • tarzanabi T kullanıcısına yanıt
    Çok iyi haber bence umarım dahada iyileşir
  • Satılık Kamera Grip Ekstra Bataryalı Tripod Takacaklı Kılıf

http://forum.donanimhaber.com/m_96299367/tm.htm
  • Bir arkadaş bu cihaza kafayı takmış durumda. Bugün baktım, ön taraftan tıpkı 920 ye benziyor, eminim menü falanda aynıdır. Bir kaç sorum olacak.

1- Lumia 920 den ne fazlası var (Kamera hariç)
    2- 41 mp olayı doğrumu, hakikaten o kalitede fotoğraf çekiyormu
    3- Şarj durumu nasıldır bu cihazın. Az gittiği yönünde duyumlar aldım.
    4. ikinci eli kaç para eder, temiz yurtiçi garantili?

Teşekkürler.
  • Lumia 1020'ye içim gidiyor ama s4'ten sonra donanımı tatmin etmez diye ve kalın çerçevesi yüzünden tereddüt ediyorum
  • Ben s4'ten geçtim. Bunlar farklı cihazlar. Biri uygulama odaklı, biri kamera ağırlıklı cihazlar. O yüzden şu daha iyidir denemez, herkese göre değişir.

Örneğin ben s4'ün uygulama genişliğini ve geniş FHD ekranını özlemiyor muyum, özlüyorum. Ancak benim için kamera daha önemli. Bu yüzden Lumia 1020'den S4'e geri dönmeyi düşünmüyorum.

Donanım olarak elbette daha zayıf ancak emin olun işletim sistemi yeni format yemiş bir s4'ten daha akıcı çalışıyor. Kasa olayı ise biraz garip. Ağırlık kamera kısmında olduğundan ele oturtması biraz zaman alıyor. bir teşhir ürünü veya arkadaşınızdan lumia 1020 kullanma şansınız olursa denemenizde fayda var.

Bu arada pek yoğun olmayan, 1 saat konuşma ve 2 saat oyundan sonra, şarjdan çekeli 14 saat olmuş pilim %58'de. Son güncelleme ile pil ömründe ciddi bir gelişme var.
  • Arkadaşlar W-fi yok hangi programı pcye indirip 8.1i yüklüyebilirim?
  • Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak size.1 hafta önce kadar telefonumu sıfırladım doğal olarak her şey silindi o günden beri hiçbirşey yukleyemiyorum.mesela tapatalk nasıl yukleyebilirim.detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden Google playdan tuklemiştim.şimdi yukleyemiyorum.faceden resim yukleyemiyorum.Windows Phone sitesinde de detaylı bilgiye ulaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.