Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde whatsup da tıslamadan bahsetmişim. Ben yaşamadım ama 8.1 dp surum yükleyenler böyle bir sorundan şikayetçiler di

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kamerada dış sesleri kaydetmiyor cok fazla ses cıkarsa oda anlık olarak geliyor
  • Arkadaşlar Cyan güncellemesi ne zaman gelecek bu telefona? Gerçekten sinir bozucu bu kadar ağır davranmaları.
  • Pasha37 kullanıcısına yanıt
    Video ayarlarında ses bas filtresi diye Bi ayar var oraları kurcalamanı tavsiye edeceğim ama buyuk ihtimal bakmışsındır. Yada mikrafınun biraz zedelenmiş olabilir.

• 1020 kullanıcıları bu konuyu incelesin derim:

http://forum.donanimhaber.com/m_95404787/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: BordoFedai

Video ayarlarında ses bas filtresi diye Bi ayar var oraları kurcalamanı tavsiye edeceğim ama buyuk ihtimal bakmışsındır. Yada mikrafınun biraz zedelenmiş olabilir.

Telefon düşmedi etmedi kendi kednine içinde zedelendiyse bilemiyecegim garantiye yollamayı düşünüyorum. ne dersiniz ?
  • Nem toz gibi faktörlerde zedeleyebilir. Özellikle şu sıcak havalarda telefona çok ter bulaşıyor malum

• quote:

Orijinalden alıntı: BordoFedai

Nem toz gibi faktörlerde zedeleyebilir. Özellikle şu sıcak havalarda telefona çok ter bulaşıyor malum

Servisten sonuç alamam yani ?
  • Yok alırsın mikrofon değişimi pahalı bir şey değil tahminim. Hatta üşenmez ise adamlar temizleyip bile verirler belki. Ama sen o dediğim ayarları kurcala bi

• BordoFedai B kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

ilginiz için teşekkür ediyorum..

dönebilirsem orjinal 8.0 rom a döneceğim , en kötü 1 hafta daha bekleyip 8.1 orjinal romu beklerim..ondada olmaz ise zaten donanımsaldır.. telefonda herhangibir darbe veya ter-nem durumu yok..yani ya yazılımsal yada donanımsal fabrikasyon bir sorun var .
  • ARKADAŞLAR konuyu devralmak isteyen varmı devredeyim kusura bakmayın başka cihaza geçtigim için ilgilenemiyorum
  • Hangi cihaza geçtiniz??bu arada arkadaşlar.temiz garantili kutulu siyah lumia1020 mi İstanbul içi elden satıyorum ,almak isteyen varsa bana ulaşsın.isteyene foto atarım whats Up tan.ayrıca camera grip de mevcut.ve tripod...fiyat olarak 1150tl istiyorum ,temiz olmak şartı ile telefon takaslarına da açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhrylmz34 -- 2 Ağustos 2014; 21:44:38 >
  • Beyler biliyorsunuz yazılım atma konusunda bir sıkıntım var!

Becerebilenlerden bir arkadaşımız acaba teamviewer aracılığı ile bana nerede hata yaptığımı gösterebilir mi diye merak ediyorum.
    Bana pm aracılığıyle ulaşabilirsiiz.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhrylmz34

Hangi cihaza geçtiniz??bu arada arkadaşlar.temiz garantili kutulu siyah lumia1020 mi İstanbul içi elden satıyorum ,almak isteyen varsa bana ulaşsın.isteyene foto atarım whats Up tan.ayrıca camera grip de mevcut.ve tripod...fiyat olarak 1150tl istiyorum ,temiz olmak şartı ile telefon takaslarına da açığım.

s5 e geçtim samsungtan vazgeçemiyorum :)
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan..kamera açısından biraz 1020 yi arayacaksın ama olsun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhrylmz34

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan..kamera açısından biraz 1020 yi arayacaksın ama olsun:)

okadarda sorun degil kamerası gayet güzel teşekkür ederim
  • Arkadaşlar geliştirici sürümü kullananlar için GDR1 güncellemesi şu anda indirilebiliyor, hayırlı uğurlu olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Arkadaşlar geliştirici sürümü kullananlar için GDR1 güncellemesi şu anda indirilebiliyor, hayırlı uğurlu olsun :)

Özellikle canlı klasörlere yoğunlaş abi çok güzel yapmışlar...
  • Bende geliştirici sürümü yok, 8.1 ne zaman gelir acep??
  • Arkadaşlar nakit sıkıntısından 1020 cihazımı satıcam, kaç liraya gider, 10.01.2014 faturalı, full kutulu sarı renktir, bursa içi ilgilenen okursa cihazı elden deneyebilir

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.