Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim 1020, insider Pro dan bakınca 1 gb ram görünüyor, acaba herkeste aynımı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonla bu gün video cektım ama videoda ugultu var hep ses yok olursada sesı telefona cok yakın tutarsam geliyor oda kesik kesik.

Telefona şarj dayanmıyor
  • Geçen seneden beri merakım vardı bu telefona ama fiyatı uçuk olduğu için 820 almıştım. Şimdi 820yi satıp ikinci el 900-1000tl arası 1020 almak istiyorum. Sizce alınır mı? Yoksa ikinci el G2 alınması daha mı mantıklı olur?
  • Alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Walter W.

Geçen seneden beri merakım vardı bu telefona ama fiyatı uçuk olduğu için 820 almıştım. Şimdi 820yi satıp ikinci el 900-1000tl arası 1020 almak istiyorum. Sizce alınır mı? Yoksa ikinci el G2 alınması daha mı mantıklı olur?

Ben hep diyorum, eğer 1020 nin kamerasının keyfini çıkaracaksan.
    Fotoğraf çekeceksen değer.

Yoksa cihazlar arasında öyle deli fark yok yani!
    Ama bence de DEĞER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

Geçen seneden beri merakım vardı bu telefona ama fiyatı uçuk olduğu için 820 almıştım. Şimdi 820yi satıp ikinci el 900-1000tl arası 1020 almak istiyorum. Sizce alınır mı? Yoksa ikinci el G2 alınması daha mı mantıklı olur?

Ama bence de DEĞER.

Hocam şarjı nasıl acaba . 820 bende 1gunu zar zor çıkarıyor pek uğraşmadığım için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

Ama bence de DEĞER.

Hocam şarjı nasıl acaba . 820 bende 1gunu zar zor çıkarıyor pek uğraşmadığım için.

Hep derim, telefondan telefona, kurulan programlara göre pil tüketimi değişiyor.
    Bunun standardı yok yani.
    En güçlüsu galiba L720!

1020 1 günü rahat çıkarır, bende bunu biraz aşıyor..
    Ama bazısında altında da olabilir. garantisi yok bu işin.

• bukalemun_baris B kullanıcısına yanıt
    telefondaki dosya müzik resim gibi içerikleri düzenlemek için dosyalar isimli prgoramı kurabilirsiniz düzenlemeye o yardımcı olacaktır, pdf uzantılı dosyalar içinde adobe reader uygulamasını mağazadan bulup kurabilirsiniz işinizi görecektir
  • tarzanabi T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar WP8,0 ile WP8,1 arasında devrimsel bir fark var mı?
  • kesinlikle var. Daha akıcı, şarj kullanımı ve yönetimi daha iyi, en önemlisi tepeden inme menüsü mevcut. Kamera ve arayüz iyileştirmeleri, uygulamaları karta atma seçeneği (gerçi 1020'de kart desteği yok), dosya yöneticisi ve çoğu iyileştirme mevcut.

Genel olarak, win8.0-8.1 değişikliği her platform için, son yılların en büyük değişimi denilebilir.
  • 8.1 de dosya yöneticisi derken, akıllı depolamayı mı kastediyorsunuz yoksa kapasite kontrolü bölümünü mü ? Yada farklı bir dosya yöneticisi varsa nerde ?

bu arada dün akşam ilk defa 1020 & xbox ile iletişim kurup xbox üstündeki youtube eklentisinde telefonumdan seçtiğim videoları izledim. Zevkliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoretti -- 23 Temmuz 2014; 13:15:04 >
  • Mağazada Dosyalar isimli bir uygulama mevcut, Microsoft'un kendi uygulaması. Onu yükleyerek dahili bir dosya yöneticisi gibi kullanabilirsiniz.

Yakın bir güncellemeyle dosya yöneticisinin de işletim sistemine tümleştirileceği söyleniyor, hayırlısı.

Bu arada ben de beyaz Lumia 1020'mi satmayı beklemeden, siyah bir tane daha aldım :) Cuma günü tatile gidiyorum zira, fotoğraf çekmem lazım. Biliyorum ki eşimin G2'si beni kesmeyecek
  • Yalnız beyaz Lumia'm satıldı, sadece teslim etmedim. Önce siyahı elime ulaşsın da, Lumia'sız kalmıyayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarzanabi -- 23 Temmuz 2014; 17:10:53 >
  • Arkadaşlar telefona format attım şarjı düzelmeye başladı fakat pil tasarufunu acsamda kapasamda eskiden son sarjdan geçen süre yazıyordu şimdi yazmıyor neden olabilir ? Birde kamera kumlanma yapyor böyle değildi.
  • bugün itibarı ile z1'imi satıp lumia 1020 ailesine katıldım :D
  • beyler bu telefonu şarja takınca bir süre sonra sürekli uyarı verir gibi ötüyor neden yapıyor bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertandu

bugün itibarı ile z1'imi satıp lumia 1020 ailesine katıldım :D

Hayırlı uğurlu olsun kardeş güle güle kullan.

• Arkadaşlar merhaba,

Lumia 1520 Beyaz renk kutulu aksesuarlı takas düşünen var ise PM lütfen.

Teşekkürler.
  • kartal172 kullanıcısına yanıt
    1020 ile mi? Bende 1020 var 1520 istiyorum. Camera grip filan her şey var. Ankara da ikamet etmekteyim. Telefonu takas etme sebebiniz nedir?

• Birazda foto... Oynama yapılmamıştır.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.