Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikli olarak hayırlı olsun :) ben 16:9 kullanıyorum yeterli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bendede 1020 Black ile aranıza katıldm.
    Cihazda 8.1 yok ? Acaba güncelleştirme almadımı ?
    Pcden taratıyorum cıkmıyor telefon Turkceelden alınma.
    Telefon MMS Göndermiyor ve almıyor neden olabilir ayarları istedim size uygun ayar yoktur diyor.
  • Pasha37 kullanıcısına yanıt
    8.1 güncellemesini dört gözle bekliyoruz beta geliştirici sürümü yükleyenler mevcut
    MMS için ise kullandığınız hat üzerindeki ayarlar kapalı olabilir bunu operatör kanalı ile çözebilirsiniz
    Cihaz üzerinden de ayarlar>erişim noktasını kontrol etmeniz yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

8.1 güncellemesini dört gözle bekliyoruz beta geliştirici sürümü yükleyenler mevcut
    MMS için ise kullandığınız hat üzerindeki ayarlar kapalı olabilir bunu operatör kanalı ile çözebilirsiniz
    Cihaz üzerinden de ayarlar>erişim noktasını kontrol etmeniz yeterli olur.
    Turkcell internet Etkin mms ayarlarıda var kendisinden etkin. Mobil veriyi acınca mss alıyor kapaYınca glmıyor acık oluncada malum Tl gidiyor.
    MMS için mutlaka mobil veri açık olması gerekiyor. Şu anda başka şansın bulunmuyor mağlesef.
    8.1 güncellemesi için bu ay içerisinde umut ediyoruz ki gelicek. ben daha önce gelişterme sürümünü yüklemiştim ama senin yüklemene gerek yok.
    Microsoft'un nokia kısmı bir aksilik çıkarmazsa bu içinde gelir. Bazı ülkelerde bazı modellere gelmeye başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatrosgokhan -- 8 Temmuz 2014; 15:02:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosgokhan

MMS için mutlaka mobil veri açık olması gerekiyor. Şu anda başka şansın bulunmuyor mağlesef.
    8.1 güncellemesi için bu ay içerisinde umut ediyoruz ki gelicek. ben daha önce gelişterme sürümünü yüklemiştim ama senin yüklemene gerek yok.
    Microsoft'un nokia kısmı bir aksilik çıkarmazsa bu içinde gelir. Bazı ülkelerde bazı modellere gelmeye başlamış.

Başka hiç bir şans yokmu:) Symbianda bile geliyordu
  • Herkese merhabalar. Dün itibariyle ben de bir android telefondan bir Nokia Lumia 1020 (sarı ) kullanıcısı oldum. Buradaki pek çok arkadaş gibi ben de hemen telefonun özelliklerini keşfetmeye çalışıyorum. Sizlere buna dair bia kaç şey soracağım :

1 Verilerimi Aktar uygulaması ile android telefondaki kişileri aktardım ama Metin Mesajlarımı aktar-a-madım. Programın açıklamasında metin mesajlarını da aktarmanın mümkün olduğu yazıyordu.

- Android telefondaki Metin mesajlarını nasıl aktarabilirim?

2 Telefonumda microsoft hesabını sonradan kaldırmama rağmen yine de micrisoft hesabımdaki kişileri rehberde görüyorum. Bunlardan kurtulmanın bir yolu var mı ?

3 Wifi ve bluetooth özelliğini açmak ve kapatmak için ayarlar bölümüne girmeden, ana ekrana taşıyarak yapabilmenin bir yolu var mı ?

4 İnternet explorer da anasayfayı değiştirecek (ör: google.com.tr ) yapacak bir bölüm var mı ? Yoksa da anasayfa nereden değiştiriliyor?

Yanıtlar için şimdiden teşekkür ederim. Herkese güzel paylaşımların olduğu iyi forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

İlk mesaja rumuzu eklenmeyen 1020 kullanıcısı var mı?

benide ekleyebilirsiniz...
    doğru hatırlıyorsam symbianda'da gelmemesi gerekiyor. (symbian için net emin değilim)
    MMS data kullanarak işlem resimleri alabilir.
    fakat şöyle bir işlem hatırlıyorum. MMS data aktarımda ekstra ücret yansımıyor diye biliyorum.
    benim tavsiyem altarnatiflere yönelmen. 1 gb internet paketi (sınırsınız düşük hız) alıp whatsapp gibi uygulamalarla kullanman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoretti

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

İlk mesaja rumuzu eklenmeyen 1020 kullanıcısı var mı?

benide ekleyebilirsiniz...

@F-138
  • Lumia 1020 gece izmir çekimi

1.Orjinal boyut
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

2.Kırpık versiyon :D
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • Arkadaşlar benim sarjım hiç dayanmıyor %100ken 2 saat boş bıraktım sarj 87ye düşüyr pil tasarufu acık 2gde hiç bir arka planda calışan uygulama yok suan 7 saat olddu xbox vs herşey kapalı uygulamada yüklemedim.
    Acaba 8.1 güncellemesinde düzelirmi?
    Yada Taşınabilir şarj cihazı öneriside alabilirim.
    bence telefonu fabrika ayarlarına çekebilirsen iyi olur. Hiç bir program kurulu değilken o kadar şarj yememesi lazım.
  • ütopist Ü kullanıcısına yanıt
    1-2 hiç denemediğim için bilmiyorum mağlesef;

3 8.1 sürümü ile bildirim paneline 4 kısa yol ekleniyor burdan açıp kapatılıbiliyor. Fakat wifi kısa yolunu koymuşlar açabiliyorsun kapatmak için yine bastığında ayarlar bölümünde wifi bölümüne aktarıyor kapatıp çıkıyorsun. Mobil veri açıp kapatmak içi kısa yol yok. tekrar ayarlara girmen gerekiyor. diğerleri için mevcut.
    wp 8 kullanıyorsan kısa yol programları var ama gerek yok yakın zamanda güncelleme alıcağı için bence beklemen daha iyi olur.

4 ie için anasayfa bulunmuyor. zaten açtığında sıfır ekran gelip arama yapıyorsun. ayarlar-ileri düzey ayarlardan arama web sitesini (google, yandex vb.) değiştirebilirsin. Onun dışında açılış sayfam şu olsun diye ayar bulunmuyor.
  • albatrosgokhan A kullanıcısına yanıt
    Günaydın. Yanıtlar için teşekkür ederim. Dilerim microsoft, bu işletim sisteminin kişiselleştirmelerini biraz daha artırır. 1. ve 2. sorulara hala çözüm aramaktayım. İyi forumlar.
  • http://turkish.alibaba.com/product-gs/nillkin-hard-cover-mobile-phone-housing-for-nokia-lumia-1020-1379999898.html

nillkin arka kapak kullanan var mı acep
    neden Nokia orijinal aksesuar çıkartmaz ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosgokhan

bence telefonu fabrika ayarlarına çekebilirsen iyi olur. Hiç bir program kurulu değilken o kadar şarj yememesi lazım.

Hocam telefonu yeni aldım sıfır zaten telefonda uygulama yok bu gün hattımı cıkardım tasaruf modu acık bıraktım sabah 8 den akşam 8e kadar süre zarfında ne dokunuldu ne birşey şarj %64 resmen rezillik garantiye yollamam çözüm olabilirmi arkadaşlar ?

Hat takılı değil.
    Telefonun ekranı bile acılmadı bütün herşey oflıne.
    Sürekli msj attıgım ve ekranın neredeyse kapanmadıgı telefonumun sarjı daha % 60a yeni düştü.
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem 46 tl ye aldım içinde şeffaf ekran koruyucuda çıktı ama kılıfın ekran üzerine gelen kısmı mıknatıslama olan bölge 2 ay sonra parçalandı kenarlardan açıldı içindeki plastik ortaya çıktı verdigim paraya yanıyorum 505 yapıştırıcı ile deriyi birbirine tutturdum öyle kullanıyorum şuan ilk ve son nillkin kılıfım oldu bu artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iyi akşamlar

Bugün Lumia 1020 sahibi oldum herşey iyi fakat ahize sesi çok az ve derinden geliyor kronik bir sorun mudur yoksa çözümü var mı bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum
  • MahmutSefa M kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla neredeyse bütün Lumia 1020'lerde bulunuyor bu sorun. Fabrika ayarlarına dönülünce bir süre düzelip sonra tekrar ahize sesinin düştüğünden bahsediliyor.

Eskiden ne güzel kodlar vardı bunlar için, artık yazılım güncellemesiyle giderilebilmesini umuyoruz
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.