Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef bunu da kabul etmedi , daha önce 50TL kuponundan faydalanmıştım bu olmadı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

Orijinalden alıntı: OlvidaMe

quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

Mağazada "Hediye kuponu" uygulaması var. Nokia LLC tarafından yayınlanmış. Uygulamayı yükledim,denilenleri yaptım ve cüzdandaki Microsoft hesabıma 75 ₺ tanımlandı.
    Bu fırsatı kaçırmayın bence.

Uygulamayi yukledim fakat tiklayinca acilmiyor. Neden olabilir acaba ?

WPH'de şöyle bir yorum var ;

Evet arkadaşlar bölgeniz Türkiye olsun. Mağazadan Hediye Kuponu diye arattırıp uygulamayı indirin. Bu sefer farklı bir hesapa oturum açın uygulamada ve yeni kupon kodu verilecek size. Kodu kopyala ve kullana tıkladıktan sonra yazdığınız hesabı değilde telefonun hesabını kullanarak oturum açın kupon kodunu yapıştırın ve işlem tamam.
    Her telefona olmuyo önceden kampanya alan telefonlara tekrar işlemidir.

Magazadan cikis yapip farkli mailmi yazayim yani ? Devamini anladim da farkli hesabi magazaya mi girecegiz onu bilemedim. Ayrica ilgin icin tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

Mağazada "Hediye kuponu" uygulaması var. Nokia LLC tarafından yayınlanmış. Uygulamayı yükledim,denilenleri yaptım ve cüzdandaki Microsoft hesabıma 75 ₺ tanımlandı.
    Bu fırsatı kaçırmayın bence.

Uygulamayi yukledim fakat tiklayinca acilmiyor. Neden olabilir acaba ?

WPH'de şöyle bir yorum var ;

Evet arkadaşlar bölgeniz Türkiye olsun. Mağazadan Hediye Kuponu diye arattırıp uygulamayı indirin. Bu sefer farklı bir hesapa oturum açın uygulamada ve yeni kupon kodu verilecek size. Kodu kopyala ve kullana tıkladıktan sonra yazdığınız hesabı değilde telefonun hesabını kullanarak oturum açın kupon kodunu yapıştırın ve işlem tamam.
    Her telefona olmuyo önceden kampanya alan telefonlara tekrar işlemidir.

Magazadan cikis yapip farkli mailmi yazayim yani ? Devamini anladim da farkli hesabi magazaya mi girecegiz onu bilemedim. Ayrica ilgin icin tesekkur ederim.

Rica ederim hocam.

Bende WPH'de gördüm. Ayrıntılı link :http://windowsphonehaber.com/forum/konu-Tekrar-75-TL-lik-hediye-ceki-almak-icin-saldirin.html

• Farklı Bir Hesap Konusunu Beceremedim Sanırım. Ayarlarda E-Posta+Hesaplar da Msn Adresimi Microsoft Hesabı Olarak Girmiştim Birde Google a Gmail Var Yeni Bir Tane Açtım Outlook Olarak Ekledim Fakat Microsoft Hesabı Ne Silinebiliyor Ne DEğiştirilebiliyor. Ne Yapmam Lazım ? Ayrıca Hediye Kuponu Uygulamasını Anaekrana Atınca Programın İsmi Yerine Dosya Dizin Adresi Görünüyor. @C:\Data\Program Fln Yazıyor...
  • Arkadaşlar bu telefonu alma düşüncesindeyi ama whatsapp viber gibi basit uygulamalarda dahi hızlı değil, yavaşlama var diyenlere rastladım ve böylesine iyi namı olan bir telefonun böyle bir şeyi nasıl yapabileceği kafama takıldı.

Sizler böyle şey yaşadınız mı? Whatsapp, viber gibi basit uygulamalar hızlı değil mi?
  • quote:

Farklı Bir Hesap Konusunu Beceremedim Sanırım. Ayarlarda E-Posta+Hesaplar da Msn Adresimi Microsoft Hesabı Olarak Girmiştim Birde Google a Gmail Var Yeni Bir Tane Açtım Outlook Olarak Ekledim Fakat Microsoft Hesabı Ne Silinebiliyor Ne DEğiştirilebiliyor. Ne Yapmam Lazım ? Ayrıca Hediye Kuponu Uygulamasını Anaekrana Atınca Programın İsmi Yerine Dosya Dizin Adresi Görünüyor. @C:\Data\Program Fln Yazıyor...

Hocam WindowsPhoneHaber sitesinin forumuna bakarsanız kodu kullanmış, tecrübeli arkadaşların yorumları mevcut. Bende oradan alıntıladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

Arkadaşlar bu telefonu alma düşüncesindeyi ama whatsapp viber gibi basit uygulamalarda dahi hızlı değil, yavaşlama var diyenlere rastladım ve böylesine iyi namı olan bir telefonun böyle bir şeyi nasıl yapabileceği kafama takıldı.

Sizler böyle şey yaşadınız mı? Whatsapp, viber gibi basit uygulamalar hızlı değil mi?

Şimdiye dek hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım hız adınada en ufak sorun yaşamadım şehir efsanelerine aldanma kullananlara sor
  • Doğru hocam

Kanmamak lazım...
  • Arkadaşlar L1020'nin kamerasında M, A, S gibi kullanıcı ayar modları var mı?
  • 1020 üzerinde diyanetin namaz vakti uygulamasında pusula kıbleyi bulunduğum şehirlerde yanlış gösteriyor,uygulamayı deneyen oldu mu benim 1020'mi sorunlu diye ? Oldu

• Arkadaşlar Lumia 1020 almak için lumia 1320 telefonumu sattım. Sorum şu daha önce 75 liralık çeki kullandım. Yeni tel alınca tekrar nasıl alabilirim çeki ?

• Dostlar sanıyorum yarın akşam beni de listeye ekleyeceksiniz,umarım hata yapmıyorumdur ve hayırlısı olur.
    Note 2 +200tl karşılığında 2 aylık turkcell garantili beyaz Lumia 1020 ile aranızda olacağım inşallah...
  • Vay arkadaş. Bizi 50 tl ile geçiştirdiler şimdi 75 tl dağıtıyorlar hainler :D Alabilen arkadaşlar güle güle kullansın. Ben daha 50 tl yi bitiremedim :)
  • Öcelikle meraba arkadaşlar, kullanıcılar klübü olarak bi kaç soru sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

aklımda L1020 var fakat sarj olayı ve eski nesil snapd. işlemci, ekran kücüklüğü vs., ama beni kamerası cezbediyo, elimde 1600 küsür kadar para var.

sizce L930 beklmeye değermi yoksa L1020 almak mantıklımı?? şimdilik beklerken işimi görücek kadar temiz ikinci el 1 aylık 700 tl ye Lumia 1320 buldum

asıl sormak istediğim şu 700tlye L1320 alıp kalan 900 tl yi bi köşeye koyup L930 beklimmi yoksa L1020 alıp bu dertten kurtilimmi??
  • flexii_87 kullanıcısına yanıt
    4,5" bence ideal ekran büyüklüğü 5" ve üzeri taşımada kullanmada sıkıntılı
    Ekran büyüklüğü yeterli
    İşlemci wp8 için gayet akıcı çalışıyor
    Bellek yeterli zaten
    930 yeni nesil işlemci ile belki biraz daha performansa yönelik ama 1020'de her açıdan sorunsuz.

++++++++++++

erişim noktası-şebeke-cinemagraph-mix radio-dokun-klasörler-nokia care-yandex arama-onedrive için güncelleme gelmiş (insta place pro-asphalt 8)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 4 Mayıs 2014; 11:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

4,5" bence ideal ekran büyüklüğü 5" ve üzeri taşımada kullanmada sıkıntılı
    Ekran büyüklüğü yeterli
    İşlemci wp8 için gayet akıcı çalışıyor
    Bellek yeterli zaten
    930 yeni nesil işlemci ile belki biraz daha performansa yönelik ama 1020'de her açıdan sorunsuz.

++++++++++++

erişim noktası-şebeke-cinemagraph-mix radio-dokun-klasörler-nokia care-yandex arama-onedrive için güncelleme gelmiş (insta place pro-asphalt 8)

Dikkatimi çekti de, bu yazdığın programlardan bir tanesini dahi kullanmıyorum :)

• Sevgili dostlar;Dün akşam itibari ile yaklaşık 2 senedir kullanmak da olduğum yurtdışı 16gb Samsung Galaxy NOTE 2 cihazımı,Türkcell garantili ve Ocak 2014 tarihinde satın alınmış (fatura fiyatı 1.900tl) Nokia Lumia 1020 ile Note 2 + 200tl karşılığında takas etmiş bulunmaktayım.

Netice itibariyle şimdilik şahsım adına hayırlı olsun diyor,zaman içerisindeki deneyimlerim doğrultusunda ise almayı düşünen arkadaşlarımıı da bilgilendireceğimi belirtmek istiyorum.

Merak ettiğim 2 husus var,muhakkak yanıtlanmış olabilir fakat,gerek diğer arkadaşlarımızın sıkılmaması gerekse konunun kendini tekrar eder haleaçısından,dileyen arkadaşlar sorularıma özel mesaj ile de cevap verebilirler.

1. Cihaz da Turkcell rom'u kurulu ve bunu nasıl kaldırabilirim?
    2. Cihazın garanti belgesi yok fakat,cihazın faturası ve alışveriş slibi mevcut bu garanti adına problem teşkil eder mi,eğer ederse cihazın alındığı yeri arayarak garanti belgesini email yolu (garanti belgesi scan edilerek) ile tarafıma göndertebilir miyim?

Şimdiden teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoDuR -- 4 Mayıs 2014; 15:40:51 >

• Lumia cihazlara rom yükleme:
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90046236&p=1#90046236
    Garantiyi serviste imei no ile sorgulayabilirler,fatura yeterli ama bazen resmi garanti belgesini isteyebiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 5 Mayıs 2014; 8:44:15 >
  • Dostlar;Şöyle bir problem sözkonusu,cihazın arkasında kameranın siyah kısmında ve kameranın yarım parmak altında kapağınüstünde leke/kir gibi minicik gözlerin bile zor seçebileceği birşey oluşmuş.

Siliyorum fakat çıkmıyor ve sırf bunun için garantiye gönderirsem kapağı ve kameranın siyah kısmını değiştirirler mi?Veya ben nasıl yaptırabilirim?
  • Arkadaşlar merakımı mazur görün fakat;
    11.1.2014 tarihinde turkcell'den alınmış Lumia 1020(cihaz çok temiz bayandan az kullanılmış araba gibi ) cihazımı 2. el olarak maksimum kaç liraya satmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.