Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bosmesguliyet

Bende bu yaz alacağım 1020'yi inşallah. Ama renk konusunda karar veremedim. Siyah istemiyorum,önceki telefonumda koyu renk olduğu için. Sizce sarı mı beyaz mı daha güzel duruyor? :) fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum,teşekkürler.

Bence de sarı, elimde beyaz var ama mümkün olsa sarı ile takas yapmak isterdim
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    duruşu çok güzel gerçekten insanın canı çekiyor
  • Daha önce de yazdım kaynadı mı? ne
    bazen geri tuşu,bazen menü tuşu ledi zayıf;hatta yanmama yoluna gidiyor
    ekran kilidini kapatıp açınca normale dönüyor
    şimdi servislik durum var mı?
    servisin telefonu hırpalama ihtimali de var.
    Bunu yaşayan,karşılaşan varıma cep...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 12 Nisan 2014; 21:01:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosmesguliyet

Bende bu yaz alacağım 1020'yi inşallah. Ama renk konusunda karar veremedim. Siyah istemiyorum,önceki telefonumda koyu renk olduğu için. Sizce sarı mı beyaz mı daha güzel duruyor? :) fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum,teşekkürler.

bende beyaz var tavsiye ederim çok asil klas duruyor... :)
  • Merhaba arkadaşlar telefonu 1 haftadır kullanıyorum. Şarjı sadece 1 gün dayanıyor. Oyun falan pek oynamıyorum sosyal ağlara giriyorum sadece. Nedeni ne olabilir? hiç pil tasarrufunu açmadım açmam gerekir mi? Bir de telefonda ilk bir kaç gün camera da nokia pro camera yazıyodu şimdi sedece nokia camera yazıyo neden oldu anlamadım. Pro camerayken flaşı açtığımız yerde yalnızca odak ışığı diye bir özellik vardı o değişmiş çıkmıyor artık. Nasıl düzeltebilirim? teknoloji özürlüyümdür hiç anlamıyorum yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

quote:

Orijinalden alıntı: garuda

aslına bayağı uğraştım telefonu pcye tanıtmak için kolayda olmadı benim için;

aşağıdaki linkden nokia software update indir pc ye kur
    http://www.mediafire.com/download/f18ygtuctrjdgi4/Nokia_Software_Updater_For_Retail_3.0.8.zip

daha sonra aşağıdaki nokia recovery tool indir ve kur
    http://download.fds-ncom.nokia.com/supportFiles/phones/files/recovery/NokiaSoftwareRecoveryToolInstaller.exe

daha sonra microsoft zune indir ve kur
    http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=27163

win8 kullanıyorsan Masaüstü için Windows Phone uygulaması bunuda indir ve kur
    http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=265472

bunları yükleyince pcye tüm driverler kurulmuş olacak sonrasında nsu yada recovery tool telefonu görecek, ben nsu ile güncellemek istedim telefonu bağladım nsu çalıştırdım güncelleme var dedi indirdim 1.43gb daha sonrasında kurulum yapmadı hata verdi. Nsu yu kapatıp nokia recovery toolu açtım orada yine güncelleme var dedi bende güncelle dedim zaten daha öncesinde nsu ile romu indirmiştim 1.43gb lık o romu hemen gördü ve yüklemeye geçti sorunsuzca 10dk civarında romu kurdu yeni son güncel rom kurulmuş oluyor turkcell romunda gereksiz programlar vardı bu romda yok

umarım yardımcı olabilmişimdir. benim telefonda 24.01.2014 fatura tarihli benimkide 1800 küsür fatura tutarı var

Sizede hayırlı olsun yeni telefonunuz,

Ben Nokia Care Suit ile yeni room yüklemek istedim ama laptop'a programı kuramadım bir türlü Nokia Recovery Tool kuruldu çalıştırdım hatta rom'u indirmeye başladı ama ben gene telefonun üstündeki Turkcell Rom'unu indirmeye başladı diye iptal edip çıktım daha sonra Navifirmden siyah 1020 için global rom'u indirdim(1.4 Gb kadar) masa üstüne Rm-875 diye bir klasör oluşturup attım şimdi tekrar Nokia Recovery Tool'u çalıştırsam direkt bu rom'u görüp yüklemeyi yaparmı yoksa gene kendisi indirip tekrar Turkcell romunumu yükler?..(Şu an bulunduğum yerde Xp kurulu bir bilgisayar var o yüzden NokiaRecoveryTool kurulmuyor bu bilgisayara anca sabah kendi laptopumda deneyebilirim o yüzden size sorma gereği hissettim)Teşekkürler.

Merhaba. Ben telefonumdaki Turkcell romun yerine farklı bir rom kurmak için yukarıdaki adımları izledim. herşey sorunsuz gitti ve nokia recovery tool ile orada gösterilen rom u kurdum fakat telefonu açarken yine turkcell ibaresi geliyor. Acaba turkcell rom yerine farklı bir rom kuramadım mı. 1.43 gblık bir rom kurdu ama bilmiyorum. bir yerde yanlış mı yaptım acaba. yardımcı olursanız sevinirim.

• arkadaşlar bugün yayınlanan wp 8.1 geliştirici ön izleme sürümünü yükleyen var mı aranızda, ben telefon garanti dışı kalıcak diye cesaret edemedim yüklemeyi ve merak ediyorum açıkcası yenilikleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: panpalı tüfek

arkadaşlar bugün yayınlanan wp 8.1 geliştirici ön izleme sürümünü yükleyen var mı aranızda, ben telefon garanti dışı kalıcak diye cesaret edemedim yüklemeyi ve merak ediyorum açıkcası yenilikleri

Ben yükledim sadece cortana yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

arkadaşlar bugün yayınlanan wp 8.1 geliştirici ön izleme sürümünü yükleyen var mı aranızda, ben telefon garanti dışı kalıcak diye cesaret edemedim yüklemeyi ve merak ediyorum açıkcası yenilikleri

hayırlı olsun ilk izlenimler nasıl peki beklediğimiz gibi mi ve güncelleme sonrasında telefon içeriğindeki resim video vs. gibi şeyler silindi mi onları ekstradan yedeklemeye gerek var mı

• Bende yükledim.İlk izlenimler Microsoft istese gerçekten başarıyormuş demek oldu telefona bir sürü özellik eklendi onları sayamam ama ana konudan bakabilirsin. Şunu da belirteyim güncelleme önce ve sonrası dağlar kadar şarjı etkiledi gerçekten çok seri azalıyor . Ayrıca telefon içerisinden günceller isen hiç veri kaybın olmuyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

hayırlı olsun ilk izlenimler nasıl peki beklediğimiz gibi mi ve güncelleme sonrasında telefon içeriğindeki resim video vs. gibi şeyler silindi mi onları ekstradan yedeklemeye gerek var mı

Güncelleme güzel. Hiç bir şey yedeklemedim hepsi duruyor.

• verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim şeytana uyup bende güncelliycem sanırım bu gidişle garantiyi hiçe sayıp
  • quote:

verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim şeytana uyup bende güncelliycem sanırım bu gidişle garantiyi hiçe sayıp

Hocam cihazı developer yapmak garantiyi etkilemiyor eğer istersen sonradan cihazı fabrika ayarlarına döndürebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

Bende yükledim.İlk izlenimler Microsoft istese gerçekten başarıyormuş demek oldu telefona bir sürü özellik eklendi onları sayamam ama ana konudan bakabilirsin. Şunu da belirteyim güncelleme önce ve sonrası dağlar kadar şarjı etkiledi gerçekten çok seri azalıyor . Ayrıca telefon içerisinden günceller isen hiç veri kaybın olmuyor

tam anlamadım şarjı daha çabuk mu bitiyor eskiye oranla
  • quote:

quote:

verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim şeytana uyup bende güncelliycem sanırım bu gidişle garantiyi hiçe sayıp

Hocam cihazı developer yapmak garantiyi etkilemiyor eğer istersen sonradan cihazı fabrika ayarlarına döndürebilirsin.

birkaç yerde oluşabilcek sorunlar telefonu garanti kapsamı dışında bırakabilir tarzında yazılar görmüştüm o yüzden o şekilde olduğunu düşünüyordum, bunu öğrenmem güzel oldu teşekkürler tekrardan

• Evet hocam ciddi bir fark söz konusu . WP 8.0 hardcore kullanım ile 8.1 hardcore kullanım arasında saatde %15 - 20 lik bir fark var Ama kararlı 8.1 güncellemesinde bu sorunun çözüleceğine inanıyorum
  • Vegola V kullanıcısına yanıt
    kötü olmuş bu ama umarım düzeltilir zaten şarj konusunda pek iyi değil telefon okuduğum yorumlara göre
  • quote:

Evet hocam ciddi bir fark söz konusu . WP 8.0 hardcore kullanım ile 8.1 hardcore kullanım arasında saatde %15 - 20 lik bir fark var Ama kararlı 8.1 güncellemesinde bu sorunun çözüleceğine inanıyorum

Bunun nedeni arka planda çalışan uygulamalar tekrar açılmış. Pil tasarrufundan onları ayarlayabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba,

Lumia 1020 XtremeGuard Gövde koruma
    satıyorum. Fiyat önlü arkalı 9TL dir.

Almak isteyenlere duyrulur.

http://forum.donanimhaber.com/m_90078451/f_//tm.htm#90078451

İyi forumlar.

• hüüüloooğğğğ
    8.1 yüklemediniz mi ne bu sessizlik

aranızda maratohbet bets10 oynayan yok mu internet tarayıcısından girip oynasanız değişmiş mi? artık kullanılıyorsa tekrar 1020 ye geçeyim
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.