Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluebest

Tamam da bir de üstteki ile oynayın demişsiniz ama neyin en üstü, kime göre neye göre en üstü orasını anlayamadım

Işık ayarı olan WB yazıyor o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar az önce ekopasaj isimli siteden Nokia purity wh-920 Monster kulaklık sipaişi verdim. Fiyat 139 lira ürün de genpa çıkışlı ama genpanın kendi sitesinde aynı ürünün fiyatı 249 lira. Nasıl iş anlamadım ama bekleyip göreceğiz bakalım. Hoş hepsiburada sitesinde şu anda büyük kampanya var 80 lira ama sadece pembe renk kalmış:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar az önce ekopasaj isimli siteden Nokia purity wh-920 Monster kulaklık sipaişi verdim. Fiyat 139 lira ürün de genpa çıkışlı ama genpanın kendi sitesinde aynı ürünün fiyatı 249 lira. Nasıl iş anlamadım ama bekleyip göreceğiz bakalım. Hoş hepsiburada sitesinde şu anda büyük kampanya var 80 lira ama sadece pembe renk kalmış:)

920 değil de 930u o fiyata düşürürlerse, almayı düşünebilirim...
  • Birkaç foto 9mp e indirgenmiştir. Yakında burgazada fotoğraflarıda gelecek bekleyin

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• Fotoğrafların netliği güzel de sahne seçimlerin biraz kötü. Çiçek, kütük ve kedi

Yani yanlış anlama İstanbul gibi yerde boğaz manzarası, tarihi binalar falan varken..

Güneşli bir havada boğaz manzarası çok hoş olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluebest -- 28 Mart 2014; 12:52:55 >
  • yeni fotolar...

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

Fotoğrafların netliği güzel de sahne seçimlerin biraz kötü. Çiçek, kütük ve kedi

Yani yanlış anlama İstanbul gibi yerde boğaz manzarası, tarihi binalar falan varken..

Güneşli bir havada boğaz manzarası çok hoş olurdu

Fırsatlar dahilinde olan fotolar bunları daha çok sensör kabiliyeti sergilemek adına paylaşıyorum sanatsal fotolara daha geçmedim onlar yakın zamanda gelecek

• Ben de havaların ısınması ile bol bol gezip fotoğraflar çekeceğim inşallah coşturacağız buraları

@SERKAN BEY, güzel fotoğraflar elinize sağlık, özellikle ilk iki fotoğrafı çok beğendim.
  • Arkadaşlar bu telefonu alıpda pişman olan, keşke almasaymışım diyen oldu mu acaba ? Sony xperia z1 compact ile 1020 arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim ?

Nokianın kamerası ve navigasyonu çok iyi. z1cnin ise kamerası hariç diğer donanımları çok iyi. Bataryası 2-3 gün gidiyormuş. Keşke lumia 1020nin kamerası xperia z1c de olsaydı..
  • Merhabalar,

1020 ile otomatik modda çekimlerden ne derece memnunsunuz arkadaşlar? Fotoğraf ayarlarından anlamayan birisi için otomatik mod diğer üst düzey akıllı telefonlara göre aman aman fark yaratır mı?

Diğer türlü ayarları yapıldığında zaten yanına yaklaşabilen telefon yoktur sanırım :)

Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar sizden odak aralığını gösteren bi fotoğraf çekmenizi rica edicem. Bunu çok merak ediyorum, etrafımda 1020'si olan birisi olmadığı için deneme fırsatı bulamadım bunu benim için yapabilecek birisi var mı? Nasıl yapılacağını anlatayım bilmeyen arkadaşlar için. Belirli mesafelerdeki nesneleri odaklayın. Mesela 5 metre ötedeki ağacı netleyerek fotoğraf almaya çalışın sonra 10 metre ötedeki vs.
  • @svideoz
    1020 ile kompak makine almaya gerek yok.
    1520yi test ettiniz mi?
    Onu almayi dusunuyorum,
    Hem kompak makine
    Hem tablet
    Hem telefon
    Hem de navigasyon cihazini birarada sunuyor.
    Ucretsiz here drive+, ve dunya haritalarini sunmasi ayriyetten office i bedava vermesi fena halde aklimi celiyor.
    Ustelik bimeksin kampanyasiyla ikibinin altini gordu ilk kez.

• Başka arkadaşa sormuşsunuz ancak ben kısa deneyimimi paylaşayım. L1520 yi 2-3 gün kullandım. O dönem 1020 ile kıyaslama şansı yakaladım. L1520 G2 Note3 gibi cihazların rakibi kamera konusunda. L1020 nin eşsiz kalitesine yaklaşamıyor bile. Çekilen resimlere dev ekran bir televizyondan bakıldığında fark herşeyiyle belli oluyor. L1520 piyasada ki diğer cihazlar gibi anı kurtaran bir kameraya sahip. 1020 anı ölümsüzleştirir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • new-desing N kullanıcısına yanıt
    Baktigimda fiyatinin 1520 ile ayni oldugunu goruyorum. Ayni fiyata daha buyuk ekran, gelismis islemci ve yine de stqndartin ustunde kamera almak bana cok daha mantikli gorunuyor.

• 2 cihazdan birini seçmek zorunda kalsam bende 1520 yi tercih ederdim. Kamera hariç daha üstün bir cihaz. Kamera çok önemli ise piyasa da 1020 ye yaklaşabilen bir cihaz bile yok. (808 hariç)
  • Egemen, thunderbolt, badtrip tanidiklardan sizleri gördüm 5aydir cevirimdisiydim, malum askerlik, atarsa 21 :) neysr nassiniz iyisinizdir insallah. Az kaldi dönucem o güzel fotolarla, 40kiside telefon var pek kaliteli fotolar göremedim neyse asil dicem sey

askere giderken L920 guzel bi paraya pesin sattim kenara koydum, dönunce ne alicam konusunda kararsizliklar var, Lumia 1520 vardi ama cok buyuk, lumia icon dikkatimi cekti ama verizon icinmis, L930 söylentileri var vs..

L1020 de var aklimda ama pil olayindan dolayi eledim ama yine kameranin cazibesi yine kafa karistiriyo neyse

takip etmeye etmeye neler olmus neler, bitince okuncak cok sey var

herkese selametle ;)

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    çok güzel fotoğraflar gerçekten bir telefon için fazlasıyla iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

@svideoz
    1020 ile kompak makine almaya gerek yok.
    1520yi test ettiniz mi?
    Onu almayi dusunuyorum,
    Hem kompak makine
    Hem tablet
    Hem telefon
    Hem de navigasyon cihazini birarada sunuyor.
    Ucretsiz here drive+, ve dunya haritalarini sunmasi ayriyetten office i bedava vermesi fena halde aklimi celiyor.
    Ustelik bimeksin kampanyasiyla ikibinin altini gordu ilk kez.

1520 ile 1020 arasında kamera konusunda ciddi fark var ama ekran boyutu ve kalitesi artı donanım gücü olarak elbette 1520 daha iyi tabi boyutu senin için sıkıntı değilse
  • Yeni iphoneu bekleyeceğim. Fiyatı 2500-3000 arası olacaktır ama cidden parasını hakederse 3 yıla bölüp operatör taksitli alabilirim. İphone 4 kullanıyorum 3 yıldır, beni hiç üzmedi şimdiye kadar. Sadece kısıtlamalar beni biraz zorluyor. Herşeyi satın almaya çalıştırıyor. Ama ipad alacağıma, 2 cihazı tek cihazda birleştirirm olur biter.

Olmazsa, 1520 ve retina ekranlı ipad mini düşünüyorum. Bir apple cihazı zaruret çünkü 3 yılda 100 liraya yakın uygulama satın aldım ve bir o kadar da ücretli olup da ücretsize düştüğünde aldığım uygulamalar var. Yani iostan kopmam mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Yeni iphoneu bekleyeceğim. Fiyatı 2500-3000 arası olacaktır ama cidden parasını hakederse 3 yıla bölüp operatör taksitli alabilirim. İphone 4 kullanıyorum 3 yıldır, beni hiç üzmedi şimdiye kadar. Sadece kısıtlamalar beni biraz zorluyor. Herşeyi satın almaya çalıştırıyor. Ama ipad alacağıma, 2 cihazı tek cihazda birleştirirm olur biter.

Olmazsa, 1520 ve retina ekranlı ipad mini düşünüyorum. Bir apple cihazı zaruret çünkü 3 yılda 100 liraya yakın uygulama satın aldım ve bir o kadar da ücretli olup da ücretsize düştüğünde aldığım uygulamalar var. Yani iostan kopmam mümkün değil.

Kamerayla işin yoksa retina ipad mini hepsinden iyi bir alternatif kendi adıma son derece memnunum

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.