Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egemen_e

black daha karizmaydı ya. mavi ne orange olsaymış daha iyi olurmuş

Sen turuncu seviyorsun hocam N8'den bilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lepanto kullanıcısına yanıt
    o turuncu bir gün gelecek ahanda yazıyorum buraya
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen yedeklerini al flaş at
    Türkcell di dimi seninki

Dostum bu işin bir kolayı var mı?

Mesela program kurarak, hem kurduğumuz uygulamaları da yedeklese itunes gibi.
    FW sonrası yedeklerimizi uygulamalarımızı kendi atsa telefona?
    80 kareli bir başlangıç ekranım var..
    İşi gücü bıraz şimdi bunla uraş cidden zor geliyo..

Bu arada tivitleştik Nokiadestekle bugün..
    Onlar da donanımdan şüpheleniyor.

Şu mavikuş bu hayat için gerçekten büyük kolaylık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 25 Mart 2014; 20:37:44 >
  • badtrip kullanıcısına yanıt
    kolaylıkta gel sen bunu yobazlara ve kendi çıkarlarını korumak için halkı kısıtlayan zihniyetsizlere de
    neyse..
    valla nokia hesabına uyguama listesi yedekleniyor diye biliyordum ben. yok mu deneyen kullanan resetten sonra otomatik her şeyin geri yüklemesini yapan biri?
    ana sayfayı unut. fotosunu al kurduktan sonra aynını tekrar yaparsın.
  • biraz da fotoğraf konuşalım :)
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • quote:

kolaylıkta gel sen bunu yobazlara ve kendi çıkarlarını korumak için halkı kısıtlayan zihniyetsizlere de
    neyse..
    valla nokia hesabına uyguama listesi yedekleniyor diye biliyordum ben. yok mu deneyen kullanan resetten sonra otomatik her şeyin geri yüklemesini yapan biri?

vaarr burdaaa

egemen hocam 1020 cihazımı bikaç kez sıfırlayıp geri yükleme yapmışlığım var,
    Windows ta bildiğimiz sistem geri yükleme mantığıyla aynı, geri yükleme seçeneklerinde hangi tarihte yedekleme yaptıysanız onlar listeleniyor,
    ve o tarihte ne yüklü ise otomatik olarak sırayla kuruluyor, benim kilit ekranı fotom, arama kaydım, mesajlarım bile geri geldi,
    belki fark etmediğim bir sürü detay da vardır
    NOT: başlangıç ekranı geri yüklenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond16 -- 25 Mart 2014; 21:30:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Biraz fotoğraf.

teeee ilerde sağda hiltonu gördüm sankim

• quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

quote:

neyse..

vaarr burdaaa

Windows ta bildiğimiz sistem geri yükleme mantığıyla aynı, geri yükleme seçeneklerinde hangi tarihte yedekleme yaptıysanız onlar listeleniyor,
    ve o tarihte ne yüklü ise otomatik olarak sırayla kuruluyor, benim kilit ekranı fotom, arama kaydım, mesajlarım bile geri geldi,

öyle bir şey bende gördüm. bir kere sıfırladım telefonu. tarihi es geçip geri yükleme demiştim. kendim baştan kurmak için

bu arada beta güncellemesi 2 nisandan aarka bilir deniyor bir bozuldum bir kızdım... gittim neyle takas edebilirim diye sahibindene gezdim az önce.. biraz motor soğusun yoksa gene güncelleme göremeden telefon değiştirecez değiştirmek istemiyorum ama güncellemede hemen gelmeli bakalım neler adam olacak

• blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu güzel havayı bulunca biraz gezeyim resim çekeyim dedim. Bu hafta sonu da hava güzel olursa bisikleti alıp Bursa'da manzarası güzel yerler arayayım diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

quote:

neyse..

vaarr burdaaa

Dostum şunun için adım adım bir açıklamalı yazı yazarmısın?

Hatta bunu WP8 sayfasında ayrı konu yapıp moderatorlere sabitleyelim.
    Bence bu telefondaki en önemli konulardan

• badtrip kullanıcısına yanıt
    hocam nokia başlığı altında konu açıp anlatmaya çalıştım, olduğu kadar
  • quote:

aboww, ne biçim çekmiş makine ışığı görünce.
    dslr ile çekilmiş deseler inanırım, keskinlik çok iyi, neredeyse 3 boyut etkisi, lensin tüm güzelliği çıkmış ortaya.
    biraz beyaz ayarı, biraz dijital dokunuş, crop vs, süper poz olur bu bravo.

• onur7 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, henüz manuel ayarlardan anlamıyorum, gün boyu otomatik modda çektiğim şipşak resimlerden biri, çok daha keskin çıkanlar da oldu. Bir de biraz ayarlardan anlasam ortaya daha güzel işler çıkar diye düşünüyorum
  • quote:

Teşekkür ederim, henüz manuel ayarlardan anlamıyorum, gün boyu otomatik modda çektiğim şipşak resimlerden biri, çok daha keskin çıkanlar da oldu. Bir de biraz ayarlardan anlasam ortaya daha güzel işler çıkar diye düşünüyorum

1. yada 2. çubukta (nokıa camerade) sağa sola cektıgınız zaman tırıııt tırııt eden bişe var çok rakam var o deklansor suresı ışığın az olduğu ortamda onu yukarı cekersenız güzel bir kare yakayabilirsiniz bide en usttekıyle oynayın diğerleri kalsın bosverın

• Telvis kullanıcısına yanıt
    manyak teknik bir açıklama olmuş ha
  • quote:

manyak teknik bir açıklama olmuş ha

Teşekkür ediyorum övünmek gibi olmasında iyi anlatırım
  • Telvis kullanıcısına yanıt
    Tamam da bir de üstteki ile oynayın demişsiniz ama neyin en üstü, kime göre neye göre en üstü orasını anlayamadım
  • bluebest kullanıcısına yanıt
    üstteki işte ya.. hani yandakinin üstünde bir şey var ya onu üste dayayacan alttaki onun hemen üstüne gelmiş olacak.
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.