Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mhrylmz34

Arkadaşlar bir sorum olacak.şimdi ios da yada android de bir kullanıcı hesabı ile aldığımız ücretli uygulamayı aynı hesapla başka cihaza ücret vermeden indirebiliyordum.yada telefonu sıfırladıktan sonra aynı hesabı kurup yine aldığım paralı uygulamayı ücretsiz kurabiliyordum.bu durum Windows Phone da da geçerli mi .1020 mi sıfırlamak istiyorum da .52 Tl lik uygulamam var ücretli

Aynısı var. Aldıklarınız artık sizin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay iyi.bugun Bi hard format atayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de artıl lumia 1020liyim :)undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursatowen -- 16 Mart 2014; 13:52:27 >
  • merhaba herkese iyi pazarlar arkadaşlar ....

NFC ETİKET İHTİYACI OLAN AŞAĞIDAKİ SAYFAYI İNCELEYEBİLİR...

http://forum.donanimhaber.com/m_82168222/f_//tm.htm#82168222

• quote:

Orijinalden alıntı: kursatowen

ben de artıl lumia 1020liyim :)undefined

Hayırlı olsun kardeş.sıfır mı aldın ??fiyat

• mhrylmz34 M kullanıcısına yanıt
    hocam forumdan Bülent Abi var ondan ikinci el aldım 1 aylık cihaz çok da memnunum. kozmetik olarak 10 üzerinden 10 yani :)
  • qezqin kullanıcısına yanıt
    darp olur mu bilmiyorum ama telefonu ben elden maltepe deki servise verdim. Verdiğimde vezne deki kıza kontrol ettirdim çizik darbe olmadığına dair. Bence sizde öyle yaptırın. En az 3 iş günüymuş servis süresi ama ben hep 10 gün civarı bekledim. Su anda yine serviste eğer yine yapamazlarsa değişim için uğraşıcam ama nasıl olacak hiçbir bilgim yok.
  • YOUTUBEDEN video izlerken windovs tuşu ile ana ekrana dönüp tekrar videoya döndüğümde videomu başa alıyor, hatta başa da almıyor tamamen durduruyor youtubu. sanıyorum bu windows phonun eksiği. mutitoch(çoklu uygulma çalıştırabilme) çok zayıf yani. sırf bu yüzden vazgeçeceğim 1020 imden. yedekte tuttuğum Nokia N9 uma geri döneceğim
  • bhtyrcnr28 kullanıcısına yanıt
    Eyw.. Saolsn. Ben karşıdayım Maltepeye getirme şansım yok aldığım Turkcell bayisine yada burada başka bir servis noktasına .şans yok bizde

• qezqin kullanıcısına yanıt
    galiba nokia cihazlara birtek maltepe deki servis bakiyo. Ben sogudum cihazdan garantiden gelince satıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aadnan

YOUTUBEDEN video izlerken windovs tuşu ile ana ekrana dönüp tekrar videoya döndüğümde videoyu başa alıyor, hatta başa da almıyor tamamen durduruyor youtube u. sanıyorum bu windows phonun eksiği. multitoch(çoklu uygulma çalıştırabilme) çok zayıf yani. sırf bu yüzden vazgeçeceğim 1020 imden. yedekte tuttuğum Nokia N9 uma geri döneceğim

multitouch hakkında yorum yokmu kardeşler.
  • quote:

YOUTUBEDEN video izlerken windovs tuşu ile ana ekrana dönüp tekrar videoya döndüğümde videomu başa alıyor, hatta başa da almıyor tamamen durduruyor youtubu. sanıyorum bu windows phonun eksiği. mutitoch(çoklu uygulma çalıştırabilme) çok zayıf yani. sırf bu yüzden vazgeçeceğim 1020 imden. yedekte tuttuğum Nokia N9 uma geri döneceğim

Bahsettiğin şey multitask. Multitouch çok noktadan dokunma özelliğidir. wp8.1 ile multitask kabiliyeti tam anlamıyla kazanılacak
  • evet haklısın multitask. yanlış yazmışım sevindim doğrusuu. kesin bilgi değilmi.
  • quote:

evet haklısın multitask. yanlış yazmışım sevindim doğrusuu. kesin bilgi değilmi.

Evet bu bilgi kesin
  • telefon eskidi. hala 4 ay önceki kılıf çeşitlerinden farklı bir şey gelmedi.
    illa Ebay dan sipariş verip gelir mi gelmez mi diye 2 hafta karın ağrısı çekin diyorlar.
  • Lumia 920 ye yetmeyen 2000 lik bataryanin 1020 deki performansi nasil beyler

• Telefon depolama alanı altındaki geçici dosyaları silinmiyor 126mb yer kaplıyor
    neden silinmiyor acep

• eh işte günü çıkartıyoruz.

8.1 e kadar silinmeyecek sanırım.
    format atarak siliniyor diye biliyorum şuan. 2-3 gb şişenler var lumialarda 126 mb bir şey değil
  • Telefon zaten büyük, kılıfla daha da büyütmek istemiyorum. İnşallah düştüğünde pişmanlık duymam. Nitekim N8'imi 3-4 kez düşürdüğümde hiçbir şey olmamıştı.

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    camın üzerine düşmezse bir şey olmaz. koruma kılıfından çok masaya falan haldır hurdur atınca kasa çizilmesin diye ince kılıf istiyorum ben düşmeye korumak pek olmuyor artık telefonlarda
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.