Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluebest

Telefon o kadar sorunsuz ki konuya günde en fazla 2 mesaj atılıyor. Şu an Bursa carrefour mağazasında dolaşıyorum 1020 için tek bulduğum aksesuar 2 tane kıytırık kılıf. Sadece kılıf ve aksesuar satan bir yer var yani yüzlerce çeşit ürün arasında lumia 1020 için tek bir şey yok..

ip4s kullanıcısıyım. Kesinlikle sorunsuzluk olayına katılıyorum. Apple forumunda en çok geçen kelim "sorun" kelimesi. Lumia ya geçeceğim de 1529 ve 1020 arasında kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enclosure kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf çekmeyi seviyorsan tabi ki bu telefondan şaşma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enclosure

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Telefon o kadar sorunsuz ki konuya günde en fazla 2 mesaj atılıyor. Şu an Bursa carrefour mağazasında dolaşıyorum 1020 için tek bulduğum aksesuar 2 tane kıytırık kılıf. Sadece kılıf ve aksesuar satan bir yer var yani yüzlerce çeşit ürün arasında lumia 1020 için tek bir şey yok..

ip4s kullanıcısıyım. Kesinlikle sorunsuzluk olayına katılıyorum. Apple forumunda en çok geçen kelim "sorun" kelimesi. Lumia ya geçeceğim de 1529 ve 1020 arasında kaldım.

Eğer ip5s ten iyi foto çeksin büyüklüğü mühim değil diyorsan 1520 yide tercih edebilirsin ama kamera konusunda en iyisi olsun istiyorsan 1020

• arkadaşlar telefonumu 1020 ile takas etmek istiyorum. Cihazım HTC One M7. cihaz vodafone den alınma, tertemiz çiziksiz bir telefondur. takas düşünecek olan varsa lütfen pm atsın. takas yüz yüze olacaktır
  • tercihen siyah renk ile takaslık iphone 5 var 64 gb lık 10 ay teleservice brightstar vb garantili faturalı aksesuarları tam. servisten değişim neticesinde 10 gün önce sıfır geldi çizik ezik leke vs yok beyaz renk ve ios6 yüklü. üste verilecek miktarda anlaşılırsa elden takaslamak istiyorum telefonumu
  • Ajandaya herhangi bir etkinlik eklemediğim halde Yapılacak İşlerde aşşağıdaki foto'daki gibi bir görüntü var sebebi hakkında bilginiz varmıdır?

• arkadaşlar herkes birbirini instagramdan takip ederse güzel bir paylaşım olur bence..
    http://instagram.com/mhrylmz34
    adresim bu.
    mobilden de Mahirkubilay YILMAZ olarak aratın..
    TAKİP EDERSENİZ SEVİNİRİM.
    AYRICA FOTOLARIN HEPSİ BANA AİTTİR.YÜZDE DOKSANI LUMİA 1020 İLE ÇEKİLMİŞTİR.AÇIKLAMALARDA YAZAR NE İLE ÇEKİLDİĞİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhrylmz34 -- 13 Mart 2014; 22:47:18 >
  • lumia1020:)))hdr
  • L1020 Macro.
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    kendiminkine baktım bende hiç bir şey yok.
  • Merhaba arkadaşlar
    Telefonu yurt dışından bi akrabama getirttim. Telefon ailemde şuan daha elime geçemedi maalesef. Ailem telefona sim kartın girmediğini söylüyor. Yani sim kartı yeri darmış. Bu sorunu nasıl halledebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damon_elena

Merhaba arkadaşlar
    Telefonu yurt dışından bi akrabama getirttim. Telefon ailemde şuan daha elime geçemedi maalesef. Ailem telefona sim kartın girmediğini söylüyor. Yani sim kartı yeri darmış. Bu sorunu nasıl halledebiliriz?

Mikro sim kartı alarak.
  • arkadaşlar benim 1020 nin şarjı cok az gidiyor. günde 2 kez full dolduruyorum ve hiç kullanmadığım halde. gecenlerde teleservice ye verdim bugün aldım telefonu ama yine sıkıntı hemen tekrar geri verdim garantiye. benim cihaz da türkcell romu var, türkcell romunu kaldırsam şarjı normale döner mi??? var mı deneyen ve kamera kısmı sürekli sıcak...?
  • Nokia Refocus deneyen oldu mu? Benim çok hoşuma gitti. Fotoğrafı çektikten sonra odak noktasını değiştirebiliyorsun. Flu olan bölgeyi net, net olan bölgeyi de flu yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrcnr28

arkadaşlar benim 1020 nin şarjı cok az gidiyor. günde 2 kez full dolduruyorum ve hiç kullanmadığım halde. gecenlerde teleservice ye verdim bugün aldım telefonu ama yine sıkıntı hemen tekrar geri verdim garantiye. benim cihaz da türkcell romu var, türkcell romunu kaldırsam şarjı normale döner mi??? var mı deneyen ve kamera kısmı sürekli sıcak...?

Nasıl kullanıyorsunuz hangi uygulamalar yüklü ayarlar kısmında konum yaklaştır gönder Bluetooth bunlar kapalımı bunlar bilmek lazım. Bazı uygulamalar şarj düşmanı nsu ile global rom yükleyin.
    sadece rehberinizi aktarın hiç uygulama kurmayın bir de öyle deneyin. Normale dönerse uygulamalardan oluyor deriz
    ayrıca sürekli sıcak olmamalı.
    benimki sadece oyun oynarken ısınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oluyor yani bi sorun yok. Teşekkürler. Bir de telefonu yeni aldığım için 12 saat şarjda bekletmem gerekiyor mu?
  • damon_elena kullanıcısına yanıt
    3310 değil bu 12 saat diye bir şey yok. %100 olsun çıkart. kullan %10 olunca tak. bu şekilde 3-5 kereden sonra batarya düzelip süre uzamaya başlar.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Tamam çok teşekkür ederim.
  • bhtyrcnr28 kullanıcısına yanıt
    turkcell rom kullanırken üzerinde kurulu olan uygulamaları kaldırmıştım sonra arka plan uygulamalarının tamamını engelledim 3g, wifi, konum kapalı yaklaştır gönder(nfc) devre dışı mail senkron ben istediğimde şeklinde ayarladım o şekilde bir buçuk gün gidiyor 3g açık olursada 1 gün rahat çıkartıyor. Sende bu şekilde bir dene bakalım...
  • Kulaklıktaki düğmeye basılı tutunca sesi stero alabiliyorum. Kulaklık bu şekilde mi çalışıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 53*MURAT -- 15 Mart 2014; 17:39:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.